معرفی PSP2 توسط مجله FRONTLINE

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
m8f89yjm6som0546ya92.jpg

یک مجله به نام FRONTLINE در شماره جدید خود عکس و اطلاعات زیادی را در خصوص کنسول دستی PSP2 منتشر کرده نکته قابل توجه شباهت این تصاویر با تصاویری است که چندی قبل سایت VG247 منتشر کرده بود و اطلاعاتی درباره PSP2 نیز بیان کرد که میتوان صحت این اطلاعات را بیشتر کند..
PSP2 کنسولی که شایعات خیلی زیادی طی این چند ماه در باره آن مخابره می شود به نظر میرسد طی ماه های اتی به طور رسمی توسط سونی معرفی بشود و تحولی را در کنسول های دستی به وجود آورد پس تا آن روز باید منتظر بود..

عکس با سایز خیلی بزرگ
1
2
3
عکس کوچک شده توسط خودم
1
2
3

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
نینتندو با سخت افزار زپرتی DS تا حالا نزدیک 140 میلیون فروخته . حالا 3Ds بیاد که می ترکونه ...
----------------------------------------
من احتمال می دم تو جعبه Psp 2 یدونه عینک هم باشه . گرافیک PSP که برای کنسول دستی عالی بود , دیگه PSP2 چه شود ...

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
از روی این عکسا فهمیدین؟!:d لطفا ببینید از روی عکسا میتونید بفهمید چقدر میفروشه؟:d
از روی مشخصاتش فهمیدم.:d
آخه دیگه این مشخصات باشه 3ds چه برتری میتونه داشته باشه؟؟:d
مثل اینکه این psp2 هم 3D هست.
اون قیمت هم که گفتم خداکنه هم قیمت ps3 بده گیر نده دیگه:d

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
فقط توی ستون اول مقاله، حرف های VG247 را تکرار کرده و بقیه متن هم تقریبا تمامش در مورد PSP Phone و حدس و گمان‌هایی برای برنامه‌های آینده سونیـه.
IMO: totally fake

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
از روی مشخصاتش فهمیدم.:d
آخه دیگه این مشخصات باشه 3ds چه برتری میتونه داشته باشه؟؟:d
مثل اینکه این psp2 هم 3D هست.
اون قیمت هم که گفتم خداکنه هم قیمت ps3 بده گیر نده دیگه:d
ds هم از نظر سخت افزاری هیچ برتری نسبت به psp نداشت اما خیلی موفقتر بود.دلیلشم نوآوری در گیم پلی و تعداد زیادِ بازی بود.
3ds هم(که تقریبا همه ناشرا دارن براش بازی میسازن و برای گیمرای هاردکور هم بازیای زیادی خواهد داشت)به نظر من psp2 رو شکست میده.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
برشکست شدنی در کار نیست با این قدرت فکر کنم 1 ماه نشده شبیه ساز 3ds رو براش بزنن.
جدا از این حرفا خدا کنه توانایی اجرای بازی های ps2 رو مثل ps1 تو psp داشته باشه.
خدا کنه فقط مسخره بازی هایی که رو psp در آوردن رو این در نیارن مثل همون استفاده از 222 تا از 333 تا کور cpu).
شایدم گاد آف وار 3 رو براش پورت کردن.گویا cpu استفاده شده همون cpu cell هستش.:dاین طوری بازی سازان از همون اول با نوع بازی سازی روش آشنایی دارن شایدم به خاطر اینه که میگن Uncharted 3 ‏ رو میتونه راحت اجرا کنه.حساب کنید این بازی در حالت 3 بعدی چه شود>:d<>:d<>:d<:d:d:d

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خدا کنه ولی فکر نکنم یعنی همزمان دارن هم یه رزیدنت اویل واسه psp میسازن هم رزیدنت اویل 6 رو ؟!

بله میتونید به گیم اسپات مراجعه کنید و متنش رو بخونید.تاریخ انتشارش هنوز مشخص نیست اما تو لیست انتشار هستش.
نه تنها 6 و این بلکه برای 3ds هم جداگانه دارن میسازن یعنی 3 تا.:d

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
اگه واقعا از صفحه لمسیش به خوبی بهره ببره 100% به راحتی میتونه 3ds رو شکست بده اینو بهتون قول میدم.
شکل ظاهریش هم که واقعا فوقالعادس.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بله میتونید به گیم اسپات مراجعه کنید و متنش رو بخونید.تاریخ انتشارش هنوز مشخص نیست اما تو لیست انتشار هستش.
نه تنها 6 و این بلکه برای 3ds هم جداگانه دارن میسازن یعنی 3 تا.:d

میشه لینکشو بدید. راستی واسه 3ds که revolution رو ساختند که.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر