منتظر یک نمایش خاص از Call of Duty: Advanced Warfare’s در E3 2014 باشید

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
call_of_duty_advanced_warfare2.jpg

COD MW توسعه دهندگان بازی نوید یک بازی کاملا جدید از MW را می دهند بازی و جو پیشرفته جنگ تا حد زیادی یک بازی کاملا جدید را جکم رانی خواهد کرد .
Michael Condrey و GLEN Schofield بر این باورند که mw نمایش خاصی در e3 خواهد داشت
ا
با نزدیک شدن به E3 2014 سازندگان بازی جوپیشرفته جنگ را به عنوان یک IP جدید میدانند .
امروز در سایت Sledgehammer site گفته شد : " این سخت است چون ما ، تقریبا سه سال است روی این عنوان کار میکنیم ، و آخرین باری که ما در E3 نشان دادیم MW3 بود .
ما در این 3 سال تمامی انتقادها نظرها را خواندیم تا ببینیم مردم از ما چه میخواهند ... ما اکثر فیلم های اکشن را بررسی کردیم تا زیباترین صحنه ها را دز MW جدید در E3 2014 نشان هوادارانمان دهیم.ما به سختی بر روی این عنوان کار کردیم تا یک عنوان خاص را در E3 نمایش دهیم.

منتظر یک نمایش خاص از MW جدید در E3 2014 باشید
منبع

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نمیدونم چرا هر وقت اسم COD میاد سریع NOOB به ذهنم خطور میکنه!:d

شما چطور؟;)

به این دلیل که توی مملکت ما بر طبق رسوم لعن و نفرین به COD و نفرت از اون یه جورایی ادای روشنفکری شده توی دنیای بازی. هرکی از این بازی خوشش نیاد و حتی بدش هم بیاد یه گیمر حرفه ای خودش رو میدونه و توی جمع (حقیقی و یا مجازی) خیلی با ادای روشنفکری راجع به این بازی اظهار نظر میکنه. به همین دلیل شما سریع این کلمه به ذهنت خطور میکنه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

به این دلیل که توی مملکت ما بر طبق رسوم لعن و نفرین به COD و نفرت از اون یه جورایی ادای روشنفکری شده توی دنیای بازی. هرکی از این بازی خوشش نیاد و حتی بدش هم بیاد یه گیمر حرفه ای خودش رو میدونه و توی جمع (حقیقی و یا مجازی) خیلی با ادای روشنفکری راجع به این بازی اظهار نظر میکنه. به همین دلیل شما سریع این کلمه به ذهنت خطور میکنه

کدوم ادای روشنفکری آخه!
black ops 2 , Ghosts و... بازی کن و ببین واقعا ارزش دفاع کردن داره که با نفرین اون بخواد به کسی حس روشنفکری دست بده!
گرافیک که کلا تعطیل
گیم پلی که از زمان COD 4 Modern Warfare تغییر نکرده!
گیمر فرا فضایی توی بخش آنلاین هم که فراوونه!(طرف با نارنجک میاد حمله انتحاری میکنه):d

یه زمان روزی 4-5 ساعت COD بازی نمیکردم خوابم نمیبرد ولی الان باید با خودم کلی کلنجار برم یه بار بازی تجربه کنم...

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا

دقیقا مشکل شما اینه که فکر می کنی هر کی از CoD بدش می یاد داره ادای روشن فکری در میاره! من از CoD (بعد از MW2) شدیدا بدم میاد! از گیم پلیش هم بدم می یاد! ولی هیچ ادعای روشن فکری ای هم ندارم!
CoD اصلا در حدی نیست که یه نفر بخواد ازش برای روشن فکر نشون دادن خودش استفاده کنه!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
نریمان ک ترکونده واقعا!:D...البته خو راستم میگه...درسته سری CoD بعد از MW3 یه سری ضعفایی بهش وارد شد اما به هیچ عنوان افت شدید نداشته سری، من به عنوان کسی ک سبک FP Shooting برام فقط یه سرگرمیه چندساعتست میگم ک این سری واقعا همیشه راضی‌کننده بوده...
این بحث no0b بودن رو هم جمع کنید بابا...تجربه ثابت کرده هر کی توی یه مکالمه و مباحثه‌ای از این صفت استفاده کنه، خودش از نوع عالیش برخورداره[‍ترین]!

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کدوم ادای روشنفکری آخه!
black ops 2 , Ghosts و... بازی کن و ببین واقعا ارزش دفاع کردن داره که با نفرین اون بخواد به کسی حس روشنفکری دست بده!
گرافیک که کلا تعطیل
گیم پلی که از زمان COD 4 Modern Warfare تغییر نکرده!
گیمر فرا فضایی توی بخش آنلاین هم که فراوونه!(طرف با نارنجک میاد حمله انتحاری میکنه):d

یه زمان روزی 4-5 ساعت COD بازی نمیکردم خوابم نمیبرد ولی الان باید با خودم کلی کلنجار برم یه بار بازی تجربه کنم...

دقیقا مشکل شما اینه که فکر می کنی هر کی از CoD بدش می یاد داره ادای روشن فکری در میاره! من از CoD (بعد از MW2) شدیدا بدم میاد! از گیم پلیش هم بدم می یاد! ولی هیچ ادعای روشن فکری ای هم ندارم!
CoD اصلا در حدی نیست که یه نفر بخواد ازش برای روشن فکر نشون دادن خودش استفاده کنه!

همش ادا هست. اونم از نوع روشنفکری . توی سینما یه جور . داستان و رمان یه جور . اینجا هم یه جور.
درسته که BO2 و Ghosts نسبت به عناوین قبلی خودشون چیزی برای گفتن نداشتن ولی همین Ghost از خیلی از عناوین FPS موجود سر تر هست.
قابل توجه @ravi که بنده تمام عناوین این بازی رو روی تمام پلتفرم ها به جز Wii بازی کردم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,132
نام
محمد امین

اینها همه بحث گرافیکی هست تو همین فروم اگر به چهار چنج سال قبل برگردین 99 درصد کاربرا COD رو یک بازی اصیل و هاردکور می دونستن و کسی جرات انتقاد ازش رو نداشت و بازی های دیگه همچون BF نوب بازی بود ولی بعد از چند سال چون COD گرافیکش مثل BF رشد نکرد کم کم طرفدارشو از دست چون خیلی ها گرافیک پرستن و حالا قضیه کاملا برعکس شده
در کل حمایت کردن از چیزی هیچ جذابیتی نداره اما تخریب خیلی جذابه مخصوصا که یک چیز بزرگ و معروف باشه

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
کلا همیشه همین طور هست. وقتی یک چیزی افت میکنه همه شروع میکنند مثلا انتقاد کردن و گذشته ی درخشان ان بازی را فراموش میکنند.من فقط ghosts را در حد و اندازه های سری نمیدونم.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,718
call of duty رو باید از این به بعد مثل ماشین با مدل سال بشناسیم....مثلا این مدلش چنده ؟ 90 هستش...اون یکی چه مدلیه؟ 92 ......این یکی صفره:d
اما به دور از شوخی نسخه آخر که قراره بیاد به نظر می تونه جون تازه ای بده به این سری..هم از لحاظ گرافیک و هم از لحاظ گیم پلی..اگه یه طراحی مرحله مثل cod 4 داشته باشه که عالیه و باز میتونه انقلابی باشه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,763
آها اونوقت ببخشید تو GTAV چرا با COD شوخی کردن که هی نسخه چندماه چند ماه منتشر میشه؟ نکنه مسوئلین *R هم جز ی از مردم مملکت ماست
من به شخص بعد از MW1 از این بازی زده شدم بهترین نسخه هاش هم MW1/COD2 بود که پیشرفتهای چشمگیری داشت وگرنه بقیه ش در حده یه MOD بود یعنی اگه کسی نسخه های جدید و میذاشت لوم میگفت کار یه گروهه رو MW1 MOD ساختن باور میکردن
در ضمن به این نمیگن روشنفکری میگن حقیقت

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
اقا نظر سنجي كردن همينجا ديدن كه عده ي بيشتري از تغييرات COD راضين
منم راضيم (ولي از اسم انجينش نه)
COD هنوز هم بهترينه!:x

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
فک کنم اینجا فقط من از MW3 خوشم اومده !! لامصب مولتیش که خیلی خوب بود ! هنوزم خیلیا دارن بازیش میکنن

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
کلا همیشه همین طور هست. وقتی یک چیزی افت میکنه همه شروع میکنند مثلا انتقاد کردن و گذشته ی درخشان ان بازی را فراموش میکنند.من فقط ghosts را در حد و اندازه های سری نمیدونم.

دادا حرفت متین اما یه سوال خداییش بی طرف میپرسم... چند سال افت؟؟؟؟؟؟؟ یعنی انقدر سازنده ها نفهمن که بعد مثلا 2 سال و 2 نسخه نتونن جلو نزول و افت رو بگیرن؟؟؟؟؟؟؟ به نظرت اینا نتیجه یه مدیریت و یه تیم جوگیر نیست که فقط میخوان اسم باشه و هر سال حضور داشته باشن... مجبور نیستن... بشینن 2 3 سال کار کنن از افت در بیارن... اونوقت هیچکس صداش در نمیاد...

- - -ویرایش - - -

اقا نظر سنجي كردن همينجا ديدن كه عده ي بيشتري از تغييرات COD راضين
منم راضيم (ولي از اسم انجينش نه)
COD هنوز هم بهترينه!:x

خب خدارو شکر شما راضی بقیه راضی .......... لق قاضی
گیم که اومد بیرون جمله برعکس میشه...:d

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
قابل توجه دوستانی که میگن ادای روشنفکری نیست و این بازی سیر نزولی داره و ....

89278296407078801815.jpg

54264434174735712162.jpg

27805063197892546182.jpg

38557346301024737225.jpg

55955962849904618209.jpg

08335297878424687195.jpg

66364831507578051091.jpg

46372318474617506896.jpg

32265101607599135331.jpg

20907001712215274428.jpg

پس اینقدرها هم که که شلوغش کردید اوضاع فاجعه بار نیست.

پ.ن 1 : مخصوصا نسخه های 360 رو قرار دادم که مقایسه عادلانه باشه

پ.ن 2 : متاسفانه هموطنان عزیزمون نفوذ زیادی توی فضای مجازی دارن و اختلاف امتیاز کاربران با متا به طرز خیلی فاحشی زیاد هست

پ.ن 3 : ادای روشنفکری فقط مخصوص عزیزان وطنی نیست ولی خب این عزیزان در نوع خودشون در این زمینه بینظیر هستند

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
^ دوست عزیز اینکه COD یه زمانی شاهکاری بود و هیچ بازی نمیتونست باهاش رقابت کنه درست. ( البته تو سبک خودش ) مطمئنا بیشتر گیمر ها با COD 1 و COD:MW خاطره های زیادی دارن اما یه مشکلی که هست activision طبق عادتی که بعد از COD:MW2 گرفت شروع کرد به کپی کردن گیم های قبلی و فقط داستان و بعضی چیزهاشو تغییر میداد. اگه کمی توجه کرده باشید توی نسل جدید وقتی یه گیم FPS مولتی بهتری داره همه میرن و اون بازیو تهیه میکنن. پس انتخاب خیلی افراد به احتمال زیاد بازی BF4 هست که مولتی پلیر جذاب تری داره. ( گرافیک بهتر - سرورای قوی تر - مپ هاش بزرگتره و تا 64 نفر میشه تو یه سرور بازی بکنن و ... ) اما متاسفانه تو کشور ما وقتی میگی COD همه میگن طرف Noob هست و میگن تو اصلا نمیدونی گیم چیه. به هر حال هر گیمی برای خودش طرفدارایی داره و قرار نیست که همه از یه گیم خوششون بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر