مودم MEGANET

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0

سلام دوستان . قبل از هر چیز عید همه رو تبریک میگم و امیدوارم سالی پر بار و پر از شادی داشته باشید .

یه مودم meganet دارم جعبه و همه متعلقاتش موجوده خیلی تمیز و سالمه تضمینی میدم کوچکترین مشکلی بود پس میگیریم تضمین منم خدا رو شکر فکر کنم کافی باشه چون خیلیا منو میشناسن و معامله زیاد داشتم .

میخوام با یه مودم وایرلس تعویض کنم جنسش مهم نیست فقط سالم و تمیز باشه و اگه ممکن بود مثل مودم خودم جعبه و متعلقاتش همراهش باشه .

تاکید میکنم فقط با مودم وایرلس تعویض میشه .

دلیل تعویض هم اینه که میخوام در حالی که به pc متصله با لپتاپ و گوشی هم ازش استفاده کنم .

نو و دسته دوم رو پیشنهاد بدید اگه قیمتی که باید سر بدم مناسب بود تعویض میکنیم .

من خودم پارسال این مودم رو 55 تومن آکبند گرفتم اما الان قیمت دستم نیست ( مطمئنم ارزون تر شده ) .

چون شرایطم طوریه که یک ساعت هم بدون مودم نمیتونم سر کنم اول باید مودم وایرلس برام ارسال بشه بعد اینکه وصلش کردم مودم خودم رو میفرستم ( اگه در این مورد با اعتماد مشکل داشتید میتونم اعتماد سازی کنم من فروشگاه اینترنتی فیلم دارم و هفته ای چند تا هارد از شهر های مختلف برام میاد مییتونید تحقیق کنید ) .

تهران نیستم شهرستانم پس تعویض حضوری ممکن نیست ( تو پ.خ بگید چه شهری هستید دنیا کوچیکه شاید همشهری در اومدیم خوشحال میشم زیارتتون کنم ) .

اگه معاملون شد حتما یه عکس با نام کاربری از مودم برام بفرستید ( قانون اینو میگه ما هم تابع قوانین هستیم
:d ) .

دوستان بازم میگم فقط و فقط تعویض اونم فقط و فقط با مودم وایرلس .

عکس مودم پیوست شده اگه نیاز بود از جعبه هم میزارم تا خیالتون راحت شه البته واسه وقتی که معامله قطعی شه چون جعبه جلو دست نیست و باید تو انبار بیارمش بیرون :

Attachments

• IMAG0037.jpg
    IMAG0037.jpg
    84.8 KB · مشاهده: 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر