مقایسه Bioshock بین 360 و PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
وبسایت Videogamer.com یک مقایسه ویدئویی HD 720p! بین 360 و PS3 انجام داده که اگه پهنای باندتون کمتر از 512Kbps هست کلا قیدشو بزنین البته به یه پردازنده دو هسته ای هم برای نمایش روون ویدئو احتیاج دارید:

http://www.videogamer.com/videos/bioshock_bioshock_video_comparison.html?type=hd

اگر پهنای باند اینترنتتون کمتر از 512Kbps هست (البته نه خیلی کمتر!) میتونید از این لینک ویدئوی SD رو ببینید:

http://www.videogamer.com/videos/bioshock_bioshock_video_comparison.html?type=hi

IMO:
به نظر نمیرسه که 2k اون مشکلات مربوط به تکسچرهای PS3 رو اونطور که وعده داده بود حل کرده باشه ولی به هر حال دو نسخه به جز برخی جزئیات از نظر گرافیکی تفاوت زیادی با هم نمیکنن اما به نظر من 360 کمی بهتر هست.

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اگر به نظر شخصی باشه که هر کی هر چی دلش بخواد میتونه بگه
بدون شک نسخه PS3 بهتره

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بعد از يك سال اختلاف!امكان نداره نسخه 360 بهتر باشه!:biggrin1:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
1 سال که چیزی نیست اگر 100 سال هم بگذره و سازنده‌ها هنوز به صورت کامل PS3 رو مثل 360 نشناسن و نتونن که از قدرتش استفاده بکنن همین آش هست و همین کاسه!

باید یک کار اساسی بکنن که با این فروش PS3 و کارهای مایکروسافت در انحصار زمانی کردن یا DLC های انحصاری ، احتمالا اون کار اساسی رو نکنن! (پول زیاد میخواد + زمان زیاد )

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
من مقایسه رو تو VIDEO GAMER دیدم.نسخه XBOX 360 خیلی سرتره.

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
من مقایسه رو تو VIDEO GAMER دیدم.نسخه XBOX 360 خیلی سرتره.
تایید میشه.ولی خیلی سرتر نیست:biggrin1:یه مقداری شفافتر و رنگپردازیه زنده تر داره.نورپردازیشم یه کمکی بهتره.ولی فرقش خیلی نیست.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
1 سال که چیزی نیست اگر 100 سال هم بگذره و سازنده‌ها هنوز به صورت کامل PS3 رو مثل 360 نشناسن و نتونن که از قدرتش استفاده بکنن همین آش هست و همین کاسه!
باید یک کار اساسی بکنن که با این فروش PS3 و کارهای مایکروسافت در انحصار زمانی کردن یا DLC های انحصاری ، احتمالا اون کار اساسی رو نکنن! (پول زیاد میخواد + زمان زیاد )
LOL

این ویدئو ها بیشتر دست کاری شدست
من هنوز ندیدم ولی 100 درصد در شرایط یکسانی مقایسه نمیشه

دستکاری شده ؟!
من نمیدونم چرا چیزی را نمیخوای باور کنی ؟ یعنی سایتها دارند دروغ میگند و تریلر را سایتهای به معتبری دستکاری کردن ؟ حتما این سایتها فنبوی 360 هستند دیگه؟
حالا اگه قضیه برعکس بود این حرف را میزدی ؟
از این ویدئوهای دست کاری شده بسیار زیاده حتی اینقدر زیاد شده که بعضی ها این جور ویدئوها رو تو بازیسنتر هم میگذارن مثالش همین ویدئوی مقایسه Pure و Merceneries 2 ووووو

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
LOL

این ویدئو ها بیشتر دست کاری شدست
من هنوز ندیدم ولی 100 درصد در شرایط یکسانی مقایسه نمیشه

دستکاری شده ؟!
من نمیدونم چرا چیزی را نمیخوای باور کنی ؟ یعنی سایتها دارند دروغ میگند و تریلر را سایتهای به معتبری دستکاری کردن ؟ حتما این سایتها فنبوی 360 هستند دیگه؟

از این ویدئوهای دست کاری شده بسیار زیاده حتی اینقدر زیاد شده که بعضی ها این جور ویدئوها رو تو بازیسنتر هم میگذارن مثالش همین ویدئوی مقایسه Pure و Merceneries 2 ووووو

حالا چه دلیلی داری که اونا دست کاری بودند ؟
اگه اینوطوری باشه اونوقت باید چیکار کنیم ؟ و به حرف کی گوش بدیم اگه سایتهای به این معتبری دروغ بگند ؟

البته زیاد عجله ای در کار هم نیست اخرهای ساله 2008 هست , 100% سایتهایی مثل gamespot بازم تو یه راند دیگه این دو کنسول را از لحاظ بازی های مولتی مقایسه میکنند .

آخرین ویرایش:

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
بابا انقدر خون خودتونو کثیف نکنید:love:حالا مگه این اختلاف چقدر هست؟یه ذره اختلاف که انقدر جدل نداره:biggrin1:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من الان تریلر مقایسه رو دیدم

اگر کسی فقط یه نگاه کوچیک به این ویدئوی مقایسه بندازه کاملا معلومه نسخه PS3 بهتره و تکستچرهای بهتری داره (((رنگهای بهتر نسخه PS3 رو کاری ندارم چون این مورد ملاک مقایسه نیست ))) ضمنا یه مقدار افت فریمی که در نسخه 360 بود در نسخه PS3 وجود نداره دیگه (حتما ویدئو رو ببینید)
چند تا مورد خنده دار هم دیدم
یه جایی از ویدئو دقیقه 01:01 یکی از اون کالسکه های سبز بچه رو نشون میداد در نسخه PS3 تا اونجایی که میشد نزدیک کالسکه بود و روش زوم کرده بود (مثل عکسهای قبل از عرضه MGS4 که میرفتن تا آخر رو یه دیوار زوم میکردن که مثلا بگن تکستچرها ضعیفه lol) ولی در نسخه 360 1 متر با کالسکه فاصله داشت بازم lol
دقیقا همین کار رو با یک Bigdady هم کردن نسخه PS3 کاملا رفتن تو کله این بیگ ددی بدبخت که تکستچرها کمی تار به نظر بیاد ولی در نسخه 360 از فاصله 2 متری بیگ ددی ایستادن looooool
مثلا میخواستن با این کار بگن تکستچرهای نسخه 360 بهتره !

آخرین ویرایش:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407

:laughing: والا ما که نفهمیدیم تو آخر سر حرف چه کسی رو قبول داری!!؟؟
Eurogamer که از نظر تو خالی بنده Videogamer که ویدئوهاش دست کاری شدس Gamespot که فن بویه Beyond3D که حالیشون نیست Gametrailers ـهم که معتبر نیست بقیه منبع ها هم که از مایکروسافت پول میگیرن .حالا شما لطف کن برای رضای خدا یه منبع به ما معرفی کن که مقایسه درست انجام داده باشه.
هر چند که تو اگه خدا هم از آسمون واست آیه نازل کنه بازم فایده نداره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من الان تریلر مقایسه رو دیدم

اگر کسی فقط یه نگاه کوچیک به این ویدئوی مقایسه بندازه کاملا معلومه نسخه PS3 بهتره و تکستچرهای بهتری داره (((رنگهای بهتر نسخه PS3 رو کاری ندارم چون این مورد ملاک مقایسه نیست ))) ضمنا یه مقدار افت فریمی که در نسخه 360 بود در نسخه PS3 وجود نداره دیگه (حتما ویدئو رو ببینید)
چند تا مورد خنده دار هم دیدم
یه جایی از ویدئو دقیقه 01:01 یکی از اون کالسکه های سبز بچه رو نشون میداد در نسخه PS3 تا اونجایی که میشد نزدیک کالسکه بود و روش زوم کرده بود (مثل عکسهای قبل از عرضه MGS4 که میرفتن تا آخر رو یه دیوار زوم میکردن که مثلا بگن تکستچرها ضعیفه lol) ولی در نسخه 360 1 متر با کالسکه فاصله داشت بازم lol
دقیقا همین کار رو با یک Bigdady هم کردن نسخه PS3 کاملا رفتن تو کله این بیگ ددی بدبخت که تکستچرها کمی تار به نظر بیاد ولی در نسخه 360 از فاصله 2 متری بیگ ددی ایستادن looooool
مثلا میخواستن با این کار بگن تکستچرهای نسخه 360 بهتره !
بابا از اون اول چند نفر گفتن نسخه 360 بهترع باز شما حرف خودت رو بزن
حالا نسخه ی ps3بهتره خوب شد
چرا خودت رو میزنی اون پایین تو امضات یک فن بوی بنویس خیال خودت و همه رو راحت کن
دستکاری شده ؟!

بازم من حرفی ندارم ولی کل برو بچ این دو نفر یعنی فرخ و K1رو قبول دارن

پ.ن:تا وقتی که ایشون توسط مدیران سایت جریمه نشن و درس عبرت نگیرن دیگه من به شخصه جواب پستهاشون رو نمیدم
از تمام دوستانم خواهش میکنم پیرو من باشند -چون خیلی اسپم میده
من که دیگه حرفی ندارم-امیدوارم خودتون تشخیص بدید

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
:laughing: والا ما که نفهمیدیم تو آخر سر حرف چه کسی رو قبول داری!!؟؟
Eurogamer که از نظر تو خالی بنده Videogamer که ویدئوهاش دست کاری شدس Gamespot که فن بویه Beyond3D که حالیشون نیست Gametrailers ـهم که معتبر نیست بقیه منبع ها هم که از مایکروسافت پول میگیرن .حالا شما لطف کن برای رضای خدا یه منبع به ما معرفی کن که مقایسه درست انجام داده باشه.
هر چند که تو اگه خدا هم از آسمون واست آیه نازل کنه بازم فایده نداره.

به به آقا پیداشون شد!
Beyond3D و Gametrailers رو از کجات دراوردی دیگه ؟! Gametrailers یه بار سر مقایسه Grid یه غلطی کرد و نسخه PS3 رو جای نسخه 360 جا زد آبروش رفت دیگه اینکارو نکرد

جدیدا آسمون ریسمون بافتن بلد شدی کلک ;)
برو پستمو بخون بعد برو ویدئو رو ببین گر چه این حرفا برای فن بویی مثل تو فایده نداره

بابا از اون اول چند نفر گفتن نسخه 360 بهترع باز شما حرف خودت رو بزن
حالا نسخه ی ps3بهتره خوب شد
چرا خودت رو میزنی اون پایین تو امضات یک فن بوی بنویس خیال خودت و همه رو راحت کن
بله ؟ با بنده بودی ؟
اول حرف دهنتو بفهم درست صحبت کن من دارم جزئیات تریلرو میگم تو میای میگی فن بوی !
دوم برو به جای این اراجیف ویدئو رو ببین لارم نیست بپری وسط خوشمزه بازی دربیاری
فن بوی هم که معلومه کیه lol

پ.ن. : خدایا زمونه برعکس شده طرف توهین میکنه فن بوی بازی درمیاره بعد طلبکارم شده!

آخرین ویرایش:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
اقايون دقت كنند!
يه اختلاف جزعي بين بازي مولتي ارزش اين را نداره كه شما احترام ها را كنار بذاريد و بزنيد
تو سر هم به خدا اين كارا اخر عاقبت نداره
به نظر من نسخه 360 كمي بهتر بود فقط يه نمه اصلا بيخيال به من چه كدوم بهتر بود:cheesygri
من نميدونم مثل اينكه بعضي ها با سوني يا مايكروسافت قرار داد دارند كه اينجوري طرفداري
كنسول هايشان را ميكنند:laughing:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این سایت تمامیه ویدیو هاش مورد داشتن، تا حالا دو سه دفعه هم نیما عکس گرفته و معلوم شده ... این یکی هم تو ویدیوش میخواست بگه 360 و PS3 فرقی ندارن و 360 بهترم هست !!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر