معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به رفقای عزیزم
من به کمک شما دوستان احتیاج دارم من یک سایت اینترنتی یا جایی میخوام که بازی maxpayne 3 رو تبدیل به lt2 کنه چون هم خودم رایتر ندارم و هم فعلا شرایط lt3 و دوباره پول برای پچ کردن بازی های lt2 به lt3 رو ندارم فقط مشکل من همین مکس (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم )یا علی قربونتون

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام به رفقای عزیزم
من به کمک شما دوستان احتیاج دارم من یک سایت اینترنتی یا جایی میخوام که بازی maxpayne 3 رو تبدیل به lt2 کنه چون هم خودم رایتر ندارم و هم فعلا شرایط lt3 و دوباره پول برای پچ کردن بازی های lt2 به lt3 رو ندارم فقط مشکل من همین مکس (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم )یا علی قربونتون

نمی شه، باید حتما lt3 بکنی دستگاه رو

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
کسی جایی رو نمیشناسه که تو تهران هدست بفروشه و هدست هاش خوب باشن؟اگر میخواید بگید توپ خونه کجای توپ خونه؟رفتم یدونه خراب بهم انداخت

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
دوستان من دنبال جایی می گردم که ایکس باکس اوریجینال و آکبند رو جلوی خودم باز کنه و کپی خورش کنه، کسی همچین جایی رو می شناسه؟

فروشگاه پیناتا رو دیدم نوشته جلوی خودم کپی خور می کنه و اوریجینال هم هست اما قیمتهاش خیلی گرون تر از بقیه جاها بود جایی دیگه ای نیست؟

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
سلام , دوستان از پاساژ پایتخت میشه بازی هایی که به روش burner max رایت شدن رو تهیه کرد؟ با بازی های معمولی چقدر اختلاف قیمت داره؟ اگه از این burner max استفاده کنم بن نمیشم؟

آخرین ویرایش:

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
سلام ایا فروشگاه 360shop.ir معتبره ؟

من ازش بازی خرید کردم تا مبلغ 24000 تومن هنوز ارسال نکرده 7 روز میشه

نگران نباش - سایت فوق یکی از با سابقه ترین فروشگاه های اینترنتی هست
شاید به خاطر بالا بودن سفارش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند