معرفی و گفتگو درباره بازیهای قدیمی (Retro) (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

محبوب ترین کنسول خانگی کلاسیک

• Atari 2600

• NES

• Sega Genesis

• Super Nintendo

• Sega Saturn

• Playstation 1

• Nintendo 64

• Dreamcast

• Playstation 2

• Gamecube

• XBOX

Results are only viewable after voting.

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
یادی هم بکنیم از :
یادش بخیر با پسر عموم دفترچه رمز درست کرده بودیم داشتیم ژاپنی فول میشدیم!
گیم پلی خاص! لول اپه محشر که اونموقه سر در نمیاوردیم میگفتیم قوی میشن:D خلاصه دنیایی بود ! اینقد کارتریجشو کرا یه کردیم تا آخر باهم یکی گرفتیم نمیدونم 2 تومن چقدر!!!
مرسیtecmo! اونموقه لوگوی تکمو رو فقط با کاپتان سوبا میشناختم!

captain-tsubasa-1-famicon-original-japones_MPE-O-15993065_8907.jpg

kojiro_hyuga_by_illeye-d5x0czv.jpg
72E0DAC3D.jpg

اوه دقیقا منم!! با اینکه من دوباری کلا نوستالژی‌هامو تو بازی بازبینی کردم ولی باز هر وقت یاد "فوتبالیستای میکرو" میوفتم یا کرمی که تو وجودمون مینداخت کلا مورمورم میکنه!!دقیقا منم دقترچه ژاپنی داشتم پر چیزشعر های یمعنی که کد مراحل بازی برود!! من عاشق اون بونوس های بازیکنا بودم!! مقل کاکرو یا واکی یا سوباسا یا اون دوقولوها!! کلن اوووفف

- - -ویرایش - - -

:welcome:

Blood بسیار بازی خوبی بود و در زمان خودش گرافیک و گیم‌پلی خوبی داشت.

راستی این بازی وسترن که میگی سبکش چی بود؟ FPS بود؟

آره هم نسل همون بلاد بود یکم جدیدتر از اون بازیهایی بود که وقتی اومد تو اسیران به یه اسم دیگه شناخته شد ولی خود بازی کلا یه اسم دیگه داشت!! لولل

- - -ویرایش - - -

:welcome:

Blood بسیار بازی خوبی بود و در زمان خودش گرافیک و گیم‌پلی خوبی داشت.

راستی این بازی وسترن که میگی سبکش چی بود؟ FPS بود؟

آره هم نسل همون بلاد بود یکم جدیدتر از اون بازیهایی بود که وقتی اومد تو اسیران به یه اسم دیگه شناخته شد ولی خود بازی کلا یه اسم دیگه داشت!! لولل

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
اون موقه ها من میکرو دندی داشتم ازین سفیدا ولی پسر خالم ازین زردا داشت نمیدونم از کجا خریده بود تو حافظش فوتبالیستا هم داشت. ولی فکر کنم احسان این عکسی که تو گذاشتی این نیستا دستگاها که داشتیم جلوش family اینا ننوشته بود شایدم من یادم نمیاد :d

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اون موقه ها من میکرو دندی داشتم ازین سفیدا ولی پسر خالم ازین زردا داشت نمیدونم از کجا خریده بود تو حافظش فوتبالیستا هم داشت. ولی فکر کنم احسان این عکسی که تو گذاشتی این نیستا دستگاها که داشتیم جلوش family اینا ننوشته بود شایدم من یادم نمیاد :d

از اون زد ها که تو بقالی ها پیدا میشد اون موقع :d ارزونترین فامیلی کام ها ( میکرو ) کلون تو ایران بود پر هم بود 2 سری هم بودن یکی توش فوتبالیت ها بود برای عربستان اینا زده بودن یکی هم رو جبه عکس 2 تا بچه بود در حال تتریس بازی کردن

انواع اقسام میکرو تو بازار بود میکو دستی - میکرو دسته بیسیم - میکرو طرح سگا و ...... :d

PS.CrashTeamRacingNTSC-U.JPG

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شبتون بخیر. برای این پست دو تا بازی رو در نظر گرفتم

بازی اول یک بازی ریسنگ هست که زمان خودش خیلی جالب بود

Fatal Run

این بازی برای آتاری 2600 و 7800 اومد و خیلی بازی جالبی بود. جالب اینجاست که بازی داستان هم داشت و در دنیای پساآخرالزمانی اتفاق میافتاد. قابلیت آپگرید ماشین رو هم داشت خلاطه کلی چیز داشت.

اینم یه ویدیو از این بازی
<strong>[video=aparat;wUoAT]http://www.aparat.com/v/wUoAT[/video]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بازی دوم یه بازی خیلی خیلی معروف برای سگا هست که واقعا زمان خودش خدا بود مخصوصا برای طرفداران ....

Michael Jackson's Moonwalker

یعنی از این بازی هرچی بگیم کم هست. بازی در سبک اکشن سایداسکرولینگ بود و گرافیک بازی عالی و خیره کننده.رقصهای مایکل هم حرف نداشت. این بازی برای کنسول سگا و سگا مستر اومده بود

اینم گیم پلی بازی

[video=aparat;CKJhA]http://www.aparat.com/v/CKJhA[/video]

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
بازی دوم یه بازی خیلی خیلی معروف برای سگا هست که واقعا زمان خودش خدا بود مخصوصا برای طرفداران ....

Michael Jackson's Moonwalker

یعنی از این بازی هرچی بگیم کم هست. بازی در سبک اکشن سایداسکرولینگ بود و گرافیک بازی عالی و خیره کننده.رقصهای مایکل هم حرف نداشت. این بازی برای کنسول سگا و سگا مستر اومده بود

دقیقا...:bighug:
پادشاه به سگا و علی الخصوص کاراکتر سونیک علاقه خاصی داشت..و همون طور که میدونید موزیک بازی سونیک 3 ساخت مایکل جکسون بود...ولی به علت ایده آل گرایی شدیدی که داشت در پایان کار خودش از نتیجه کار راضی نبود..به خاطر همین نخواست اسمش در بین سازندگان بازی ثبت بشه...همه این ها بعد از مرگ مایکل فاش شد...
روز 4 تیرم سالمرگ سلطانه پاپ مایکل هستش...واقعا روحش در آرامشه ابدی باد...:((

خیلی خوشحالم که این بازی و نسخه آرکیدش انحصاریه SEGA شد...:d;)

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دقیقا...:bighug:
پادشاه به سگا و علی الخصوص کاراکتر سونیک علاقه خاصی داشت..و همون طور که میدونید موزیک بازی سونیک 3 ساخت مایکل جکسون بود...ولی به علت ایده آل گرایی شدیدی که داشت در پایان کار خودش از نتیجه کار راضی نبود..به خاطر همین نخواست اسمش در بین سازندگان بازی ثبت بشه...همه این ها بعد از مرگ مایکل فاش شد...
روز 4 تیرم سالمرگ سلطانه پاپ مایکل هستش...واقعا روحش در آرامشه ابدی باد...:((

خیلی خوشحالم که این بازی و نسخه آرکیدش انحصاریه SEGA شد...:d;)

روحش در آرامش ابدی باشه :((

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Metroid Fusion

درود بر همه

بازی که این بار میخوام معرفی کنم یک بازی خیلی جذاب برای GameBoy Advance هست

Metroid Fusion

خب سری متروید برای خیلی‌ها آشنا هست و برای خیلی‌ها آشنا نیست. جالب هست بدونید که سری HALO تم شبیه به این بازی داره و کارکتر مستر چیف هم مثل کاراکتر این سری یعنی ساموس هست البته از جنس مخالف :d

بازی Metroid Fusion در سبک ساید اسکروینگ و شوتر هست و گیم‌پلی بسیار گیرا و لذت بخشی داره. بازی دارای داستان جذاب و زیبایی هست که علاقه‌مندان به ژانر علمی تخیلی از اون لذت می‌برند.

اینم یه ویدیو از گیم‌پلی بازی

<strong>[video=aparat;ZRF45]http://www.aparat.com/v/ZRF45[/video]

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Deep Fear

Deep Fear

عنوان Deep Fear در سبک ترس و بقا، با دید سوم شخص در سال 1998 برای کنسول SEGA Saturn عرضه شد. این بازی از سوی منتقدین امتیازهای خوبی دریافت کرد و دارای رنکینگ 74 است. بازی از جهاتی شبیه عنوان بسیار محبوب Resident Evil است و به شکلی برای رقابت با این بازی و به طور انحصاری برای سگا در ژاپن عرضه شد.

ویدیو گیم‌پلی بازی

[video=aparat;NPVKT]http://www.aparat.com/v/NPVKT[/video]

• Like
Reactions: way_to_win

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر