معرفی و آموزش برنامه ها psp

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
باشه ديگه!!!!
اينه مرامتون؟؟؟
ترخدا بيگيد من با vemodeبلد نيستم كار كنم من با convertor~فقط كار كردم وقتي كه مزنم تا تبديل شه و تمام فايل هاشو پر ميكنم ميگه اسمش نامعلومه ترخدا كمكم كنيد

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
این برنامه با dat مشکل داره !!
اصلا چرا با این کار میکنی !
مشکلت کجاست ؟ بعد اینکه کانورت کردی نمیتونی تو PSP اجرا کنی ؟

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
باشه ديگه!!!!
اينه مرامتون؟؟؟
ترخدا بيگيد من با vemodeبلد نيستم كار كنم من با convertor~فقط كار كردم وقتي كه مزنم تا تبديل شه و تمام فايل هاشو پر ميكنم ميگه اسمش نامعلومه ترخدا كمكم كنيد

بابا من که براتون psp video 9 رو اپلود کردم حجمش هم که کمه اینجوری میتونی براحتی هر فرمتی رو به فرمت psp تبدیل کنی و داخل همون برنامه هم میتونی تو psp بریزی .

یه امتحانی بکن ضرر نداره .کرک هم احتیاج نداره :-":-"

باتشکر

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
PSP SWF Converter
برنامه ای برای تبدیل فایل های صوتی به فلش

10455_Silver-Play-Button.jpg

لینک دانلود :
http://dl.qj.net/dl.php?fid=10455

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نه اشكال من اينه كه وقتي ميخوام براي فايل نام گذاري كنم ميگم اين نام نامعلومه و بعد نميتونم تبديلش كنم
يعني اون جاي خالي هايي كه گذاشته اون پايين رو نميتونم جايگذاري كنم
help ME!

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
اوني كه آقاي گروس گذاشتن vemode بود ديگه؟؟؟؟
اگه اون بود من نسخه ي بتا رو دارم
نميدونم جاي name video چي بنويسم

شما لطفا اون فایلی که من اپلود کردم رو دانلود کن .نه این برنامه با اونی که شما میگی فرق داره شما اینو دانلود کن مطمئنم مشکلت حل میشه .فکر کنم اینجوری فقط داری خودتو اذیت میکنی.

لینک دانلود.
http://rapidshare.de/files/35176035/...stall.exe.html

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
راستي 2 روز قبل از مدرسه اومدم فروشگاه دوستم(آرش كه اونم هم پي اس پي ميفروشه هم ايكس باكس 360 هم پي اس 2)حسام دو برريه رو ديدم(خرزو خان)
داشتم با آرش share بازي ميكردم با اون صداي خرزو خانيش گفت ببخشيد بريد كنار اول نشناختم بعد كه شناختمش رفتم بيرون فروشگاه ديدم همه ي بچه ها دارن پچ پچ كنان ميگن ها اين خرزو خان بيده!!!
بعد رفت يك پي اس 2 و 17 تا براش و يك پي اس پي خريد با يك مموري 2 گيگ همون جا هم ورژنش رو 1.5 كرد آرش براش بعد يك چك 500 تومني گذاشت و يك امضا هم داد(من نميخواستم ها گفت ميخواي يك امضا بگريري بري تو كار گرد نخود؟؟؟)بعد دستم داديم و رفت(يك عينك زده بود از اون 200 تومن به بالاها)الان دسته من خرزو خانيه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
راستي 2 روز قبل از مدرسه اومدم فروشگاه دوستم(آرش كه اونم هم پي اس پي ميفروشه هم ايكس باكس 360 هم پي اس 2)حسام دو برريه رو ديدم(خرزو خان)
داشتم با آرش share بازي ميكردم با اون صداي خرزو خانيش گفت ببخشيد بريد كنار اول نشناختم بعد كه شناختمش رفتم بيرون فروشگاه ديدم همه ي بچه ها دارن پچ پچ كنان ميگن ها اين خرزو خان بيده!!!
بعد رفت يك پي اس 2 و 17 تا براش و يك پي اس پي خريد با يك مموري 2 گيگ همون جا هم ورژنش رو 1.5 كرد آرش براش بعد يك چك 500 تومني گذاشت و يك امضا هم داد(من نميخواستم ها گفت ميخواي يك امضا بگريري بري تو كار گرد نخود؟؟؟)بعد دستم داديم و رفت(يك عينك زده بود از اون 200 تومن به بالاها)الان دسته من خرزو خانيه
مثل اینکه این خرزو خان اثر بسیار بزرگی بر تکنلوژی ترویج PSP داشته و داره!!
یادتونه من فروشگاه یگانه رو چطوری پیدا کردم؟؟ اونموقع کمترکسی میشناختش ولی خرزوخان به دادم اومد!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
همون موقع هم ازش پرسيدم كه شما فروشگاه يگانه رو ميشناسيد؟؟؟
گفت همون كه سايت yeganehonline.com هستش نه؟؟؟؟
گفت يك دي اس از اونجا خريدم دوباه پسش دادم(يكي اين بازيش خوبه يكي هم انصاريان)SHARE زدم باهاش (fired up)كفش بريده بود ميگفت پسر چه تيريپس بازي ميكني گفتم حيف بازيگري احترامتو دارم وگرنه سوسك بودي(اين آخرشو زياد جدي نگيريد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر