موبايل!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اپراتور سوم تلفن همراه توی ایران یعنی شرکت اتصالات،3G رو ارائه میده. :smile:
البته احتمال این که به مشکل برخورد کنه زیاده...
البته داخل ایران نسل سوم که اتصالات قرار هست بیاره یک معنای جدیدی میده داخل ایران مثل ایرانسل که بعد از چند سال MMS تونست راه اندازی کنه . ! به قول خودشون ایرانسل نسل دوم ... !

قابل توجه شما من الآن 1 ماه تقریبا دارم از گوشی استفاده میکنم و تازه کلی نرم افزار ریختم و نصف مموری رو هم پر کردم و آپدیت هم نکردم گوشی رو یک بار هم هنگ نکرد .. اون N95 ـه 8 گیگی که داشتم روزی یک بار بایستی هنگ میکرد !
من تا الان چند نفر که خریده بودن اینطوری شنیده بودم حالا شاید اشتباه گفتن ... !!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
البته داخل ایران نسل سوم که اتصالات قرار هست بیاره یک معنای جدیدی میده داخل ایران مثل ایرانسل که بعد از چند سال MMS تونست راه اندازی کنه . ! به قول خودشون ایرانسل نسل دوم ... !

من تا الان چند نفر که خریده بودن اینطوری شنیده بودم حالا شاید اشتباه گفتن ... !!

درسته اما به هر حال سیستم 3G رو راه اندازی می کنه.شاید نه کامل،اما تعدادی از امکاناتش مطمئنا عرضه خواهد شد.
ولی مطمئنا مشکل براش ایجاد می کنن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا کی کارشو شروع میکنه ؟ مثل اینکه بعد عید درسته ؟
و شنیدم خطش (سیم کارت ) مجانیه ؟

شروع کارشون رو نمی دونم اما قطعا بعد از عید هست.
سیم کارت رایگان داده نمیشه از طرف این شرکت.سلیمانی گفته که اگر این شرکت بیاد احتمالا اپراتور های تلفن همراه سیم کارت مجانی هم خواهند داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: "با حضور اپراتور سوم تلفن همراه، به احتمال زیاد سال آینده شاهد عرضه سیم كارت رایگان از سوی اپراتورها خواهیم بود."

محمد سلیمانی در پاسخ به این پرسش كه با توجه به افزایش تعداد عرضه كنندگان سیم كارت در كشور و از طرفی اشباع بازار سال آینده عرضه سیمكارت رایگان از سوی اپراتورها برای افزایش رقابت وجود دارد یا خیر؟ گفت: "با توجه به حضور اپراتور سوم در بازار ایران توزیع سیم كارت رایگان در بازار از سوی اپراتور ها بسیار زیاد است."

وی در ادامه درباره بحث ارائه خدمات اپراتوری ایران در سایر كشورها، گفت: "این موضوع بستگی به تمایل شركت مخابرات ایران دارد كه قاعدتا باید صبر شود تا خصوصی ‌سازی این شركت به طور كامل انجام شود و این امر در مدیریت جدید آن تصمیم گیری شود."

source.gif
منبع خبر: خبرگزاری فارس

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مرسی پدرام جان از خبر !
خب اگه سیم کارت ها به صورت رایگان در اختیار مردم قرار بگیره از طرف هر 3 اپراتور دیگه رقابت فقط بر رو خدمات خواهد بود که باعث پیشرفت خدمات ارائه شده میشه و دیگه حتی برا رقابت میتونیم امیدوار باشیم خدمات 3G هم که اتصالات قولشو داده بود به صورت کلی ارائه بشه توسط هر 3 اپراتور !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منظورت اگه قابلیت پخش فرمت های مختلف باشه ! من میگم 100% بهترین گوشی نوکیا تو این قیمت N82 موزیک ادیشن هست ممد جان ! قیمتش هم فک کنم 350 باشه ! البته فیلمبرداریش هم عالیه !در ضمن فلش زنون باعث برتری N82 به بقیه 5 مگا پیکسلی ها هست تو عکس گرفتن !
==
اینم مشخصاتش :

More Info & Product Specifications:

World GSM Frequencies HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Dimensions 112 x 50.2 x 17.3 mm, 90 cc
Weight 114 g
Type TFT, 16M colors
Size 240 x 320 pixels, 2.4 inches
Ringtones Polyphonic, Monophonic, True Tones, MP3
Customization Download
Vibration
Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photocall
Call records Detailed, max 30 days
Card slot microSD, hot swap, 2 GB card included - 100 MB internal memory
GPRS Class 32, 107 kbps
HSCSD
EDGE Class 32, 296 kbps; DTM Class 11, 177 kbps
3G HSDPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g, UPnP technology
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
USB Yes, v2.0 microUSB
OS Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.1
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Games Downloadable
Camera 5 MP, 2592 x 1944 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, video(VGA 30fps), xenon flash; secondary CIF videocall camera
Built-in GPS receiver
A-GPS function
Motion sensor (with UI auto-rotate)
Installed Maps application covering over 100 countries
Java MIDP 2.0
MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA player
Video player
3.5 mm audio output jack
TV out
Stereo FM Radio
Organizer
Office document viewer
T9
Push to talk
Voice dial/memo
Built-in handsfree
Standard battery, Li-Ion 1050 mAh (BP-6MT)
Stand-by Up to 225 h
Talk time Up to 4 h 20 min
1 year manufacturer's warranty.
Product also known as: N82BLACK

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
5800 منم هنگ نمیکنه : د ی
مثلا گاهی هزار بار چب و راستش میکنم که ببینم صفحه قاتی میکنه یا نه،اما در کمال خونسردی هم گام با من پیش میره : د ی
کلا اگه فکر کنید یک گوشی بی دوربین خریدین،خیلی لذت میبرین ازش : دی
اصلا وسوسه هم نشین عکس بگیرین : د ی
راستی،میشه بگید چطوری میتونم برای ورود به منو گوشی پسورد بزارم؟!: د ی

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
خب منظورت اگه قابلیت پخش فرمت های مختلف باشه ! من میگم 100% بهترین گوشی نوکیا تو این قیمت N82 موزیک ادیشن هست ممد جان ! قیمتش هم فک کنم 350 باشه ! البته فیلمبرداریش هم عالیه !در ضمن فلش زنون باعث برتری N82 به بقیه 5 مگا پیکسلی ها هست تو عکس گرفتن !
دستت درست نيما ، ولي انگار mpeg رو ساپورت نميكنه ؟:confused:
ميدوني چيه ؟‌ براي من مهم ساپورت فرمت هاي تصويري شه ;)
و اينكه مگه n82 كلا يه مدل بيشتر نداره ؟ فقط همينه ديگه ؟
راستي ميدوني فرق mp4 با m4a چيه؟:confused:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
برعکس ممد جان Mpeg4 رو پشتیبانی میکنه ! چون خودم از نزدیک دیدم تازه کیفیت ویدئو ش هم خیلی بالا بود همون کلیپ اریان با کریس دی برگ اگه دیده باشی ! و مطمئننا که یکی از بهترین هاست تو پخش فرمت ها چه تصویری چه صوتی .
من خودم N95 هشت گیگ دارم همش هنگ میکنه میخواستم یه HTC HD بگیرم ولی دیدم 300 تومن کم دارم پشیمون شدم میخوام برم یه N82 بگیرم بقیش رو بزنم به یه دردی :biggrin1:
ممد جان اینی که شما لینکشو دادی مدل اولیه و معمولیه n82 هست ولی اونی که من مشخصاتشو گذاشتم مدل سیاه یا موزیک ادیشن هست
اینم عکسش . از مدل معمولی ساختش بهتره .و همراهش یه مموری 2 گیگ داره
n82_black.jpg

راستی فرق اون دوتا رو نمیدونم شرمنده ممد :blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

Samsung i8510 فرمت های ویدئویی رو خوب پشتیبانی می کنه.Symbian هست.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من n82 سفید ( نقره ای) رنگ دارم و بین رنگ های این گوشی هیچ تفاوتی نیست و هر دو دارای مموری 2 گیگ هستند.
اگر هم میخواهید n82 بخرید باید بگم یکی از بهترین گوشی ها از نظر ساپورت فرمت های مختلف است. در ضمن سعی کنید بدون توجه به اینکه مشکی زیباتر است نقره ای این گوشی را بگیرید چون در چند وقت اخیر اکثریت مدل های مشکی چینی هستند و اگر نقره ای بخرید درصد این که گوشی شما چینی باشد کمتر است.

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
برعکس ممد جان Mpeg4 رو پشتیبانی میکنه !
اميدوارم نيما ، ولي اگه ميتونستي ليست فرمت هايي رو كه ساپورت ميكنه برام گير بياري خيلي ازت ممنون ميشدم.
Samsung i8510 فرمت های ویدئویی رو خوب پشتیبانی می کنه.Symbian هست.
اولشم گفتم كه يه گوشي ميخوام كه دور و ور 350 قيمتش باشه.
من n82 سفید ( نقره ای) رنگ دارم و بین رنگ های این گوشی هیچ تفاوتی نیست و هر دو دارای مموری 2 گیگ هستند.
منم اينطور فكر ميكنم ، چون هرجا گشتم فقط يه مدل n82 پيدا كردم.تشكر

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اميدوارم نيما ، ولي اگه ميتونستي ليست فرمت هايي رو كه ساپورت ميكنه برام گير بياري خيلي ازت ممنون ميشدم.
ممد اینجا رو هم یه نگاه بنداز
http://gsm.ir/a411.asp?phoneid=1407
من میگم فایل تصویری Mp4 باکیفیت بالا رو پخش میکنه چون خودم با دو تا چشمم دیدم :biggrin1:
منم اينطور فكر ميكنم ، چون هرجا گشتم فقط يه مدل n82 پيدا كردم.تشكر
به جان خودم 3 تا اعضای خانوادمون N82 دارن :biggrin1: من میگم 2 مدله یکی نقره ای که مدل باسیک هست یکی هم مشکی که موزیک ادیشن هست
اصلا ممد خواستی انشالله گوشی مورد نظرت رو بخری از فروشنده سوال کن ببین چی میگه ؟:biggrin1:
خب راستی این دوتا version از لحاظ ساخت یکی هستن فقط از لحاظ رنگ و 2 - 3 تا وسیله جانبی مثل هندز فری و شارزر فرق دارن .که باعث شده مدل مشکی حدود 30 تومن گرونتر بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر