معرفی و آموزش برنامه ها psp

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آخه من یه چیزی دیدم که می پرسم . تو همین تاپیک یه جاییش ویندوز ویستای psp رو معرفی می کردین و برای دانلود گذاشته بودین که توی عکسش من نرم افزار DreamWeaver رو دیدم .
نه اون فقط Icon برنامه DreamWeaver بوده كه طرف برداشته و ازش استفاده كرده.

princeramtin

کاربر سایت
Jul 12, 2007
56
نام
ramtin
اقا مهدی یه فرمت فیلم که جای کمتری توی psp بگیره رو معرفی می کنی؟ اگر توی xvid4psp نیست بی زحمت برنامشو بگو خودم پیداش کنم.البته غیر از برنامه pmp-easy :cool:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اقا مهدی یه فرمت فیلم که جای کمتری توی psp بگیره رو معرفی می کنی؟ اگر توی xvid4psp نیست بی زحمت برنامشو بگو خودم پیداش کنم.البته غیر از برنامه pmp-easy :cool:
فرمتي كه PSP ميخونه همون Mp4 هست.

براي اينكه حجم كمتري اشغال كنه شما بايد حين تبديل Bit rate رو پايين بياري تا حجم فايل خروجيت كمتر بشه.

از همون Xvid4PSP ميتوني استفاده كني.

princeramtin

کاربر سایت
Jul 12, 2007
56
نام
ramtin
فرمتي كه PSP ميخونه همون Mp4 هست.

براي اينكه حجم كمتري اشغال كنه شما بايد حين تبديل Bit rate رو پايين بياري تا حجم فايل خروجيت كمتر بشه.

از همون Xvid4PSP ميتوني استفاده كني.
اینطوری کیفیت فایل خروجی تغییر نمی کنه؟

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
سلام
میگم این پی اس پی چرا یه دیکشنری انگلیش به پرشین نداره
dead.gif

یعنی کسی تو ایران این قدرت رو نداره یه دیکشنری واسه پی اس پی
بزنه
hmm.gif
قدرتش وجود داره ولی وقت آدما اینجا ارزش داره
منظورم اینه که این کار خیلی طول میکشه و حوصله زیادی می خواد
به دلیل اینکه PSP فونت فارسی نداره و باید تک تک کلمات رو تایپ و تبدیل به عکس شود

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اگر دیکشنری عربی بیاد حتمی بعدش فارسی میاد ما از نعمت عربها اینجا می تونیم فارسی تایپ کنیم هیچ وقت فراموش نکنید

AliRezaRezaAli

کاربر سایت
Aug 30, 2007
1
آخه من یه چیزی دیدم که می پرسم . تو همین تاپیک یه جاییش ویندوز ویستای psp رو معرفی می کردین و برای دانلود گذاشته بودین که توی عکسش من نرم افزار DreamWeaver رو دیدم .
سلام
وجود داره من دیدم
من اون برنامه رو دانلود کردم بعد دیدم
اون عکس واقعی هست:eek:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام کسی برنامه ریموت به جزunversal remote داره اگه داره بزاره فقط خواهشا از dj و yutoube
نباشه از یه سایتی مثل psp hack یا اگه میشه raps..... همون سایت آپلوده باشه خیلی خلی عالی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر