مقایسه بین Dmc1 و Dmc3

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام.
همونطور که احتمالا دیدین, من 2ماهه درگیر رایت کردن و اجرای DMC1 هستم که تا کنون نا موفق بوده. سال 81 یا 80 با DMC1 آشنا شدم و رفتم تریلر هاش رو از دفتر مجله خریدم و روزی چند بار میدیدم. وقتی پارسال PS2 خریدم, همونروز DMC3 رو هم خریدم ولی به شدت خورد تو حالم. :( چون نه صدا رو تصویر بود و نه اکشن خوبی داشت (نظر منه, نیاین دفاع کنین ازش که جاش اینجا نیست) ولی God of War 1 تونست منو ارضا کنه.
حالا سوال من اینه, از دوستایی که DMC1 و DMC3 رو بازی کردن, لطفا بگن کدومش بهتره, واسه من گرافیک مهم نیست؛ Gameplay مهمه. اگه Gameplay بازی DMC1 بهتر از DMC3 هست من باز برم دنبال رایت کردنش وگرنه ولش کنم. چون از نظر مالی و زمانی اجرای DMC1 هزینه بالایی داره, کلی چرخیدن تو اینترنت, هی DVD خام خریدن و رایت ...
با تشکر.

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام
دوست عزیز چرا این قدر خودت رو اذیت میکنی؟خب بدونه شک معلومه که Dmc3 از 1 بهتره...
هم از نظره گیم پلی بهتره و هم از نظره گرافیک بازی.پس بدونه شک دنباله 3 برو نه 1؛من خودم 1 رو امتحان نکردم ولی من هم به پیشنهاده بعضی از دوستانم که جفتش رو بازی کرده بودن،نسخه ی 3 ی بازی رو گرفتم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
همونطور که گفتم, من روز اول 3 رو خریدم ولی خورد تو حالم.
با تشکر از حمید, اگه میشه یکی که جفتش رو بازی کرده هم نظرشو بگه.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کیفیت بازیش پایین تر از اون دوتای دیگس.
لطفا در مورد موضوع این تاپیک اینجا پست بزنین, این سوال رو میشد تو بخش Dmc Fans هم زد نه اینجا که مخصوص این سواله.

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
سلام عزیز من هر دو رو بازی کردم از نظر گرافیک 3 بهتره ، گیم پلیشون زیاد با هم فرق نداره ولی توی Dmc1 اسلحه ها به راحتی 3 تعویض نمی شن ، از نظر داستان به نظر من 1 جذابتر بود.
اگه از 3 خوشت نیومده از 1 هم احتمالا خوشت نمیاد .
امیدوارم موفق باشی.

sasan.key

کاربر سایت
Feb 26, 2009
110
به نظر من dmc2 بهتره البته تو نسخه جدید 3 با شخصیت ورجیلم بازی میکنی جالب به هر حال هر کس3 نسخه بازی خواست من دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر