موبايل!

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Kelark

کلارک جان جواب پست قبليتون رو هم من دادم !
305.gif

خب وقتی صفحه میره جلو قاعدتا بايد يک صفحه بيايد عقب
302.gif

صفحه 90 - پست 1341
287.gif

در کل اگر به طور خلاصه بخواين بدونين [ که يعنی میدونين ] اینهايی که Gsm نيستند يعنی به عبارتی Pocket Pc NPE محسوب میشند [ يعنی Phone Edition نيستند ] Hp دو تا PPC Phone Edition نسبتا جديد داره يعنی Rw6828 و Rw6818 که خفن قوی هستند و خفن دستگاهايی هستند که البته O2 Atom هم معادل همينها هست که من تو اون پست رو اگر بخونين بهش اشاره کردم قيمت این 2 تا Hp هم به ترتيب 680 و 700 هست [ البته به این راحتی پيدا نمیشه در ایران ولی هست ! ] ولی خب در ایران زياد پابليک نيستند و Atom شايد انتخاب بهتری باشه
311.gif

پ/ن = O2 Atom Exec بهترين هست از نظر من
264.gif

To اسی

بابا شما چقدر مايه دار هستين
302.gif

حالا چرا پانک میزنی!
Macromedia Flash Player نيست منظور [ البته 99% فکر میکنم ]
اگر Macromedia Flash Lite رو میگی در واقع همونطوری که از اسمش پيداست فقط به عبارتی منوها و گزينه هارو زيبا میکنه!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
بابا شما چقدر مايه دار هستين
حالا چرا پانک میزنی!
به جان خودم داشتم الان میرفتم همین p990 رو میگرفتم(دروغ میگم سونی با تمام زیبایی های که در بقیه موبایل ها داره تو این یکی یه گند زده!!!)
گر Macromedia Flash Lite رو میگی در واقع همونطوری که از اسمش پيداست فقط به عبارتی منوها و گزينه هارو زيبا میکنه!
دقیقا همین منظورم بود
بقیه سری W ندارن؟

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
To Kelark

اگر 600 بودجه دارين يه 20 ، 30 تومان اضافه کنين O2 Atom بگيرين بهترين گزينه !
305.gif

يعنی برترين انتخابی که هست ! JasJar رو از نظر من میخوره!
sarcastic_hand.gif

دل Pocket Pc های غير Phone Edition داره که اونها هم خيلی قوی و باکيفيت هستند ولی خب بديش همون Phone Edition نبودن هست که به نظر من نيازی نيست ادم هم مبايل هم Pda داشته باشه !
EG 800 چيزه جالب و مناسبی بوده :د [ يک زمانی Cpu 150 يا Wm 3 و يا قابليت Operating Temperature خيلی مناسب بوده ]
300.gif

مداد! پيدا میشه ولی اینکه صدا نداره مشکل از Buzzer هست آيا !!؟
288.gif

252.gif

اول واقعا ممنون آقا من اصلا این پستتون رو ندیدم ! ببخشید ....

630 رو دیگه اصلا ندارم مگر صبر بدم ! ! اره همه بم میگن که این اسکرینش 2.7 هست نسبت به اکثر Pda ها که 3 یا 3.5 هستند کوچیکه ! ! !
ولی مطمئنین که قیمتش همینه ! !
ولی خیلی خیلی تعریفش رو میشنوم .... ببینیم میتونم تحمل کنم یا نه این 3650 دیگه داره پوسیده میشه :cheesygri.

EG 800 هم 140 فروختم :cheesygri ...مدادم تهران که بودم هر چی توی پایتخت گشتم براش یا شبیهش پیدا نکردم !! که بم میگفتن بازارش اونجاست ! صداش فکر کنم سخت افزاری باشه چون با افتادن از دستم اینطوری شد البته اول کم شد بعد قطع شد ! ! !

To Kelark

در کل اگر به طور خلاصه بخواين بدونين [ که يعنی میدونين ] اینهايی که Gsm نيستند يعنی به عبارتی Pocket Pc NPE محسوب میشند [ يعنی Phone Edition نيستند ] Hp دو تا PPC Phone Edition نسبتا جديد داره يعنی Rw6828 و Rw6818 که خفن قوی هستند و خفن دستگاهايی هستند که البته O2 Atom هم معادل همينها هست که من تو اون پست رو اگر بخونين بهش اشاره کردم قيمت این 2 تا Hp هم به ترتيب 680 و 700 هست [ البته به این راحتی پيدا نمیشه در ایران ولی هست ! ] ولی خب در ایران زياد پابليک نيستند و Atom شايد انتخاب بهتری باشه
311.gif

پ/ن = O2 Atom Exec بهترين هست از نظر من
264.gif

نه!

از راهحنماییت خیلی خیلی ممنونم آقا ! ( قیمت هاشون رو که دیدم بیخیال شدم ) ممنون از قیمت هاتون :cheesygri

من فعلا با توجه به پولم روی آیمت کی جم دست گذاشتم اگه هم نتونستم یه I-mate PPc میگیرم که واقعا صحفش عالیه دوستم هم که داره زیاد باش مشکل نداره فقط بعضی وقتا هنگ میکنه ! ! ! که اونم تو این گوشی ها مثل 7710 یا Pda i ها معمولیه !

در کل بازم از راهنماییت ممنونم ... خیلی بم لطف داشتی شما .

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
گارانتی ماله چه شرکتی هست !؟
شايد توی Setting تنظيمات رو به طوری ديگر برای استفاده از دوربين تنظيم کردين !؟
در مورد قيمتها من هنوز سر نزدم به مراکز فروش ولی از طريق اینترنت که چک میکردم تقريبا تمام فروشگاه ها با همون قيمت قبلی ادامه میدند و K800 رو بين 440 تا 490 میتونين بگيرين
تازه با گارانتی ایرافون 435.000 زده يکی از این سايتها !

ممنون علیرضا جان از توضیحاتت
راستش من گوشی 3250 همو 250 تومن فروختم .. که ابلته باید 5-10 هزار تومان می دادم که فلشش کنن (برای درست شدن دوربینش ) که دیگه اینکارو نکردم و قرار شد خود طرف بکنه !

کا 800 هم از همین سایت shop.ir به قیمت 480 تومان با گارانتی 18 ماهه پارس ارس خریدم .... فکر کنم امروز فردا برسه گوشیم ......

----------------------------

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
To Action

دمت گرم ديگه صفحه 89 رو ببين هست که !
هر 2 تاشون رو نوشتم !
در کل K750 فوق الاده هست برای موسيقی،عکس گرفتن،بازيهای جاوا
روی ديدن فيلم هم اصلا حساب نکن!
302.gif
[/QUOTE]

ببین بازی های سری 60 نوکیا رو اجرا میکنه!! درمورد جمله ی آخر:یعنی تا چه حد حساب نکنم:confused: ؟!

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
سلام اساتید (ماشاالله ببین چقدر پست زدن !
خیلی وقت بود نبودم ولی ولش ...
من یه سوال دارم . آقا همونطور که گفتم من می خوام 7710 بگیرم تا اونجایی که من می دونم
این گوشی قیمتش تا 460 تومن رفت اما دوباره اومد پایین . الان امشب پدر من امده می گه
رفته قیمت گرفته 600 تومن!!! (چییشششش) این صحت داره ؟ نوعش چنده!؟
(نوکرتونم فقط از سایت مایت ندین . هر کی رفته بازار قیمت گرفته بگه؟)

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
میگم آقا علیرضا من بلخره تصمیم نهاییم رو گرفتم : از بین 3 انتخاب
O2 XDA Atom Exec , XDA Atom , ASUs P525 حتما یکی رو میخرم البته اگه با قیمت 640 تومن باشن !
مشکل من حالا قیمتش نیست مشکلم نداشتن نمایندگی فروش در شیراز هست تو شیراز فقط ملت I-mate میارن ! ! اصلا نمی دونن Hp یا O2 چی هستند !

دوستان کسی هست که شماره تلفن نمایندگی O2 رو در تهران داشته باشه من باش تماس بگیرم در مورد نمایندگی شیرازش بپرسم ! ؟

راستی یه سوال ؟! شما مثل اینکه Qtek S200 دارین ؟! ازش راضی هستین ؟ چون فکر کنم فرقی بین گوشی شما و I-mate Jamin نباشه ! درمورد سی پی یو هاش TI که اون طور که من پرسیدم ماله شرکت معروف آمریکایی Texas Instruments باشه که همین سی پی یو در حد یه 340 ( تقریبا ) اینتل جوااب میده ....
می خوام بپرسم اگه من نتونستم که O2 بخرم به نظرتون همین I-mate Jamin کارم رو راه میندازه ؟!

بعد این O2 ها همشون در شبکه مخابراتی ایران Register شدن ؟!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
علیرضا جان قیمت های فعلی این گوشی ها رو داری به من بدی چه گارانتی دار و چه بی گارانتی
w800 سونی اریکسون
N 70 نوکیا
همون دو مدلی که خودت قبلا بهم معرفی کردی

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه چیزه عجیب !
بابام امروز K800 میگیره 350 تومن !!
یکی از دوستاش خرمایه اس ! خریده خوشش نیومده با این قیمت میفروشه !!
من که میگم اگه بابام بخره اشتباه کرده
چون الان کا 750 داره . این 800 رو داره فقط واسه دوربین میخره
در حالی که با 350 تومن یه دوربین خیلی قوی تر از 3.2 مگاپیکسل میشه خرید . بد میگم ؟!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
قیمتهاش رو گرفتم
نوکیا 350
سونی اریکسون 290

داشتم امکانات این دو تا گوشی رو جز به جز بررسی می کردم
تنها حسن نوکیا اول نسل سوم بودنش هست و دوم داشتن سیستم سیمبین هست
در تمام موارد دیگه این سونی بود که سر تر بود
راستش بدجوری دلم می خواد برم این سونی اریکسون رو بخرم...ولی با داشتن این دو تا عیب چه طور به نظر می آد این موضوع؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان خیلی برنامه نصب میکنی؟!
من که خودم فکر نمیکنم سیمبین بودن زیاد مهم باشه!!!!!!
این یارو سایته همچین سیمبین که آدم فک میکنه جریان سیستم بدون موس باشه!!!!
من برنامه نصب میکنم ولی خب اگه لزومی داشته باشه البته!!
ولی تا دلتون هم بخواد از این نوکیا ایراد گرفته بود.....بدترینش همون عیبی بود که من قبلا گفته بودم......لود سنگین برنامه ها....

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
;)
به نظر من سیمبین بودن یا نبودن مهم نیست:cheesygri برو یه سونی اریکسون بگیر حالش رو ببر همه چیزی عالیه!
کاملا با شما موافقم se به نظر من گوشیهای محکم با دوام زیبا و خفن تولید میکنه !
اگه نظر منو میخوای منم میگم همون se بخر خیلی از نوکیا بهتر و مقاومتره!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
:cheesygri
البته نوکیا خیلی خرکارتره ولی اگه مواظب نباشی هر موبایلی امکان خراب شدنش زیاده;)
کلا سونی اریکسون یه بدی داره اینه که جیستیکشون خیلی حساس هستن:)
باید مواظب بود!
بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر