موس های Razer چطوره؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام
دوستان من CoD4 زیاد بازی می کنم اما موس هایی که دارم نه سریع هستند نه خوش دست برای بازی.
چند وقته موس های Razer رو زیر نظر دارم و Review های خوبی ازشون شده اما قیمتش خیلی بالاس!! به طوری که زیره ۱۰۰ تومن نداره.
کسی تاحالا استفاده کرده؟ عملکردش چطور هست؟ ارزش این همه پولو داره؟ یا فراسو رو ترجیح میدید :d
من مدل razer abyssus رو مد نظر دارم که قیمتش توی بازار ۱۰۰ تومنه.

razer-abyssus-mouse-01.jpg

آخرین ویرایش:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
موساش خیلی خوبه من بازی کردم البته این مدلی که شما مد نظر داری رو نمیدونم چطوریه !
ولی تو ایران که میاد خیلی گرون میشه !
به طوری که یه موس 60 دلاری رو میدن 155 تومن اینجا
واسه همین خریدنش زور داره یکم !
کلا همه وسایل الکترونیکی به لطف مسئولان الان گرون شده تقریبا 2 برابر

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من 3 ساله DeathAdder دارم اتفاقا بيشتر براي همين COD ProMod استفاده ميکنم. مطمئن باش محصولات خوش دست ترين موس ممکنه.از لحاظ کارايي هم بسيار عالين. اين abyssus هم که مد نظر داري خيلي خوبه و پيشنهاد ميشه.
G9 و G5 هم تست کردم.G5 خيلي خوبه اما متاسفانه خيلي خيلي سخت گيرت مياد ولي G9 از لحاظ خوشدستي بسيار بسيار مزخرفه ( نظر خودمه )
زود دستت خسته ميشه بر خلاف موس هاي ريزر که بعد از ساعت ها استفاده احساس خستگي نميکني.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
دوست عزیز A4tech مدل X7 رو استفاده کن.خود X7 چند مدل داره ولی تقریبا همشون عالی هستند.قیمت هم از 25 تا 35 نومن.چند وقت پیش هم شنیدم که بین گیمر ها این موس فروش زیادی داشته.
3600DPI و همچنین 8تا اسکیت زاپاس(قسمت پلاستیکی زیرموس که برای لغزش بهتر موس استفاده میشه)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر