میر مهنا

1.jpg

درود بر همه باز هم یک بازی ایرانی دیگر

میر مهنا یک بازی اول شخص هست داستان بازی درباره شخصیت واقعی میر مهنا بوده که در دوره کریم خان زند رخ میدهد درقرن 17 میلادی
به گفته سازندگان بازی از فیزیک در این بازی استفاده شده که در نوع خود جالب هست وهمچنین از موشن کپچر برای ساخت انیمیشن های بازی استفاده شده
از نکات دیگر که سازندها به ان اشاره کردندموسقی به کاررفته در بازی هست که به سبک محلی جزایر جنوب کشورمان هست

ا تصاویر

میرمهنا
سازنده: اسپرس پویانما
سبک: اکشن اول‌شخص
پلتفرم: PC،
تاریخ انتشار: نامعلوم

وب سایت رسمی بازی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: slipkboy

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من این دفه هم ساپورت می کنم ولی وقتی خریدم بین راه میندازم توی جوب!:D اینجوری بیشتر می تونم به آینده بازی تو ایران امیدوار باشم!:D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اگر کسی بازی کرده اولا بگه از کجا بخریم ، دوما بیاد کامل بگه بازی چجوری هست ، نه اینکه بگه مضخرفه ، میندازم توی جوب ، و ... کامل دلیل بگید و نکات منفی یا مثبتشم بگید ، ممنون.

• Like
Reactions: Molana

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
در نمایشگاه اخیر بازی های رایا نه ای در برج میلاد من به همراه دوست عزیزم HOSEIN ME از غرفه این بازی دیدن کردیم و با سازندش چند دقیقه ای صحبت کردیم. بدون شک می تونم بگم سطح این بازی از تمامی بازی های ارائه شده تو اون نمایشگاه یک سر و گردن بالاتر بود .
برای مثال میرمهنا BF3 بود بقیه بازی ها SUPER MARIO بودن. در این حد !:d

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
برای من که اصلن مهم نیست که بازی ایرانی باشه یا خارجی. . . فقط میخوام ارزش وقت کذاشتن رو داشته باشه . . . کور بابای ملیت و از این حرفا . . .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
بنده حاظرم پولم رو بریزم تو جوب آب ولی پول بابت بازی های اشغال ایرانی ندم ... این دیگه چه صیغه اییه که همه میگن باید از بازیسازیه ایرانی حمایت کرد ... شما که نباید با خریدن بازی در پیت حمایتشون کنین . شما با اینکارتون تشویقشون میکنین باز هم اشغال بسازن . اونایی که باید حمایت کنن کسای دیگه ایی هستن ... بنده مصرف کننده هستم و پول بابت جنس خوب میدم این که حمایت کنیم و این حرفا خیال باطله . همیشه یه 10 سال عقبتر خواهد بود این صنعت گیم ایران :D حالا دلتون رو خوش کنید :D
با پول دادن شما و خرید چیزی درست نمیشه . کجای دنیا با خرید جنس اشغال سازنده و فروشنده رو حمایت میکنن ؟ اصلا کی گفته ایرانی جماعت باید حتما بازی بسازه ؟ نکه همه چیزمون مثل جاهای دیگست فقط مونده بازی بسازیم .
از نظر بحث قیمتی هم که نگاه کنیم اگه گیم درجه یک خارجی 60 دلار قیمتشه و گیم اشغال ایرانی 3 دلار باز هم ترجیح میدم یه مینی گیم 3 دلاری بخرم بازی کنم که حداقل فان باشه به جایی اینکه وقت خودم رو رو بازی بی کیفیت بزارم.

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بنده حاظرم پولم رو بریزم تو جوب آب ولی پول بابت بازی های اشغال ایرانی ندم ... این دیگه چه صیغه اییه که همه میگن باید از بازیسازیه ایرانی حمایت کرد ... شما که نباید با خریدن بازی در پیت حمایتشون کنین . شما با اینکارتون تشویقشون میکنین باز هم اشغال بسازن . اونایی که باید حمایت کنن کسای دیگه ایی هستن ... بنده مصرف کننده هستم و پول بابت جنس خوب میدم این که حمایت کنیم و این حرفا خیال باطله . همیشه یه 10 سال عقبتر خواهد بود این صنعت گیم ایران :D حالا دلتون رو خوش کنید :D
با پول دادن شما و خرید چیزی درست نمیشه . کجای دنیا با خرید جنس اشغال سازنده و فروشنده رو حمایت میکنن ؟ اصلا کی گفته ایرانی جماعت باید حتما بازی بسازه ؟ نکه همه چیزمون مثل جاهای دیگست فقط مونده بازی بسازیم .

حالا مگه چقدر میدید که اینقدر انتظاراتتون بالاست !؟ گرشاسب 3500 تومان بود انصافا ً بد بود به نسبت قیمتش !؟ امتیازش از گیم اسپات از همین Duke و خیلی بازیهای اسم و رسمدار بالاتر بود اما قیمتش یک دهم !!! حمایت صرفا ً به این معنی نیست که بریم بخریم ! بلکه بخریم و با نقد و بررسی و اظهار نظر دلسوزانه و راهنمایی هامون سازنده رو جلو ببریم ! بچه هایی که زحمت این بازیهارو می کشن هیچگونه ساپورت و حمایتی ندارن و چند سال هم بیشتر نیست که وارد این مقوله شدن؛ از نظر عرفی هم در اجتماع ما هیچ جایگاهی برای گیم و گیمر و گیم ساز تعریف نشده که هیچ بلکه رسانه ها هم دائما ً دارن روی مخ ملت و خانواده ها راه میروند که آی گیم آنچنان مضراتی دارد و اینچنین معایبی ! شما انتظاری که از EA داری رو از اینها نداشته باش ؛
تولید کننده وقتی برای مصرف کننده ارزش قائل میشه که مصرف کننده هم برای تولید کننده ارزش قائل بشه وقتی بنده با 2000 تومان بزرگترین و پرهزینه ترین بازیهای دنیا رو کپی شده می خرم و به ریش کمپانی های بزرگ این صنعت می خندم معلومه که انتظار پیدا می کنم میرمهنا با god of war برابرای کنه !!!
باز هم تکرار می کنم حمایت صرفا ً خرید و بَه بَه و چَه چَه زدن نیست بلکه خرید بعلاوه ی نقد و بررسی و تشویق و انتقاد و فرهنگسازی می تونه معنی حمایت باشه .:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: uriel

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من این دفه هم ساپورت می کنم ولی وقتی خریدم بین راه میندازم توی جوب!:D اینجوری بیشتر می تونم به آینده بازی تو ایران امیدوار باشم!:D

واقعا ً از شما بعیده !!!:-o
شما عضو تحریریه ی این سایت بزرگ هستید ! لااقل ما انتظار نقد و بررسی و تحلیل موشکافانه ی شما رو داریم !:(

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
این دیگه مثل قضیه ماشین اجباری نیست که با نگاهی دلسوزانه بزور بریم ماشین در پیت بخریم و از سازندگان دلسوز داخلی حمایت کنیم .... تو بحث گیم پول میدیم واسه جنس خوب . بحث قیمت اورجینال و اینا رو هم که گفتم . اگه قیمت گیم ایرانی مثلا 3 دلاره ... میرم مینی گیم 3 دلاری میخرم باز هم کیفیتش بهتر از گیم ایرانیه :D
تو این مملکت چیزی واسه حمایت کردن وجود نداره .

• Like
Reactions: ..............

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
بازی منتشر شده از دوستان کمال همکاری رو انتظار داریم
انشاالله که بتونه هزینه ساخت خودشو دربیاره و راهو هموار تر کنه برای بازی های ایرانی جدیدی که تو راهه

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سوالات و اشکالات متداول:
سوال: بعد از قرار دادن دیسک دوم در داخل درایو رایانه، پیغام درخواست دیسک دوم بر روی صفحه ظاهر می ماند. مشکل چیست؟
جواب: مشکلی نیست. در برخی موارد محدود پس از قرار دادن سی دی دوم درون دستگاه هنگام نصب بازی ممکن است پیام در خواست سی دی همچنان باقی بماند در صورتی که تمام مراحل نصب به طور صحیح انجام خواهد شد.
سوال: مدتی است منتظر نصب بستر اجرای گرافیک (DircetX) هستم اما پس از گذشت چند دقیقه این مرحله هنوز به پایان نرسیده. چکار باید کرد؟
جواب: در بعضی رایانه ها مدت زمان این مرحله از نصب بازی طولانی تر است و گاه بیش از حد معمول طول می کشد.
سوال: پس از نصب بازی و اجرای ان نوشته های مربوط به بخش تنظیمات نامفهوم و گنگ است. مشکل چیست؟
جواب: در تعداد اندکی از موارد ممکن است سیستم عامل نصب شده بر روی رایانه، قلم (فونت) موجود در بازی را شناسایی نکند. در صورت بروز چنین مشکلی می توانید قلم مورد نیاز بازی را از سایت شرکت سازنده بازی که بر روی دفترچه ی راهنما درج شده را دریافت نمایید.
سوال: در هنگام بازی کردن گاهی اوقات تصویر سیاه یا بنفش می شود و چیزی قابل مشاهده نیست و یا بازی بسته می شود؟
جواب: در صورت بروز تغییرات ناخوشایند در تصویر و یا سیاه شدن بعضی اشیاء در محیط بازی مشکل از قدیمی بودن مدل کارت گرافیک و یا نصب نبودن اخرین بروز رسان کارت گرافیک است که می توانید با توجه به نوع کارت گرافیک خود اقدام به دریافت اخرین بروز رسان کارت گرافیک خود کنید.
سوال: پس از قرار دادن دیسک بازی درون درایو دستگاه اجرای خودکار (AutoRun) و یا برنامه ی نصب بازی اجرا نمی شود. مشکل چیست؟
جواب: در صورت استفاده از انتی ویروس های رایج (Zone Alarm, Node, …) قبل از اجرای برنامه ی نصب، انتی ویروس خود را بر روی حالت silent و یا gaming mode قرار داده و آن را غیرفعال کنید سپس به نصب بازی بپردازید.
همچنین لازم است برای نصب بازی از حساب کاربری مدیر سیستم عامل که اجازه ی ایجاد تغییرات در فایل ها را داشته باشد استفاده کنید و در سیستم عامل های ویندوز 7 و ویستا برای اجرای برنامه نصب ابتدا روی نشان (icon) نصب کلیک راست را زده سپس گزینه ی Run As Administrator را انتخاب نمایید.

• Like
Reactions: Kasra-M

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
اگر این صنعت راهشو در ایران هموار تر کنه، بدون شک شاهد اشخاصی در ایران خواهیم بود که به خلق شاهکارها خواهند پرداخت

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
به نظر من بازی ساز ها مشکل ندارند این بنیاد ملی است که مشکل دارد.بازی یک سال است ساخته شده است این ها اجازه ی پخش نمی دهند.مانند بازی سیاره ی میترا که آن قدر تو کاغذ بازی گیر کرده است که معلوم نیست الان بنیاد باید اجاره پخش بدهد یا وزارت ارشاد.
تازگی ها هم گفته بودند که همه ی مجوز ها افتاده است به دست بنیاد که برای مجوز راحت تر باشند .خدا کند این دروغ راست باشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر