موبايل!

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان .
یه سوال داشتم :
چند وقت پیش همشهری در مورد گوشی های تقلبی یکم مطلب نوشته بود که جالب بود . در مورد اینکه چطور میشه گوشی تقلبی رو از اصل تشخیص داد . می خواستم ببینم از بچه ها کسی اطلاعی داره ؟
یه کدی رو باید وارد میکردی ( شبیه #54# ) بعد کد موبایل رو با سریال گوشیت رو جعبه چک می کردی .

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اقا یه خبر که شاید قدیمی باشه ولی جالبه :
نوکیا N95

5 مگاپيكسل دوربين همراه با GPS navigation system و اولين گوشي از نسل جدید گوشیها HSDPA 3.5G از کمپانی فنلاندی نوکیا
(HSDPA یک استاندارد برجسته برای انتقال سریع اطلاعات به رسانه های متحرک (موبایل . POCKET PC و...) در آینده می باشد)

به غیر از HSDPA
نوکیا N95 مجهز به تمام امکانات ارتباطی از جمله : Wi-Fi, 3G and EDGE, quad-band GSM, stereo Bluetooth, Infrared and USB 2.0 plus a TV-out port می باشد.

کیفیت پخش عالی موزیک بوسیله دو بلندگوی استوریو به اضافه یک audio jack سه و نیم میلیمتری برای اتصال به چند هدفون به طور همزمان.
مجهز به رادیو FM
قابلیت الحاق کارت حافظه از نوع میکرو اس دی تا 2 گیگا بایت و 160 مگابایت حافظه داخلی.
دوربین 5 مگاپیکسل با لنز Carl-Zeiss مجهز به اتوفوکوس و توانایی فیلمبرداری با کیفیت DVD.
اندازه نوکیا N95 با توجه به امکاناتی که دارد کاملا معقول و منطقی است و حتی از نوکیا N80 سبکتر است.
سایز ال سی دی 2.5 اینچ و از نوع TFT با رزولوشن QVGA 240*320
نوکیا N95 اویل سال 2007 و با قیمت اولیه 550 یورو به بازار عرضه خواهد شد.
اینم یه عکس:
4cwvfwn.jpg

آخرین ویرایش:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام دوستان .
یه سوال داشتم :
چند وقت پیش همشهری در مورد گوشی های تقلبی یکم مطلب نوشته بود که جالب بود . در مورد اینکه چطور میشه گوشی تقلبی رو از اصل تشخیص داد . می خواستم ببینم از بچه ها کسی اطلاعی داره ؟
یه کدی رو باید وارد میکردی ( شبیه #54# ) بعد کد موبایل رو با سریال گوشیت رو جعبه چک می کردی .
راستش من برای نوکیا همچین کدی دارم که ورژن گ.شی و غیره رو نشون میده!
این کارهارو به ترتیب انجام بده:
1-*
2-#
3- چهارتا صفر
4-#

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من امروز خبرهایی از تولید اولین گوشی موبایل 10 مگا پیکسلی خوندم.....ولی چون منبعی تپلی نداشت برا همین در همین حد کفایت کردم
این گوشی مال شرکت سامسونگ هست و قیمت اون 975$ هست!!

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
من امروز خبرهایی از تولید اولین گوشی موبایل 10 مگا پیکسلی خوندم.....ولی چون منبعی تپلی نداشت برا همین در همین حد کفایت کردم
این گوشی مال شرکت سامسونگ هست و قیمت اون 975$ هست!!
دیگه گوشی نیست دوربین دیجیتاله... به نظر من مسخرست حتما" فردا هم یه گوشی میسازن با کیفیت 40 مگا پیکسل ...

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Behzad

W810 گوشی خوبيه ، صداش از W800 يکمی کمتره
301.gif

گاجره توسط دوستان تاييد میشه!
راستی راجبه اون سامسونگ 10 مگاپيکسلی ! هيچ چيزی معلوم نيست:
البته تو سبيت 2006 به نمايش درومده!
میگن :
دوربينش قابليت زوم اپتيکال 3x و اتوفوکوس داره
فلش مموری برای عکسها
283.gif

میگن قادر به پخش برنامه های ماهواره ای کره جنوبی!! هست و ضبط و پخش ويدو با فرمت Mp4 و کيفيت بالا رو داراست
287.gif

SCH-B600.jpg

To Kelark

که اینطور ، کلا فقط خواستم بدونم چند گرفته بودی
272.gif

1600 قلمش خيلی باحاله :د مداد نقاشیه
302.gif

اتفاقا تهران-شيراز ، شيراز-تهران فقط اتوبوس حال میده!
305.gif

To Dante

*#0000# [ چپه شد :د ]
302.gif

< * >> * > * به ترتیب از راست به چپ

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
سلام دوستان .
یه سوال داشتم :

کدی که IMEI گوشی رو بتون میده : #06#* هست که البته همون طور که اقا سعید گفتن پشت هر گوشی نوشته ....

کد #0000#* کدی که فکر کنم اطلاعاتی راجب خود گوشی از جمله کی ساخته شد و ورژنش چند هست رو میده ....

1600 قلمش خيلی باحاله :د مداد نقاشیه
302.gif

اتفاقا تهران-شيراز ، شيراز-تهران فقط اتوبوس حال میده!
305.gif

1600 رو خیلی دوست داشتم وقتی خریدمش همه حی می گفتند چی تو دستته !!!

اقا یه سوال ؟ به نظر شما اگه یه وقت خواستم I-mate Jamin بخرم اول اینکه هیچ کدوم از مغازه ها با گارانتی ندارن .... فقط یکیشون میگفت مال من گارانتی نرم افزار داره :confused: ... یه وقت سیستم عاملش مشکلی داشت برات درستش می کنیم ! ! میخواستم بپرسم اصلا می صرفه همچین کاری ؟ ! چون یکم گرونتر میده ؟!
قصد خرید ندارم اگه نتونستم O2 اتم بخرم این کارو می کنم ! راستی register کردن چقدر طول میکشه ؟! ا چقدر مانی میگیرند ؟؟!

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
راستی راجبه اون سامسونگ 10 مگاپيکسلی ! هيچ چيزی معلوم نيست:
البته تو سبيت 2006 به نمايش درومده!
میگن :
دوربينش قابليت زوم اپتيکال 3x و اتوفوکوس داره
فلش مموری برای عکسها
این چیه دیگه ؟!!! :eek:

یا فمر بنی هاشم !! چند کیلو هست ؟!! :confused: :-"

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اقا کیا قبول دارن که سونی اریکسون بهترین تلفنهای همراه رو تولید میکنه !
چند روز پیش تو اینترنت این خبر رو خوندم !
و همچنین خوندم که سونی اریکسون قراره شارژره بی سیم برای گوشیهاش بزنه !!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
آقا چه صیغه ای هست.......من مشهد رو زیر رو کردم ولی این 810 کلا از بیخ ریشه اش کنده شده!!!
ببینم وضعیت ارسال گوشی ها به شهرهای دیگه چطوری هست
می شه اعتمادی کرد؟؟؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
آقا چه صیغه ای هست.......من مشهد رو زیر رو کردم ولی این 810 کلا از بیخ ریشه اش کنده شده!!!
ببینم وضعیت ارسال گوشی ها به شهرهای دیگه چطوری هست
می شه اعتمادی کرد؟؟؟

اگه به مغازه اعتماد داشته باشی که هیچ مشکلی نیست البته من یه بار همچین کاری کردم از تهران برای n70 اوردن که مدل تیم بود در صورتی مه من مدل بهتر رو سفارش داده بودم و...
البته اگه فروشگاه بزرگی باشه مشکلی نداره!

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
قیمت پایه منحصر بفردترین شماره مرتب تلفن همراه كشور یعنی 09123456789 در حال حاضر و در بازار سیم كارت تهران 70 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
شماره تلفن همراه 09123456789 تنها شماره موجود در شبكه تلفن همراه است كه با 09 آغاز و با 9 نیز ختم می‌شود. همچنین در شبكه تلفن همراه كشور غیر از این شماره تلفن، شماره دیگری كه با ترتیب اعداد 1تا 9 باشد، وجود ندارد.
برخی كارشناسان بازار سیم كارت نیز معتقدند: "در صورت برگزاری حراج این شماره توسط شركت ارتباطات سیار پیش بینی می‌شود این شماره به قیمت بالای یكصد میلیون تومان به فروش رود كه در این صورت تمامی ركوردهای فروش سیم كارت مرتب و رند را می‌شكند.:eek:
به نظره من كه نميرزه . شما چيميگين؟؟؟

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
شركت سونی اریكسون، مدل جدید W300I خود را كه نسل جدید گوشی‌‏های WALK MAN است، وارد بازار جهانی می‌‏كند.
این گوشی‌‏ها علاوه بر داشتن امكانات ذخیره فایل‌‏های MP3 و AAC دارای قابلیت پخش تا 30 ساعت موسیقی هستند. وجود نرم‌‏افزار DISCZPHONE در گوشی‌‏های سونی اریكسون مدل W300I به كاربر این فرصت را می‌‏دهد تا به راحتی بتواند موسیقی مورد نظر خود را از CD به داخل گوشی منتقل كند. همچنین، استفاده از فناوری EDGE در این گوشی‌‏ها به كاربر اجازه می‌‏دهد تا اطلاعات را از طریق اینترنت وارد گوشی خود كند.
این گوشی‌‏های مدل جدید دارای صفحه نمایش LCD هستند و داشتن وزن تنها 94 گرم، این سری گوشی‌‏ها را در لیست سبك‌‏ترین گوشی های سال قرار داده است.
sonyericsson-w300-00.jpg

sonyericsson-w300-01.jpg

01.jpg

16.jpg

17.jpg

عكسهايي از صفحه ي نمايش:
01.jpg

02.jpg

05.jpg

07.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟