معرفی سریالهای پرطرفدار جهان

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
. از جولیت و مرحومه آنا لوسیا و کیت هم خوشم میاد ... هیگو هم که جای خود داره اصلاً بدون اون نمیشه.

رئیس اول دمت گرم که کارت زرد دادی به ما بی مقدمه !
حالا اعتراض نباید بکنم یه وقت کارت قرمز میگیرم ولی خداییش من حواسم بیشتر از هر کسی جمعه که تخلف نکنم . اینم سهوی بود خداشاهده . نمیدونستم تو امضا نمیشه بیش از سه خط گذاشت !!! شماها میدونستین بروبکس ؟!!! یه چکی دوباره بی زحمت بکن . اینجوری صحیحه ؟!! به خدا دیگه جم و جور تر نمیشه . تازه اگه مرام بذاری یه خط دیگه هم باید اضافه کنم که معرفی سریالا باشه . بابا من امضام به کی آسیب میرسونه آخه )): بازم قانون قانونه . احترام میگذارییییییم .

راستی دوست عزیز . ما خودمون رو آره که سوتی ندیم تو معرفیامون . کلی جمله بندیارو اینور اونور میکنم که داستان لو نره . تو راحت گند میزنی به زحمت منا . بابا تو Spoiler بذار هر چیزی ممکنه به داستان ربط داشته باشه . خودت تو نوشتت که اون بالا گذاشتم یه نیگا کن ببین سوتیت چی بوده . البته شما رئییسی . شما اصلا بگو که جک ... میشه بعد کیت با ... ایه ای و بعدش لاک میاد ای رو چی میکنه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
Serial Center عزیز میتونی اینا رو ردیف کنی (زیر نویس فارسی)

به من ربطی نداره اما به نظر من سعی کنین فیلما و سریالاتونو با همون زبون خودش نگاه کنین...چون وقتی زیرنویس فارسی میذارین یکی اینکه حواستون پرت زیرنویس خوندن میشه و دیگه اینکه فهم و درک دیالوگها با همون زبون اصلیه که لذت بخشه و هر چی هم که ترجمه عالی باشه باز اون حسی که نویسنده و کارگردان زحمت کشیدن تا به بیننده القا کنن رو القا نمیکنه! مهم نیست که شما مثلا معنی ِ فلان جمله رو بفهمین که ترجمش چیه مهم درک جمله به همون زبونیه که نویسنده نوشته! ;)

البته نظر شخصی بود!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بر و بچزعزیزسلام
حسش نبود که صفحه های قبلی رو کامل بخونم. ولی من مجموعه کامل سریال سالهای دور از خانه(اشین) رو دارم( 190 قسمت:eek:) خداییش که به نظر خودم یکی از بهترین سریالهای دنیاست. تا حالا هم 2-3 بار تا اخرش دیدم>>>>:biggrin1::love:

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
بر و بچزعزیزسلام
حسش نبود که صفحه های قبلی رو کامل بخونم. ولی من مجموعه کامل سریال سالهای دور از خانه(اشین) رو دارم( 190 قسمت:eek:) خداییش که به نظر خودم یکی از بهترین سریالهای دنیاست. تا حالا هم 2-3 بار تا اخرش دیدم>>>>:biggrin1::love:

دوست عزیز ممنون که نظم تاپیک رو حال دادی بهش :biggrin1:
اوشین از کجا اومد یهو :laughing:
البته خود من هم یه موقعی دوست داشتم که نسخه ی سانسور نشدش رو ببینم اما بعد از اینکه سریال امریکایی ها رو دیدم ، دیگه بیخیال شدم .
راستی دوست عزیز بد نمیبینی اگه تاپیکای قبلی رو بخونیا . اینجا یکی از تخصصی ترین تاپیکایی هست که تو کل فروم ها در مورد سریال پیدا میشه ها . بدت نمیاد ;)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا حسش نيست صفحه هاي قبل رو بخونم لطفا 4 -5 تا سريال باحال
امريكايي معرفي كنيد برم گير بيارم تو تهران لطفا

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
اقا حسش نيست صفحه هاي قبل رو بخونم لطفا 4 -5 تا سريال باحال
امريكايي معرفي كنيد برم گير بيارم تو تهران لطفا

دمت گرم دیگه
ما اینجا پدرمون در اومده متن از خودمون ول کردیم . شما حسشو نداری ؟!
برو یه دوری بزن تو تاپیک . هر پستی که عکس داره معرفی سریاله . همه هم توپه . خوبی و بدیاشم گفتم . نیازی به پیدا کردنشونم نداری . همشونو خودم دارم . ;)

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
جایزه داریم چه هوا

سلام به همه ی دوستان
با وجود اینکه ما داریم کار خودمونو میکنم و خداروشکر بچه ها هم راضین از این سیستم اما در راستای سیاست تکریم مشتری توسط اینجانب ، بازم پا رو فراتر از اشانتیون ها و جوایز و تخفیف هایی که تا حالا وجود داره میذارم و دو تا جایزه ی دیگه هم تقدیم دوستان میکنم :

1) اول هر ماه یک قرعه کشی بین تمامی مشترکین ( حتی اونایی که فقط یه خرید کوچک کردن ) صورت میگیره و به قید قرعه به دو نفر از دوستان که اسمشون در بیاد هر کدوم 2SP3 جایزه داده میشه . این جایزه محفوظ میمونه تا در اولین خرید ( در صورتی که بیش از 5000 تومان بوده باشه ) در کنار کارای دیگه تقدیمتون بشه . البته کسی که برنده میشه اگه ظرف 10 روز سفارشی نده ، خود به خود جایزش از بین میره و قرعه کشی مجددا تکرار میشه .
روند قرعه کشی هم به ترتیب زیره :
* مشترکین عادی -- یک سهم
* مشترکین Silver -- دو سهم
* مشترکین Gold -- سه سهم
* مشترکین Special -- چهار سهم
و بعد از مجموع خرید 120000 تومان ، به ازای هر 30000 تومان یک سهم .
برای مثال کسی که 150000 تومان تا حالا خرید کرده پنج سهم در قرعه کشی داره .
در ضمن قرعه کشی کاملا توسط نرم افزار صورت میگیره . هیچ وقت هم پاک نمیشه . یعنی کسی که دفعه ی اول برنده شده ، ممکنه بازم خرید کنه و سهمش بیشتر بشه و شانس برنده شدنش هم بیشتر بشه و اتفاقا ببره . ممکنم هست یه نفر فقط 5 تومن خرید کرده و با یه سهم برنده بشه . فعلا 13 مشترک داریم . پس شانس زیادی برای برنده شدن هست .

2) هر ماه یک نفر به عنوان فعالترین عضو تاپیک معرفی سریال ( بعد از خودم البته :biggrin1: ) معرفی میشه و جایزش 3Sp3 هست !

تذکر : مورد اخیر کاملا توسط خودم قضاوت میشه و به کسی ربطی نداره . در مورد جزئیات مسابقه و سیستم جدید اون تاپیک هم فردا توضیح میدم . در ضمن در مورد 2 هم همون مطلب در مورد حداقل خرید برنده و مهلت استفاده از جایزه مطرحه . فردا شب یه سری به تاپیک معرفی سریال بزنین که اونجا توضیحات مبسوط میدم

آخرین ویرایش:

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
تغییرات در تاپیک + مسابقه

سلام به بروبکس
در درازای برنامه ی توسعه ی اول ، تصمیم گرفتم یه حالی به این تاپیک بدم تا منظم بشه . بنابراین تغییرات زیر صورت گرفته :

1) هر هفته فقط یک متن توسط من نوشته میشه . اون هم روز شنبه !
2) در عوض بحث ها قراره شکل جدی تری بگیره . برنامه ی من اینه که هر چند روز یه بار یکی از سریالایی که قبلا معرفی کردم رو انتخاب کنم ، همون بلایی که سر لاست آوردین ، سر اون سریال بیارین . حسابی در موردش حرف بزنین . البته همونجوری که من حرف میزنم . یعنی داستان رو گند نزنین بهش . در مورد خوبی و بدیاش از دید خودتون حرف بزنین . اگه خوشتون اومده ازش نظر بدین تا اگه دیگران بی اطلاع بودن در مورد اون سریال از زبون یکی غیر از فروشنده :biggrin1: هم بشنون تعریفشو . اگه هم بدتون اومده بالعکس . خلاصه میخوام اینجا به عنوان تاپیک برتر انتخاب بشه .
برای اینکه بفهمم کدوم سریال وقتشه که مورد بحث قرار بگیره هم سیستم اینجوریه که من یه پست میزنم و توش اسم یه سریال رو مینویسم . اونایی که دیدنش اون سریالو ( ترجیحا کامل ) و تمایل دارن که در بحث شرکت کنن کافیه تو اون پست تشکر بزنن . این تشکر جنبه ی رای گیری داره و اگه دلتون خواست بعدا بزنین پاکش کنین . پس لطفا تو اون پست های خاص از من تشکر نکنین و فقط از دکمه ی تشکر به عنوان رای استفاده کنین . اگه ظرف یه روز به 5 رای برسه اون سریال ، آغاز بحث در مورد اون سریال رو اعلام میکنم . بخش مسابقه ای که تو پست قبل اعلام کردم هم مربوط میشه به همین بحثا . اول ماه اون کسی که هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی بهترین و فعالترین عضو این تاپیک بوده به عنوان برنده مسابقه بخش معرفی سریال مطرح میشه . در ضمن این فرد ممکنه هر ماه هم برنده بشه اگه هر ماه خوب باشه !

تذکر : از اونجایی که عشق لاست همرو کشته و میدونم حضورش تو این تاپیک نظم تاپیک رو به هم میزنه ، تمامی بحثا در مورد لاست از این به بعد به در تاپیکی که همین الان باز میکنم مطرح بشه . اگه هم کسی دوست داره که بحثی که اینجا کرده اونجا هم باشه میتونه اونجا کپی پیست کنه پستشو . بسم الله . تازه برای اون تاپیک لاست هم برنامه ها و مسابقه های ویژه ای دارم :biggrin1: پس چی شد . لاست در این تاپیک دیگه مورد بحث قرار نمیگیره

چاکریم شدید

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
نظرسنجی

من تا حالا چند سری از این برنامه ی تلویزیون جالب رو فروختم . امروز هم دست دو تا دیگه از دوستان قراره برسونم . فکر کنم بشه بحث در رابطه با اون رو راه انداخت .
اگه موافقین که این سریال مورد بحث قرار بگیره و شما هم توش شرکت کنین با زدن دکمه تشکر رای بدین . بعدا هم اگه دلتون خواست پاک کنین . با 5 رای به حد نصاب میرسه سریال و بحث در رابطه با اون شروع میشه . همونجوری که گفتم این بحثا ملاک مسابقه قرار میگیره .

برنامه ی تحت رای : America's Got Talent

Worm Hunter

کاربر سایت
Oct 24, 2005
7
سلام​
من هم امروز DVD ها رو گرفتم. واقعا عالی بود. قصد تعریف اضافه ندارم چون فکر کنم همه از کیفیت کار تا حالا مطلع شدن. فقط چیزی که خیلی نظر منو جلب کرد منظم بودن کار بود. همه DVD ها lable خورده بود و زیرنویس ها کامل و sync بودن، codecها هم که همراهش بود و .... 15 تا فیلم جایزه هم که حال اساسی داد.:cheesygri​
خداییش من خودم تا حالا به 3، 4 نفر از دوستام آدرس اینجا رو دادم.:-"
Serialcenter جان کارت هیچ کم و کسری نداشت دستت درد نکنه.​
فقط یه سوال سریال های lost و prison break که جز خریدهای من بود هنوز ادامه دارن ، برات ممکنه وقتی قسمت های جدید کامل شد یا به حد یه DVD رسید اونها رو هم به لیست فروش اضافه کنی؟​
راستی من silver user شدم دیگه درسته؟
راستی سریال های deadwood و life on mars و carnivale رو هم برای معرفی در نظر داشته باش

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
سلام​
من هم امروز DVD ها رو گرفتم. واقعا عالی بود. قصد تعریف اضافه ندارم چون فکر کنم همه از کیفیت کار تا حالا مطلع شدن. فقط چیزی که خیلی نظر منو جلب کرد منظم بودن کار بود. همه DVD ها lable خورده بود و زیرنویس ها کامل و sync بودن، codecها هم که همراهش بود و .... 15 تا فیلم جایزه هم که حال اساسی داد.:cheesygri​
خداییش من خودم تا حالا به 3، 4 نفر از دوستام آدرس اینجا رو دادم.:-"
Serialcenter جان کارت هیچ کم و کسری نداشت دستت درد نکنه.​
فقط یه سوال سریال های lost و prison break که جز خریدهای من بود هنوز ادامه دارن ، برات ممکنه وقتی قسمت های جدید کامل شد یا به حد یه DVD رسید اونها رو هم به لیست فروش اضافه کنی؟​
راستی من silver user شدم دیگه درسته؟
راستی سریال های deadwood و life on mars و carnivale رو هم برای معرفی در نظر داشته باش​

خواهش میکنم آقا . وظیفه بود .
آره دیگه عزیز Silver شدی . من دیگه جدول و همه چی رو گذاشتم خودتون متوجه میشین . الانم یه لیست دقیق اشتراک دارم . اول ماه دیگه واسه قرعه کشی همه چیرو در نظر میگیرم .
معرفی اونام چشم .
در ضمن Prison Break به غیر از قسمت دیروز ، همه ی قسمتای پخش شدش رو گذاشتم برات . تا ببینی بقیش هم آماده میشه میدم بهتون . Lost هم فقط قسمت جمعه توش نیست . بقیه کامله .

البته کاشکی این پست رو تو تاپیک فروش سریال میزدی . نذاشتی حرفم خشک شه ها . خیر سرم گفتم میخوام اینجارو مرتب کنم :cheesygri

آخرین ویرایش:

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
بابا
این تاپیک که پر از اسپم و جنگلی جینگو شد!!!!

مثل اینکه قرار بود توی 2- 3 پست در میان یک سریال بخونیم!! این تاپیک که به نظر خواهی تبدیل شد.

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
بابا
این تاپیک که پر از اسپم و جنگلی جینگو شد!!!!

مثل اینکه قرار بود توی 2- 3 پست در میان یک سریال بخونیم!! این تاپیک که به نظر خواهی تبدیل شد.

نظرخواهی نشد . قرار شد اگه دوستان رای میدادن در مورد اون سریال بحث شه . که America's Got Talent فعلا به حد نصاب نرسید . در پست بعدیم یه سریال دیگه رو به رای میذارم . اگه طرفدار داشته باشه اون سریال یکی دو روزی در موردش بحث میکنیم .
نمیشه که فقط من بنویسم و شما حال کنین که . یه کمم شما فعالیت کنین . میخوام با این روش همه تو این تاپیک فعال بشن نه فقط من و چند تا از دوستان

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
خوب پس بالای تاپیک یا جای دیگه لینک معرفی هر سریال بذارید تا کمی بهتر بشه!! ممکنه این تاپیک 5 صفحه داشته باشه حالا بیا و باقلی بار کن طرف تا کی بیاد این همه صفحه رو ورق بزنه تا سریالی پیدا کنه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر