معرفی و آموزش برنامه ها psp

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
سلام.یه مشکلی برام پیش اومده.دیروز برنامه pmp-esay با حجم 14.2 mb رو گرفتم که easy instal بود psp رو وصل کردم خودش ریخت.بعد وقتی رفتم تو psp یه ارور داد:the game couldnt started یا تو همین مایه ها.رفتم دو پوشه ای که توی game درست کرده بود رو توی گذاشتمgame150 حالا که می خوام برم تو برنامه توی صفحه ای که اولش می نویسه psp و یه اهنگ می زنه گیر می کنه و بعد 3 ثانیه خاموش می شه چی کار کنم؟:confused::confused::confused::((
واسه منم اینم مشکل بوجود اومد و PSP هنگ می کرد :biggrin1:! شما همون برنامه ای رو که تو مموری ریختی با Ram Reader پاک کن !

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
یعنی از این برنامه نمی شه استفاده کرد؟:confused:
بعد ram reader چیه؟:confused:
1- شاید اشکال از برنامه باشه !
2- Ram Reader یه وسیله هست که مموری بهش می خوره و به کاپیوتر وصل میشه ! یعنی دیگه نیاز نیست که مموری رو تو PSP بگذاری !

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

mehrad_jeyjey

کاربر سایت
Sep 4, 2006
4
سلام

من امروز از سايت psp-hacks تم هاي ورژن 3.52oe رو با حجم 28.mb دانلود كردم ولي وقتي فايل read me رو ميخونم نمي فهمم چي مي گه اگه مي شه كمك كنيد:(:biggrin1:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
هر سوال رو توي تاپيك مربوطش بپرسين، Theme اخه چه ربطي به اين تاپيك داره؟

تاپيك Theme

10 بار در تاپيكي كه لينك دادم آموزش نصب Theme گفته شده

حالا چرا ميزي !!!!من تازه واردم شما اگه كسي بياد خونتون بلد نباشه با وسايلت كار كنه بجي ياد دادن ميمرگونيش؟ بازم از راهنماييت ممنون:mad::(:love:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
سلام به همگي
من اين برنامه هارو مي خواستم:
1) يه برنامه كه بشه به كمكش psp رو بدون دكمه كنارش و از داخل همون برنامه خاموش كرد
2) يه برنامه براي اجرا شدم صفحات web روي psp
3) يه برنامه براي تبديل فرمت فيلمها به mp4 من خودم برنامه PSP Movie Creator رو دانلود كردم اما فقط 5-10 دقيقه از يه فيلمو convert مي كنه . اگه مي شه لينك دانلود كامل ترين و بهترين converter رو بزاريد
4) يه برنامه براي تبديل فرمت آهنگها به mp3
5) يه فرهنگ لغت انگليسي به فارسي
مي دونم همه اين برنامه ها قبلا معرفي شده ولي سرعت اينترنت من انقدر پايين هست كه نمي تونم اين همه تاپيك و صفحه رو دنبال يك به يك اين برنامه ها بگردم
ممنون مي شم :blushing: :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر