موبايل!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
سلام دوست من
vivaz هنوز نیومده و به طبع کسی هم صدای اسپیکرش رو نشنیده!ولی سونی اریکسون همیشه گوشیاش کیفیت پخش خوبی داشتن!

در مورد اونواع ال سی دی هم همونطور که خودت گفتی 2مدل TFT و AMOLED وجود داره در حال حاضر
شفافیت،خوش رنگی،کنتراست و البته زاویه ی دید صفحه های AMOLED بسیار بیشتر از TFT هاست
و خب کاملاً معلومه که AMOLED بهتره و نسل جدید ال سی دی های موبایل است!
مثلاً رنگ مشکی در این صفحه ها با نور تولید نمیشه بلکه اون پیکسل خاموش میشه!!:eek: و خب این باعث میشه کنتراست عالی داشته باشی!
در ضمن با این همه خوبی و قدرتی که داره جالب اینجاست که کم مصرف تر از tft هاست!

این بود توضیح مختصر و مفیدی در مورد این 2نوع!
آقا خیلی ممنون از توضیح خوبتون مرسی :love:

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
Blackberry

درود

در مورد گوشی های Blackberry Storm 9500,Blackberry Storm 9530 و Blackberry 9550 میخواستم بدونم,که کلآ وضعیتش بین گوشی های لمسی چطوره؟

اگه کسی قیمت به روزش رو هم داشت بذاره.

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
درود

در مورد گوشی های Blackberry Storm 9500,Blackberry Storm 9530 و Blackberry 9550 میخواستم بدونم,که کلآ وضعیتش بین گوشی های لمسی چطوره؟

اگه کسی قیمت به روزش رو هم داشت بذاره.

کسی تجربه ی کار با این برند و سری رو نداره؟!

Devil Ashex

کاربر سایت
Dec 13, 2006
25
نام
اشکان
help me

با سلام

میخواستم خواهش کنم اگه کسی در مورد گوشی های Casio اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
مشکل اصلی من اینه که نمیدونم چه فرمتی از موزیک رو ساپورت میکنه
انواع فرمتهایی که کانورتر های مختلف داشتن تست کردم اما جواب نداد
الان هم دارم دنبال PC suite میگردم واسش اما گیرم نمیاد ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین
مدل گوشیم هم Casio w41ca هستش(در ضمن گوشی قاچاقی و سیم ایرانی نمیخوره
راستی من سربازمو :biggrin1::biggrin1:مرخصی زیادی ندارم :biggrin1: لطفا یه خورده زودتر جوابمو بدین

با تشکر:cool:

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
چرا من کوله باری از تجربه :D
چی ميخوای بدونی؟

من صرفآ نظرم بر روی سری Storm گوشی ها blackberry هستش و با مدل های دیگش کاری ندارم!

میخوام بدونم:

1-وضعیتش بین گوشی های لمسی دیگه به چه صورت هستش؟

2-نحوه ی عملکردش(سرعت) در باز کردن menu ها به چه صورته؟

یه چیزی رو هم بگم که برام کیفیت عکس برداریُ کیفیت صدا اهمیت چندانی نداره و دلیل خریدم فقط به خاطر برند blackberry هستش.

حالا اگه تجربه سری S و یکی از مدلهایی که تو پست قبلی خودم گفتم رو دارید راهنمایی کنید.

ممنون

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
تاچش در مقابل htc و iphone کم ميآره شک نکن!!!! ولی يه چيزی بهتر از n97 و n900 به حساب ميآد!
سرعت بدی نداره ولی امکان هنگش بالاس!!

در کل اينکه من BB فقط دو مدل رو بهت پيشنهاد ميکنم :

bold 9000

bold 9700

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
تاچش در مقابل htc و iphone کم ميآره شک نکن!!!! ولی يه چيزی بهتر از n97 و n900 به حساب ميآد!
سرعت بدی نداره ولی امکان هنگش بالاس!!

در کل اينکه من BB فقط دو مدل رو بهت پيشنهاد ميکنم :

bold 9000

bold 9700

iphone که دیگه احتیاجی به تعریف نداره !

ولی وضع Bb به اون وخیمی که تو میگی نیست, بله درسته میتونه تو Camera loading ها یه 5 ثانیه ای تاخیر داشته باشه ولی...

یه چیزی رو میخوام واضح بدونم و اونم اینکه از گوشی های سری Storm داشتی یا از مدل های دیگر Bb مثل همین سری bold استفاده کردی؟!

راستی قیمت این گوشی (مدلهایی که گفتم) رو داری؟

در ضمن من طراحی سری Storm رو خیلی می پسندم ولی از مدلهای bold چندان خوشم نمیاد.

ممنون

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
iphone که دیگه احتیاجی به تعریف نداره !

ولی وضع Bb به اون وخیمی که تو میگی نیست, بله درسته میتونه تو Camera loading ها یه 5 ثانیه ای تاخیر داشته باشه ولی...

یه چیزی رو میخوام واضح بدونم و اونم اینکه از گوشی های سری Storm داشتی یا از مدل های دیگر Bb مثل همین سری bold استفاده کردی؟!

راستی قیمت این گوشی (مدلهایی که گفتم) رو داری؟

در ضمن من طراحی سری Storm رو خیلی می پسندم ولی از مدلهای bold چندان خوشم نمیاد.

ممنون

از این سری که شما میخوای پسر عموم داره و باهاش کار کردم!!!! ولی نچسبید بهم کار باهاش! البته شاید اونوقت چون آیفون داشتم تاچش برام بد بوده!

الان من خودم یه 9700 دارم! 9000 هم داشتم. کلا تو این برند این دو مدل از همه بهتر هستن! ولی بازم سری storm هم ایراد آنچنانی نداره قیمتش هم باید بین 500 تا 600 باشه احتمالا;)

Devil Ashex

کاربر سایت
Dec 13, 2006
25
نام
اشکان
با سلام

میخواستم خواهش کنم اگه کسی در مورد گوشی های Casio اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
مشکل اصلی من اینه که نمیدونم چه فرمتی از موزیک رو ساپورت میکنه
انواع فرمتهایی که کانورتر های مختلف داشتن تست کردم اما جواب نداد
الان هم دارم دنبال PC suite میگردم واسش اما گیرم نمیاد ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین
مدل گوشیم هم Casio w41ca هستش(در ضمن گوشی قاچاقی و سیم ایرانی نمیخوره
راستی من سربازمو :biggrin1::biggrin1:مرخصی زیادی ندارم :biggrin1: لطفا یه خورده زودتر جوابمو بدین

با تشکر:cool:

بازم سلام
دوستان لطفا یه نظر هم به این درخواست بندازن

با تشکر :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر