*** مقایسه گرافیک نسخه PC بازی Battlefield 4 با Battlefield 3 ***

بنظر شما؟!؟!؟؟!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    75

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با سلام

چند روز پیش یک تریلر 17 دقیقه ای گیم پلی از بازی Battlfield 4 اومد که سایت Gamepur تصاویر این بازی رو با نسخه قبل یعنی BF3 مقایسه کرده که در پایین میتونید ببینید:

Battlefield-4-image-1.jpg

.
bf3-sp-screen-3_1.jpg

battlefield-4-comparison-screen-2.jpg

.
battlefield-3-comparison-screen-2.jpg

battlefield-4-comparison-screen-3.jpg

.
battlefield-3-comparison-screen-3.jpg

battlefield-4-comparison-screen-4.jpg

.
battlefield-3-comparison-screen-4.jpg

battlefield-4-comparison-screen-5.jpg

.
battlefield-3-comparison-screen-5.jpg

What do you think??
شما چی فکر میکنید؟؟؟

منبع

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اخه مرد باتلفیلد4 با موتور فراست بایت 3 ساخته میشه وباتلفیلد 3 با موتور فراست بایت 2 ساخته شده خوب این که معلومه باتلفید 4 خیلی خیلی بهتره چرا با این تاپیک هات جو الکی میدی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اخه مرد باتلفیلد4 با موتور فراست بایت 3 ساخته میشه وباتلفیلد 3 با موتور فراست بایت 2 ساخته شده خوب این که معلومه باتلفید 4 خیلی خیلی بهتره چرا با این تاپیک هات جو الکی میدی
من جو نمیدم:D
شما جو الکی میدین فکر میکنید Frostbite 3 چقدر میتونه با Frostbite 2 فرق کنه
فراستبایت مثل انجینای دیگه نیست که یک ورژنش با ورژن دیگش سر تا پا فرق کنه
BF Bad company 2 فراستبایت 1.5 داشت بعد از یک سال BF3 فراستبایت 2 داشت BF4 هم فراستبایت 3 داره که کلا فراستبایت 2 فقط 2 سال عمر کرد
ولی کافیه به انجینای دیگه مثل Unreal engine و Cry engine نگاه کنی
Unreal engine 4 خیلی با 3 فرق داره و Cry engine 2 هم با 3 خیلی فرق داره
این موضوع توی فراستبایت صدق نمیکنه

الان کافیه نظرات کاربرا رو بخونی
خیلیا گفتن اصلا فرقی احساس نمیشه

خداییش من که چیز خاصی احساس نکردم نسبت به BF3
تنها چیزی که خیلی خوب شده:
زیاد شدن جزئیات و افکت های بازی
خودت یکم دقت کن اصلا تکسچرا فرق خاصی نکردن

آخرین ویرایش:

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263

چون موتورش جدیده یعنی گرافیک باید 3-4 برابر باشه ؟ :-/

یعنی هیچ بازی ای نباید با نسخه قبلیش مقایسه بشه ؟ :-/

عجب کاربرانی داریم توی بازی سنتر

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
همه چیز عالی به نظر می رسه...ولی من همیشه احساس میکنم اسلحه های بتلفیلد کمی از دیگر بخش های بازی کیفیت پایینتری داره !!!...مثلا سلاح اصلی کیلزون 3 کیفیتش از این سلتح بیشتره ...والله راس میگم:d

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
همه چیز عالی به نظر می رسه...ولی من همیشه احساس میکنم اسلحه های بتلفیلد کمی از دیگر بخش های بازی کیفیت پایینتری داره !!!...مثلا سلاح اصلی کیلزون 3 کیفیتش از این سلتح بیشتره ...والله راس میگم:d
باو اسلحه اصلی کیزون 2 و 3 که بهترین طراحی بین بازی های این نسل رو داره بدون اغراق
ولی به نظرم طراحی اسلحه های MW هم از بتل بیشتره!:d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
منم که خداییش فرق آنچنانی ای حس نکردم ... فقط نور پردازی بهتر شده ... و به قول دوستمون جزییات بیشتر ...

چیزی نست که به عنوان یه پیشرفت جهشی بشه ازش یاد کرد ...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
من زدم خیلی تفاوت دارن چون تریلر از قسمت سینگل بازی بود
من وقتی مولتی bf3 رو بازی کردم بعضی مپ های dlc واقعا از لحاظ تخریب پذیری و جزئیات قسمت سینگلشو قورت میدادن تازمانی که از مولتیBF4 تریلر درست و حسابی نیاد نمیشه نظر داد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من زدم خیلی تفاوت دارن چون تریلر از قسمت سینگل بازی بود
من وقتی مولتی bf3 رو بازی کردم بعضی مپ های dlc واقعا از لحاظ تخریب پذیری و جزئیات قسمت سینگلشو قورت میدادن تازمانی که از مولتیBF4 تریلر درست و حسابی نیاد نمیشه نظر داد
گرافیک گرافیکه دیگه
سینگل و مولتی نداره

توی مولتی تخریب پذیری بیشتر از سینگل هست بخاطر همون آدم فکر میکنه گرافیک توی مولتی بهتره

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
از روی این عکس ها نمیشه قضاوت کرد.دوستای عزیز، گول این عکس هارو نخورید اینا فقط Bullshot هستند! یه سرچی توی اینترنت راجع به Bullshot بزنید تا دیگه سردر گم اینجور عکس ها نشید.منم اول فکر میکردم که اینا واقعی اند در صورتی که این Bullshot ها به صورت رسمی و به دستور ناشر بازی ساخته میشند!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
گرافیک گرافیکه دیگه
سینگل و مولتی نداره

توی مولتی تخریب پذیری بیشتر از سینگل هست بخاطر همون آدم فکر میکنه گرافیک توی مولتی بهتره
DLC های مولتی رو بازی کردی داداش ؟
DRAW DICTANCE و تخریب پذیری و وسعت محیط های و....

اینا فقط عکسن اگه بازی کرده باشی میفهمی چی میگم
همون مپ اول من وقتی رفتم توش شاخ در اوردم واقعا چند LVLزیبا تره و با گرافیک تر از باقی مپ هاست و 100% از قسمت سینگل پلیر
اگه دوست داری بگو برم تو بازی چند تا عکس بگیرم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اولا که توو اسکرین شات کیفیت به شدت بالاتر میره چون یه سری تغییرات روش انجام میشه.

دوما اگر این هم گرافیکش مثل شماره 3 بخواد باشه بهتره بره بمیره.چرا؟چون که شماره 3 تمام منابع نوری از پیش تعیین شده بود.تمام سایه ها از پیش رندر شده بود.به طور مثال شما اگر میرفتی جلوی یک لامپ هیچ سایه ای از شما ایجاد نمیشد.در حالیکه در بازیهای کنسولی نظیر alan wake ,,geow,,uncharted,,تمام منابع نوری داینامیک هستن.تمام سایه ها بصورت real time و لحظه ای تشکیل میشه.اونم با کنسول 8سال پیش.

یعنی اینها با اینهمه حجم شدید تبلیغات و دبدبه نمیتونن از نظر فنی با بازیهای یه کنسول تاریخ گذشته رقابت کنن.همون برن بمیرن سنگینترن.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اولا که توو اسکرین شات کیفیت به شدت بالاتر میره چون یه سری تغییرات روش انجام میشه.

دوما اگر این هم گرافیکش مثل شماره 3 بخواد باشه بهتره بره بمیره.چرا؟چون که شماره 3 تمام منابع نوری از پیش تعیین شده بود.تمام سایه ها از پیش رندر شده بود.به طور مثال شما اگر میرفتی جلوی یک لامپ هیچ سایه ای از شما ایجاد نمیشد.در حالیکه در بازیهای کنسولی نظیر alan wake ,,geow,,uncharted,,تمام منابع نوری داینامیک هستن.تمام سایه ها بصورت real time و لحظه ای تشکیل میشه.اونم با کنسول 8سال پیش.

یعنی اینها با اینهمه حجم شدید تبلیغات و دبدبه نمیتونن از نظر فنی با بازیهای یه کنسول تاریخ گذشته رقابت کنن.همون برن بمیرن سنگینترن.
حسین داداش این عکس ها رو خودم گرفتم تازه باFRAPS گرفتم کمی گرافیک و جزئیات رو نمی دونم چرا کاهش داد و یخورده تصویرو تار کرد:
من خودم زیاد برام مهم نیست فلان بازی 2 تا ابجکت بیشتر داره فلا بازی 2 تا فریم بیشتر میده و زیاد گیر به گرافیک نمی دم و اولویت اولم نیست اما انصافا بازی گرافیک قشنگی داشت عکس ها رو ببین قضاوت با خودت دست کاری هم نشدن
هر چند که تا IN GAME نری گرافیک بازی رو نمیشه از رو این عکس ها تشخیص داد عکس ها رو هم عجله ای گرفتمو چندان قشنگ و هنری نیستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر