معرفی و دانلود برنامه های Cydia !

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوست عزیز شناخت سیدیا اینترنت فراتر از 512 یا 1 مگ میخواد . برای مثال تمهایی هستم که واقعا زیبا هستند و فوق العاده...! ولی اکثرا حجمشون بالای 300 - 400 مگ هست .

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
دوست عزیز شناخت سیدیا اینترنت فراتر از 512 یا 1 مگ میخواد . برای مثال تمهایی هستم که واقعا زیبا هستند و فوق العاده...! ولی اکثرا حجمشون بالای 300 - 400 مگ هست .
درسته دوسته عزيز كلا ما از ٥درصده امكاناته آيديوايس هامون استفاده ميكنيم و ميشه گفت كه كاملا آفيم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
TimerBar 1.0-4

به کمک این توئیک که میتونید آنراازسیدیا ویا از لینک ذیل دانلود وروی آیدیوایستان نصب کنبد میتوانید بدونه بازکردن برنامه ای حتی مربوط به تایمر دستگاهتان !از تایمر استفاده کنید!

msl3vffftgk4m921lxvl.png

ilytt02ke92zmz6xd4ad.png

timerbar3.png

VERSION:
v 1.0-4
* Enhance Performance

DOWNLOAD:
MULTIUPLOAD
MEDIAFIRE

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
FakePercent (دلیلی برای اینکه نخواید آیفونتون رو بکسی بدید!!!)

FakePercent
FakePercent.png
تا به حال شده کسی گیر داده باشه وبخواد با گوشی شما بازی کنه ویا اینکه ببینه!وشما اصلا راضی نمیشید که گوشی رو به اون بدید!وهزارمدل بهانه میتراشید از قبیل گوشیم شارژ نداره وازاین حرفها... .
خب بکمک این توئیک میتوانید که میتوانید آنرا از سیدیا بصورت کاملا رایگان دانلود وروی ایدیوایستان نصب کنید میتوانید میزان شارژ آیفونتون رو 1حتی 0کنید!
alz411dp55azwpr1w4q.png
این برنامه دارای بخش تنظیمات در settings .appگوشیتان هست!

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
یه برنامه هستش که میشه اعداد آیکون های صفحه رو تغییر داد(منظورم تعداد سطر و ستون هستش) و به تعداد نا محدود برنامه نصب کرد داخل گوشی؟
.
الان برنامه بیش تر از 150 نمی تونم نصب کنم گوشی Restore کردم برای همین به مشکل خورد نصف برنامه هام مونده بیرون.
کسی؟
داره این برنامه رو بگه من از سیدیا بگیرم جان من یکی راهنمایی کنه.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این چیه !؟؟
از اسمش معلومه دیگه ، فیلم برداری از صفحه آیفون
یه برنامه هستش که میشه اعداد آیکون های صفحه رو تغییر داد(منظورم تعداد سطر و ستون هستش) و به تعداد نا محدود برنامه نصب کرد داخل گوشی؟
مثلا 4*4 که هست اصلش رو بکنی 5*5 ؟
اگه منظورت اینه باید :
iconoclasm رو نصب کنی

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بابا من این فایل هایی که میذارم رو تست میکنم ، اگه از سورس تست بکنم اسم سورس رو میذارم ، چرا اینکارارو میکنی ؟!
از چه سورسی ؟
با iFunBox فایل هاشو سریع پاک کنید تو حالت Recovery اگه میتونی.

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بابا من این فایل هایی که میذارم رو تست میکنم ، اگه از سورس تست بکنم اسم سورس رو میذارم ، چرا اینکارارو میکنی ؟!
از چه سورسی ؟
با iFile فایل هاشو سریع پاک کنید تو حالت Recovery اگه میتونی.
خب اولا این لینکه ***** بود بعدشام من با گوشی میومدم نمیتونستم دانلود کنم ! الانم با iFunBox پاکش کردم ولی هنوز درست نشده ! با iFile چجوری پاکش کنم وقتی با گوشی نمیتونم کاری بکنم ! ؟:(

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
از اسمش معلومه دیگه ، فیلم برداری از صفحه آیفون

مثلا 4*4 که هست اصلش رو بکنی 5*5 ؟
اگه منظورت اینه باید :
iconoclasm رو نصب کنی
بله یکی این بود...
حالا یه برنامه می خوام که بتونم تعداد بیش تر از 150 تا برنامه داخل گوشیم نصب کنم الان 150 تا شده و دیگه اجازه نصب برنامه و بازی رو بهم نمیده یه برنامه می خوام بهم بدید که بتونم 200 تا یا 400 تا برنامه توی گوشیم نصب کنم.
اون برنامه رم مرسی نصبیدم..
ممنونم داش علی.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بیشتر از 150 تا هم اجازه میده اما تو منو نمیاد (منظورتون اینه؟)
خب اولا این لینکه ***** بود بعدشام من با گوشی میومدم نمیتونستم دانلود کنم ! الانم با iFunBox پاکش کردم ولی هنوز درست نشده ! با iFile چجوری پاکش کنم وقتی با گوشی نمیتونم کاری بکنم ! ؟:(
ریستور باید بکنی فکر کنم .

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

ActionBoard 1.0.0-2
به کمک این توئیک که میتوانید آنراازسیدیا و یا ازلینک ذیل دانلود نمائید (البته فکر کنم فقط برای ios5)میتوانید عملکرد بیشتری را به قسمت AppSwitcherاضافه نمایید.

4e8a2d0b47ad9.png

4e8a2d0b482a8.png

Download
MultiUpload

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر