معرفی و آموزش برنامه ها psp

vandad

کاربر سایت
ببخشید یادم رفته بود روش نصبو بنویسم!!!
روش نصب:
فابل installer.exe رو نصب کنید! اگر نشد اونوقت بگین تا نصب دستی و edit فایلاشو براتون بذارم!!!
نه آقا !
کامل توضیح بده !
من نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نیففتاده

shirazpargam

کاربر سایت
کاملا معلوم که شیرازی :cheesygri
از ساعت باز کردن مغازتم میشه فهمید که توانایی دانلود 15,16 مگ فایلو نداری ;)
(مودبانه گفتما!!! می دونی که منظورم چیه!!!!)

نه برنامه کم حجم تری براش نیست!
خوب چرا نمی آناهیتا دانلود کنی؟
استاد بنده شيرازی نيستم .
بعدشم اون مغازه که ماله من نیست ! به من چه ربطی داره که ساعت چند باز میکنه !
خوب انصافا حجمش زیاده ما ها که با سرعت ... به اینترنت وصل میشیم باید این حرفو بزنیم .
;)

AMIN_MUSIC13

کاربر سایت
PSPersonalize_v1a teme

سلام کسی میتونه بگه برنامهPSPersonalize_v1a temeرو چطوری میتونم از دستگاه پاک کنم تا عکس هاشم پاک بشه اخه ایکونهای مموری عوض شده

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
سلام کسی میتونه بگه برنامهPSPersonalize_v1a temeرو چطوری میتونم از دستگاه پاک کنم تا عکس هاشم پاک بشه اخه ایکونهای مموری عوض شده
ببین منظورت اون برنامه ای هست که باهاش برای 1.50 بک گراند عوض میکنن ؟ اگه اره , (چون بعضی از ایکن ها رو که تو قسمت گیم هست خوب نشون نمیده اونم به خاطر عکسه) خوب مثل برنامه های دیگه delete کن ! ولی قبلش با همین برنامه و با همون کارایی که قبلا برای تغییر عکس انجام دادی انجام بده و بک گراند اصلی خودشو دوباره بزار.

AMIN_MUSIC13

کاربر سایت
کمک

ببین منظورت اون برنامه ای هست که باهاش برای 1.50 بک گراند عوض میکنن ؟ اگه اره , (چون بعضی از ایکن ها رو که تو قسمت گیم هست خوب نشون نمیده اونم به خاطر عکسه) خوب مثل برنامه های دیگه delete کن ! ولی قبلش با همین برنامه و با همون کارایی که قبلا برای تغییر عکس انجام دادی انجام بده و بک گراند اصلی خودشو دوباره بزار.

خیلی متشکرم بخاطر زحمات شما ولی مشکل من اینه که من زمانی که برنامه رو delete کردم اون کارای قبلی رو انجام ندادم حالا هر کاری میکنم حتی برنامه رو هم که پاک میکنم درست نمیشه تو رو خدا بگید باید چی کار کنم خیلی مخلصیم:love:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
خیلی متشکرم بخاطر زحمات شما ولی مشکل من اینه که من زمانی که برنامه رو delete کردم اون کارای قبلی رو انجام ندادم حالا هر کاری میکنم حتی برنامه رو هم که پاک میکنم درست نمیشه تو رو خدا بگید باید چی کار کنم خیلی مخلصیم:love:
به برنامه هیچ ربطی نداره چه پاک کنی چه نکنی چون تو عکس ها تو فلش رفته و هیج جوری نمیشه عکس رو از فلش پاک کرد شما باید دوباره با همون برنامه عکس های اصلی رو که باید dl کنید و دوباره همون جوری جایگزین کنید (عکس های اصلی تو تایپک Background هستش) .
راه دوم اینه که با برنامه ی Xflash کار کنی خیلی هم راحت تره , منم همینو پیشنهاد میکنم . وقتی xflash رو ریختی شارژر رو وصل کن بعد برو تو قسمت background و به ترتیب یا کلی ماه ها رو انتخاب کن و دکمه ی دایره رو بزن (دقیقا یادم نیت فکر کنم restory defals بود)
راه سوم که دو باره اپگرید دانگرید کنی :p شوخی کردم نمیخواد
راه چهارم با برنامه ی themes کار کنی و کلی راه دیگه ............
ناراحت نباش مشکلی پیش نمیاد راحت میتونی دوباره background رو برگردونی به حالت اول , درضمن اگه نتونستی با xflash کار کنی بگو راهنماییت کنم ولی میدونم میتونی !

grooss

کاربر سایت
تبدیل همه video ها به format psp

سلام بچه ها این برنامه ای که من میزارم رو دستکاری کردم دیگه به کرک احتیاج نداره خودش رو از اول رجیستر کردم. شما فقط کافیه نصب کنید برید حال کنید چون این برنامه بهترین برنامه converte البته از نظر من کیفیت خوبی هم داره البته تنظیمات داره توsetup که خیلی راحته.

براتون اپلود میکنم.
اسم برنامه PSP VIDEO 9

http://rapidshare.de/files/35176035/pspVideo9_Install.exe.html

باتشکر

albalo0o18

کاربر سایت
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
من یه مدتی هست دوستم psp گرفت و من دیوانش شدم اما دوستم زد سوزوند
حالا میخواستم psp بخرم با این سایتم تازه آشنا شدم فقط خواهشن استرو کنج بهم معرفی نکنید چون واقعا قیمتاش نجومیه
بعدش میخواستم شرایط بر دارم آخه تازه 2 ماه هست که لب تاب گرفتم زیاد توی دستو بالم پول نیست
بعدش من 25 بهمن دارم میرم دوبی میخواستم ببینم ایران بگیرم بهتره یا دبی ... ! ؟
تفاوت قیمتاش با ایران در چه حدودی هست ... !؟
ارزش داره این مدت صبر کنم یا نه
بعدش من فعلا کرمان هستم اینجا اینجا giga pack 270 هست و valiu pack 240 هست
giga pack میخواستم ببینم خوب هست یا نه یا بیام تهران بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید

DJ.PSP

کاربر سایت
سلام قید دبی رو بزن من یه دونه خریدم با ورژن 2.5 220 توی مشهد میدادند 230 تومان تازه ولو پاک رو من سادش این قدر خریدم تازه اگه از اینجا بخری گارانتی هم داره اما اونجا بخری دیگه دستت به او نمی رسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر