مقایسه مدچیپDRIVE KEY با کپی خور نرم افزاری

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من یه مقایسه بین این 2 روش اجرا بازی های کپی میزارم تا همه شیر فهم شن:cheesygri
ببینید همونجوری که در تایپک های کپی خور نرم افزاری و اجرا بهتر بازی ها در WII گفتم شما با مکمل های LOADER ها IOS ها و سیستم منو هک PRELOADER و پچ کردن IOS ها و هزار کار ریسکی دیگه انجام میدین تا بازی ها رو اجرا کنید(مخصوصا از دیسک چنل)
لپ کلام شما با نصب مدچیپ DRIVE KEY دیگه نیاز به این کار های ریسکی نداریدو 95 درصد بازی ها اجرا میشن
اما اون 5 درصد بقیه که میمونه شامل ارور کانتری یا ARENA هست که اون هم با مدچیپ درست نمیشه و از SOFTCHIP باید استفاده کنید
خوبی این مدچیپ ها اینه که دیگه اون IOS ها که خیلی از دوستان باهاش بریک شدن نیازی نیست(اینو بگم که این فقط برای DRIVEKEY گفته میشه و به مدچیپ های دیگه به اندازه ی این اعتمادی نیست)
پس با این حال من مدچیپ رو با مکمل SOFTCHIP شدید پیشنهاد میکنم چون بازی هایی که از GECKO باید اجرا بشن و مشکلات کوچکتری دارن با این مدچیپ اجرا میشن میمونه کانتری ها

البته تو سایت DRIVE KEY نوشته که SMG رو اجرا میکنه اما من نتونستم اجرا کنم(که این در حالتی که اگه wII من J بود اجرا میشد)

امید وارم بهتون کمک کرده باشه
اگر سوالی دارید بپرسید

موفق باشید

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
ببین ISO ها رو با Game Disc ها میریزی دیگه ؟؟؟

بعد Softchip رو فقط بریزیم تو SD یه HBC هم نصب کنیم کافیه ؟؟؟ دیگه IOS اضافی .Wad یی که نمیخواد ؟؟؟؟

بعد مشکل بعضی از این بازی ها چیه مسلما Security Nintendo که نیست چون اگر بود تو همی Game ها پیاده میکرد دیگه پس مشکل کجاست ؟؟؟؟؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال

بعد Softchip رو فقط بریزیم تو SD یه HBC هم نصب کنیم کافیه ؟؟؟ دیگه IOS اضافی .Wad یی که نمیخواد ؟؟؟؟

بعد مشکل بعضی از این بازی ها چیه مسلما Security Nintendo که نیست چون اگر بود تو همی Game ها پیاده میکرد دیگه پس مشکل کجاست ؟؟؟؟؟
با وجود drive key دیگه ios لازم نیست
softchip رو باید برزی تو Apps یعنی فلدرش رو
اول یه سوال :ویی گرفتی؟؟؟
جون هرکی دوست داری از این سوالات که اخرش به پوش و بریک منجر میشه بیخیال
تو hbc رو نصب کن. drive key رو Wii بزار . بهد هم softchip رو بریز بعد هم بازی کن
همین

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
به نظر من بهترین گزینه ترکیب هر دو هست. من یه مودچیپ D2C دارم که خیلی تو اجرای بازی ها عالی عمل می کنه. ولی برای اجرای بعضی از بازی ها به سافت چیپ احتیاج میشه.
البته تو سایت DRIVE KEY نوشته که SMG رو اجرا میکنه اما من نتونستم اجرا کنم
پس با این حساب D2C از Drivekey بهتره چون می تونه بدون دستکاری SMG رو بیاره.
اگه با دیسک آپدیت کنید احتمالا میریزه.
چرا می خواد چندتا مرحله وجود داره که سافت چیپ بتونه بازی از رو دیسک بیاره.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
هنوز نه داییم آخر ماه می آدش
نه این داستان SMG رو میخوام بدونم چرا Mod Chip نمیتونه بیارتش ؟؟؟؟؟؟؟ علت ؟؟؟؟

راستی Update ـه Drive Key چی جوریه روش JTAG چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Drive Key یه Menu داره میدونی

3 باز Eject رو بزن Menu ش می آدش یعنی تو صفحه Channel ها باش 3 بار Eject رو بزن 10 ثانیه صبر کن Disc Channel لوگو Gamecube میشه بعد Start کن میره تو Menu

راستی Game ها با Nero رایت شه کار میکنه چون دوستم با Nero میزد

و یه سوال ـه دیگه alimami میگفت که هر موقع یه Game یی که نیاز به یه IOS داره رو میذاریم تو دستگاه گزینه Update میده میخواستم بدونم این Update جدا از Update ـه Firmware ـه که Game ها میدن ؟؟ اگر یکی باشه کافی ما آخرین Firmware رو بریزیم و خودش همه IOS های مورد نیاز تمام Game ها رو میریزه بعد خلاص ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
تو تهران کجا هست که قابل اعتماد باشه برای نصب d2c؟

والا به نظر من این آدمایی که تو این کارن اینقده گند هستن که تو کارشونم تاثیر مستقیم داره اگر برات امکانش هست Drive Key بخر D2C خیلی لحیم کاری میخواد و اگر Epoxy رو IC ات باشه سرطان ـه مسئولیت کار رو فروشنده ها به عهده میگیرن اما مثلا گند میزنن به board درسته ممکنه کار کنه اما هر چی باشه یه Wii داقون ـه Drive Key بگیر لاقل ببری بدی جایی گند نمیزنن چون لحیم کاری نمیخواد

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
سوال اینه که از کجا؟ کدوم مغازه یا شرکته که drivekey بفروشه؟

از فروشگاه کیان گرفتم من پاساژ لباف همون اولاش, ایاز یادته اون جا اما دیگه نیست خودش

خودم Drive Key مو فروختم حالا نمیدونم 1 ماه دیگه برم داشته باشه یا نه

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اول از همه بگم چرا میگید d2c از drive key بهتره :laughing:
س با این حساب D2C از Drivekey بهتره چون می تونه بدون دستکاری SMG رو بیاره.
نه علی جان ببین من Wiiم اول j بودش دیگه.بعد تبدیلش کردم به usa .اون موقع که j بود اجرا میکرد اما بعد از تبدیل به usa دیگه با Softchip اجرا شد

سوال اینه که از کجا؟ کدوم مغازه یا شرکته که drivekey بفروشه؟

==========================================
راستی از اونجایی که 2 تا Wii مدچیپ دار رو باز کردم باید بگم در اسم d2c اشتباه میکنید
این حرف یه حرفی که رو یکی از ic های Wii نوشته شده که در اون زمان که هنوز drive key نیومده بود میگفتن اگه رو ic شما اینو نوشته باید wiikey بزاری یا قبل تر از Wiikey هم مدچیپ D2D بوده که من رو 2 تا wII که باز کردم این 2 قرار داشته و تو دهان های به D2C معروف شده

راستی DRIVE KEY منو چه با حاله:biggrin1:

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
dani8gb تو پست های بالایی کلی سوال کردم جواب ندادی

D2C وجود داره

http://www.wii-modchips.com/d2ckey.htm

ببین آخه چند تا لحیم کاری میخواد این لامسب فایده نداره برد رو داقون میکنه Drive Key خیلی سرتره حتی بدون اجرای SMG

البته اگر Wii Clip داشته باشی و بردت Epoxy نداشته باشه بدون اینکه چیزی رو برد لحیم کنی همی چی حل میشه فقط این Kit رو به D2C لحیم میکنی بعد قرار میدی رو IC

Wii Clip

http://www.wii-clip.com/wii-clip01.jpg

اینم عکس نصب شدش

http://www.wii-clip.com/wii-clip04.jpg

Epoxy این شکلی ـه

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال

D2C وجود داره

http://www.wii-modchips.com/d2ckey.htm

ببین آخه چند تا لحیم کاری میخواد این لامسب فایده نداره برد رو داقون میکنه Drive Key خیلی سرتره حتی بدون اجرای SMG

البته اگر Wii Clip داشته باشی و بردت Epoxy نداشته باشه بدون اینکه چیزی رو برد لحیم کنی همی چی حل میشه فقط این Kit رو به D2C لحیم میکنی بعد قرار میدی رو IC

Wii Clip

http://www.wii-clip.com/wii-clip01.jpg

اینم عکس نصب شدش

http://www.wii-clip.com/wii-clip04.jpg

Epoxy این شکلی ـه
داداش
ما که پشتمون گرمه
هم drive man دارم وهم d2d دوتاش رو wiiم نصبه
softchip هم که دست چپ بندس دیگه برا ما حله

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اگه منظورت ایناس

و یه سوال ـه دیگه alimami میگفت که هر موقع یه Game یی که نیاز به یه IOS داره رو میذاریم تو دستگاه گزینه Update میده میخواستم بدونم این Update جدا از Update ـه Firmware ـه که Game ها میدن ؟؟ اگر یکی باشه کافی ما آخرین Firmware رو بریزیم و خودش همه IOS های مورد نیاز تمام Game ها رو میریزه بعد خلاص ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه مال همون اپدیت هست
بازی ها هم همشون توشون اپدیت و ios های مخصوص شون هست که در هنگام بازی اجرا میشن
حالا یه سری ها میان گیم رو brick block میکنن و تمام اپدیت ه و ios ها پاک میشه اونوقت نیاز به نصب ios هست
حالا شما اگه همیشه به اخرین ورژن اپدیت باشی و دیسکاتو خودت دانلود کنی و بریک بلوکشون نکنی بدون دادن گزینه ی اپدیت بازی رو مثل هلو میاره
دلیل اصلی نصب ios هم همینه چون قدیما سیستم منو های جدید هک نشده بود و مردم نمیخواستن اپدیت کنن بریک بلوک میکردن
شما نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر