مورد انتظارترین بازی های سال 2015 از نگاه Game Informer

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
مورد انتظار ترین بازی های سال 2015 از نگاه Game Informer

10. Xenoblade Chronicles X
09. Bloodborne
08. The Legend of Zelda
07. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
06. Rise of the Tomb Raider
05. Evolve
04. Batman: Arkham Knight

03. Uncharted 4: A Thief’s End
r6wuc3xc0roh56oe9vxi.jpg

02. No Man’s Sky
hzldy30hyi88lwjka9y1.jpg

01. The Witcher 3: Wild Hunt
55hb5ztioj0fkvhnfoq5.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بابا نسخه 2013 واقعا عالی بود. این نسخشم قطعا عالی خواهد بود. یکم انصاف لطفا
مشکل اینه که بازی اصلا tombraider نبود
شما اگه نسخه های 1996 تا 2003 رو بازی میکردید متوجه حرف من میشدید.
Square Enix اسم tombraider رو برای بازی انتخاب کرده تا فروش بیشتر بشه.مطمئنا اگه نسخه 2013 رو new IP اعلام میکردن حتی نصف فروش فعلیش هم نبود

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
عزیز خوده کوجیما دیگه تایید کرده هیچ متال گیر دیگه ای نمیسازه .رفتنش هم سره پروژه سالنت هیلز دیگه تایید این مسله هستش کوجیما دیگه از متا گیر میکشه بیرون

کوجیما از MGS3 این حرفو زده بعد از هر نسخه و اینکه تازگی ها هم این حرفو نزده فقط گفته دوست دارم بازی های دیگه به جز متال گیر می سازم یه چیز شبیه جیمز باند، که فعلاً سایلنت هیلز رو کنار همین متال گیر داره می سازه و اینکه اگه نظر من رو بخواید کوجیما تا وقتی زنده است متال گیر می سازه چون هم خودش می دونه و هم ما می دونیم که هیچ کس نمی تونه این فرانچایز رو با این قدرت ادامه بده و زیر دست هر کس دیگه ای بره نابود میشه و از اصلیت خودش دور میشه اتفاقی که برای خیلی از فرانچایزهای دیگه ای افتاده که دیگه لازم نیست نام ببرم.

یادمه بعد از MGS4 خیلی تاکید می کرد که من دیگه MGS نمی سازم و MGS رو می سپارم به تیم جوان KP که مثل اینکه خودش هم متوجه شده بدون حضور خودش مطمئناً کار می لنگه
در کل اینجوری بگم اون موقعی که کوجیما میگفت من عمراً MGS بسازم این شد که PW و V رو ساخت، الان که صحبتی از خداحافظی نکرده دیگه مطمئن باشید 2 نسخه دیگه رو شاخشه ! :D سایلنت هیلز رو هم برای کسایی که ادعا می کردن کوجیما جز متال گیر بازی دیگه ای بلد نیست بسازه، ساخت تا اون را هم به مراد دلشون برسونه .. .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عزیز خوده کوجیما دیگه تایید کرده هیچ متال گیر دیگه ای نمیسازه .رفتنش هم سره پروژه سالنت هیلز دیگه تایید این مسله هستش کوجیما دیگه از متا گیر میکشه بیرون

الان نمیتونم لینکش رو پیدا کنم ولی مطمئنم کوجیما زمان MGS4 هم دقیقا عین همین حرف رو زد (تا اونجا قسم خورد که دیگه MGS نمیسازه)

نه اینکه چیز بدی باشه ولی خب فکر کنم دیگه هممون میدونیم که کوجیما بازم MGS میسازه.

ویرایش: Beaten :|:D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بدون شک هیچ انتظاری در حد انتظار برای بازی جدید Bruce Straley و Neil Druckmann نیست :d
برای من :

1-Uncharted 4: A Thief's End
2- Tearaway Unfolded
3-Bloodborne
4- Witcher 3
5- Batman: Arkham Knight
6-The Order 1886
7- Star Wars: Battlefront
8- MGS V
9- No Man's Sky
10- Evolve

Bond

کاربر سایت
Feb 28, 2012
63
نام
Mostafa
همگی بازی ها عالی هستند و شانس اینکه گوتی 2015 میشدند زیاد بود منتها اگر که Metal Gear solid V:The Phantom Pain (گوتی 2015) در لیست حضور نداشت...
که خودش به تنهایی برای 2015 من کافی است و بس..

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ان شاء الله میدونی که بین این بقیه، بازیی به اسم Uncharted هم وجود داره؟! :d

بله! ولی اگه uncharted تو بدترین حالت در حد نسخه سوم باشه ، بنظرم شانس زیادی نداره..... قضایای 2011 دوباره تکرار میشه.اما اگه بخواد در حد شماره دوم باشه(و صد البته بهتر از 2) که مطمئنا سال سختی برای بقیه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر