شایعه منتظر پورت PC یا دنباله بازی Bloodborne نباشید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
علی‌رغم شایعاتی که در یک سال اخیر شنیده می‌شد، اینسایدر مشهور استودیوی فرام سافتور اخیرا عنوان کرده که در حال حاضر هیچ‌گونه پورت یا دنباله‌ای از بازی Bloodborne در دست ساخت نیست. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
Bloodborne.jpg

شایعات مربوط به ریمستر، پورت PC و یا دنباله بلادبورن از مدت‌ها پیش به‌گوش می‌رسیدند. اما سال گذشته و با عرضه ریمیک Demon's Souls توسط استودیوی بلوپوینت، باری دیگر این شایعات قوت گرفتند. با این‌وجود، اخیرا اینسایدری به‌نام Omnipotent در فروم ResetEra به این موضوع پرداخته و گفته که بر اساس شنیده‌های او، در هیچ برهه‌ای از زمان، پروژه‌ای مرتبط با بازی Bloodborne در دست ساخت نبوده. او که طی سال‌های اخیر اطلاعات مختلفی را به‌درستی از ساخته‌های استودیوی From Software فاش کرده، در این مورد نوشته:

«در تمام این مدتی که یک اینسایدر بوده‌ام، در جریان چیزهای زیادی قرار گرفته‌ام که استودیوی From Software بر روی آن کار کرده یا حتی کمی به آن مرتبط می‌شده. مشخصا Sekiro و Elden Ring دو مورد از بزرگ‌ترین آن‌ها هستند، اما ریمیک Demon's Souls، ریمستر Dark Souls، پورت Metal Wolf Chaos و بازی Deracine و بازی‌هایی که حتی هنوز معرفی نشده‌اند نیز به همین روال هستند و در مورد تمام آن‌ها باخبر بوده‌ام.

«با اینکه من جزئیات تمام چیزها را نمی‌دانم و در همین حال در مورد بعضی چیزها نسبت به دیگران بسیار آگاه‌تر هستم، تاکنون هیچ‌وقت با موردی که در خصوص Bloodborne باشد مواجه نشده‌ام. حتی با اینکه به‌طور فعال چندین بار طی سال‌های اخیر به‌دنبال کسب اطلاعات بودم، چنین چیزی ندیدم. نه ریمستر، نه پورت PC و حتی نه یک پچ (Patch). حداقل از طرف منابع موثق و معتبر، هرگز کوچک‌ترین چیزی در این مورد نشنیده‌ام.»

اگر دنباله یا ریمستری از Bloodborne در راه باشد، به‌نظر می‌رسد که سونی توانسته آن را به‌خوبی از دید این اینسایدر مخفی نگه دارد. علاوه بر شایعات مربوط به بلادبورن، مدتی پیش منابع دیگری نیز از همکاری فرام سافتور با سونی جهت خلق یک بازی جدید (که دنباله بلادبورن نیست) خبر داده بودند. در هر صورت، باید منتظر ماند و دید که آیا در آینده شاهد عرضه مجدد و یا انتشار محتویات بیشتر برای Bloodborne خواهیم بود یا خیر.​

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
با تعطیل شدن استودیو ژاپن میشد پیش بینی کرد که این پروژه کنسل یا به زمان دیگه ای موکول شده باشه

به هر حال مدیریت بازی ها و ip هایی استودیو ژاپن نیاز به برنامه ریزی مجدد داره ، هر چند که بخشیشون همین الان رفتن تو سطل اشغال

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اگه شایعات مربوط به بلادبورن 2 و ساخته شدنش توسط بلوپوینت غلط از آب در بیان من ذره ای تعجب نمیکنم، اما اینکه سونی IP به این باارزشی رو کلا به حال خودش رها کرده باشه واقعا عجیبه. مگه میشه با این همه محبوبیت و تقاضای بالا ولش کرد به امان خدا؟ بازی تو توئیتر چنان به صورت رندوم و بدون مناسبت ترند میشه که انگار نه انگار 7 سال پیش اومده! یادمه حتی وقتی بررسی های فنی PS5 منتشر میشدن، یکی از اولین چیزایی که یوروگیمرز بهش اشاره کرد این بود که بلادبورن همچنان 30 فریم اجرا میشه و تیری زد به قلب زخمی اهل فن تا بیشتر از این الکی دلخوش نباشن. :D :)) من همچنان امیدوارم که تهش حداقل یه ورژن بهبود یافته ای، پچی چیزی ببینیم و بعدا بفهمیم دلیل سکوت سونی این بوده که دنبال زمان مناسب میگشته مثلا... هرچند با توجه به اینکه زمان زیادی گذشته این سناریوی احتمالی یکم غیر منطقی و دور از ذهنه.

انصافا تو دوره ای که اسپایدرمن و دث استرندینگ و آنچارتد 4 با اون گرافیک خفن رسما دارن ریمستر میشن، ظلمه که بلادبورن پشت سخت افزار 10 سال پیش گیر کنه و از PS5 هیچ بهره ای نبره. :(
با تعطیل شدن استودیو ژاپن میشد پیش بینی کرد که این پروژه کنسل یا به زمان دیگه ای موکول شده باشه

به هر حال مدیریت بازی ها و ip هایی استودیو ژاپن نیاز به برنامه ریزی مجدد داره ، هر چند که بخشیشون همین الان رفتن تو سطل اشغال
اینم حرفیه... چون استودیوی ژاپن تو نفس های آخرش بلوپوینت رو برای ریمیک دیمنز سولز همراهی کرد. اما اینکه کلا از الان به بعد این برنامه هارو بیخیال بشن مایه تاسفه واقعا. خود میازاکی هم که خیلی اهل حاشیه و اینا نیست، نهایت چیزی که گفته اینه که تصمیم برگشتن به بلادبورن با ما نیست و IP مال سونیه.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
به نظر میاد سونی رو راضی نکرده
Bloodborne Sales Surprised Sony
دو ماه بعد ریلیز شگفت زده از فروش یه میلیونی نسخه در ماه اول
آخرین آمار فروش به سپتامبر 2015 برمیگرده.
PS4's Bloodborne Sells 2 Million
شد دو میلیون و دیگه آمار ندادن. معمولا سونی از بازیهایی که راضیش میکنن، آمار فروش میده

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
بازی های سولز روی pc کم طرفدار ندارن...

من مطمئنم حتی پتانسیل اینو داره که فروشی بیش از GOW 2018بیشتر می تونه بفروشه!
.
.
.
درست مثل فروش خوب death strandingروی PCکه نظر سونی رو به این IPبرگردونده!
.
.
.
تا اینجا پورت های فرست پارتی هارو خوده استدیو سازنده زدن!و خوب زمان زیادی ازشون گرفته! باید دید این استدیو های پشتیبان جدید رو چه عناوینی کار می کنند!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
اگه شایعات مربوط به بلادبورن 2 و ساخته شدنش توسط بلوپوینت غلط از آب در بیان من ذره ای تعجب نمیکنم، اما اینکه سونی IP به این باارزشی رو کلا به حال خودش رها کرده باشه واقعا عجیبه. مگه میشه با این همه محبوبیت و تقاضای بالا ولش کرد به امان خدا؟ بازی تو توئیتر چنان به صورت رندوم و بدون مناسبت ترند میشه که انگار نه انگار 7 سال پیش اومده! یادمه حتی وقتی بررسی های فنی PS5 منتشر میشدن، یکی از اولین چیزایی که یوروگیمرز بهش اشاره کرد این بود که بلادبورن همچنان 30 فریم اجرا میشه و تیری زد به قلب زخمی اهل فن تا بیشتر از این الکی دلخوش نباشن. :D :)) من همچنان امیدوارم که تهش حداقل یه ورژن بهبود یافته ای، پچی چیزی ببینیم و بعدا بفهمیم دلیل سکوت سونی این بوده که دنبال زمان مناسب میگشته مثلا... هرچند با توجه به اینکه زمان زیادی گذشته این سناریوی احتمالی یکم غیر منطقی و دور از ذهنه.

انصافا تو دوره ای که اسپایدرمن و دث استرندینگ و آنچارتد 4 با اون گرافیک خفن رسما دارن ریمستر میشن، ظلمه که بلادبورن پشت سخت افزار 10 سال پیش گیر کنه و از PS5 هیچ بهره ای نبره. :(

اینم حرفیه... چون استودیوی ژاپن تو نفس های آخرش بلوپوینت رو برای ریمیک دیمنز سولز همراهی کرد. اما اینکه کلا از الان به بعد این برنامه هارو بیخیال بشن مایه تاسفه واقعا. خود میازاکی هم که خیلی اهل حاشیه و اینا نیست، نهایت چیزی که گفته اینه که تصمیم برگشتن به بلادبورن با ما نیست و IP مال سونیه.
من بخاطر فریمش هیچوقت نتونستم تمومش کنم واقعا قابل تحمل نبود واسم، ریمستر که هیچ خیلی عجیبه که حتی ی پچ 60 فریم هم برای نسل جدید ندادن قطعا فروش بازی رو بوست میکرد

• Like
Reactions: Ludens

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اگر پورتی هم در کار باشه قاعدتا خود FS روش کار نمیکنه و با توجه به اینکه ایشون از اخبار FS باخبره، طبیعی ه از این پورت یا ریمستر خبری نداشته باشه...:-?
اتفاقا در مورد این بحث شد تو ریست ارا، اما خب خودش میگه ریمیک دیمنز سولز رو هم فرام سافتور نساخته و من ازش باخبر بودم.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
اما اینکه سونی IP به این باارزشی رو کلا به حال خودش رها کرده باشه واقعا عجیبه. مگه میشه با این همه محبوبیت و تقاضای بالا ولش کرد به امان خدا؟
سونی تو این داستان ید طولانی داره. جای تعجب نداره اصلا.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
انشالا که طرف اراجیف گفته باشه و به زودی ریمسترش بیاد
بنظرم این پچ ندادن هم برای همین ریمستر باشه وگرنه دلیلی نداشت تا الان یه پچ ندن و 60 فریمش نکنن

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اما اینکه سونی IP به این باارزشی رو کلا به حال خودش رها کرده باشه واقعا عجیبه. مگه میشه با این همه محبوبیت و تقاضای بالا ولش کرد به امان خدا؟
خیلی بی عقلن اگه همچین کاری بکنن
هنوز که هنوزه بعد این همه سال، من یکی از تفریحات روزمره م نیگا کردن speed run های مختلف بلادبورنه... صدها بار دیدم... ده بارم خودم رفتم و سیر نمیشم از دیدنش

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بسی خوشحال شدم
آخه PC مگه بازار داره که سونی بخواد روش حساب وا کنه ؟
تعداد خیلی خیلی زیادی از PC Gamer ها ماشالله پایرت خورن
داداش شما که از PC گیمرای اصیل بودی این حرفو چرا میزنی؟
فروش گاد عالی بود

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
سرنوشت بازی اگر اشتباه نکنم مثل MGS4 شده اون دلایل نرم افزاری داشت مثلا ، اینم فروش (که بعید میدونم خیلی کم بوده باشه بهرحال جزو محبوب ترین ip بوده و خیلیا انتخاب پی اس 4 سر همین بازی بوده) یا شلوغ بودن FS یا تعطیل شدن استودیو ژاپن.

در کل دوست ندارم بازی بره زیر دست بلوپوینت. بازی باید زیر نظر 100 در 100 خود استاد باشه حالا ریمستر یا قسمت 2 فرقی نمیکنه.

• Like
Reactions: |FARSHAD|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر