معرفی بازی Grand Theft Auto V در تابستان امسال

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
17770IMMires.jpg

بعضی وقتها برای رسیدن به چیزی باید صبر کرد .

شایعات و حرف و حدیث ها زیادی پیرامون بازی جدید Grand Theft Auto V میباشد ، و لی هیچ یک به واقعیت نزدیک نبودند . تنها چیزی که از بازی Grand Theft Auto V میدانیم ان است که استودیو Rockstar Games در حال ساخت این بازی زیبا میباشد از اخرین سری این بازی یعنی Grand Theft Auto IV که در سال 2008 منتشر شد 2 سال میگذرد . حال سوال این است که این بازی کی به طور رسمی معرفی میشود ، هفته پیش Game Informer در طی خبری اذعان کرده بود که به زودی این امر میسر میشود ، و دیری نگزشت که دیروز مجله معروف Official Xbox Magazin ( مجله اختصاصی Xbox ) در طی خبری عنوان کرد که استودیو Rockstar به زودی این بازی معرفی میکند و این معرفی نیز در پایان تابستان امسال میسر میشود . اگر این سخن حقیقت داشته باشد تا چندی دیگر همایش Gamescom در کلن المان برگزار میشود و این امکان وجود دارد که سازندگان بازی این عنوان در انجا معرفی کنند .
اخرین خبری که از این بازی به گوش رسید این بود که بازی در شهر هالیوود خواهد بود .

gematsu.

آخرین ویرایش:

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
خوب هر .... باشه GTA رو انتخاب میکنه اما مشکلش سونی هستش که راکستار مجبور به ساخت AGENT شده فکر نمیکنم راکستار و TK2 با قراردادی که با سونی دارن بیان بخوان بپیچونن مگه این که سونی هم بخواد سر GTA سود دو برابر کنه که این امکانش هستش .

در مورد Agent بايد بگم که طبق مصاحبه Jack Tretton با GT در E3 امسال به نظر نمياد يک عنوان انحصاری باشه...
چون گفت ما نميدونيم کارمون با Rockstar در مورد انحصار اين بازی به کجا ختم ميشه (نقل به مضمون)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
راکستار داره بدون اینکه یه دلار پول بده عجب تبلیغی برای بازیش داره میکنه مثل حرکت اکتی برای MW3 هرچی تونست گذاشت شایعه برای بازیش درست بشه راکستار هم تابلو داره GTA V میسازه ولی وقتی میبینه داره براش تبلیغ مفتی انجام میشه مگه مغز چیز خوردن که به این زودی معرفی کنه بازی هم فکر کنم بهار 2012 بیاد امیدوارم ماه دیگه رسمی بشه چون داره خز بازی میشه

شهر هالیوود وجود داره ولی نه به صورت واقعی یک تیکه از شهر لس آنجلس بهش میگند شهر هالیوود تریپ شهرک سینمایی هست که تقریبا اشخصاص مهم اونجا زندگی می کنند و گرون ترین نقطه لس آنجلس هم هست

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
خوب هر .... باشه GTA رو انتخاب میکنه اما مشکلش سونی هستش که راکستار مجبور به ساخت AGENT شده فکر نمیکنم راکستار و TK2 با قراردادی که با سونی دارن بیان بخوان بپیچونن مگه این که سونی هم بخواد سر GTA سود دو برابر کنه که این امکانش هستش .

AGENT رو کنسل کنن به سونی از روی فروش GTA سود بیشتری بدن که پولی که سونی داده بود به راکستار و TB جبران بشه براش وگرنه فکر نمیکنم سونی عاشق چش و ابروی من یا شما باشه براش مهم سودش هستش یا حتی سونی دفعه قبلی گفت ما نمخوایم به TK2 فشار بیاریم با توجه به قرار دادمون نمیدونم تا کجا میشینه نگاه میکنه که TK2 هرکاری بخواد بکنه و سونی هم صداش در نیاد .

این رو یک ویدیو از جک تریتون دیدم که داشت راجب خرج کردن کسیه پر پول سونی و ناشر ها و شرکت های طرف قراردادش صحبت میکرد که گفت قبل از این که نسل شروع بشه رفتیم دیدن رئیس شرکت TK2 گفتیم چیکار کنیم یک قرار داد امضاء کردیم دیگه نگفت در مورد چی بوده .

اما شاید سرمایه گزاری کرده باشن مثل این که 200 میلیون به TK2 بده که از سود کلی بازی هاش چمیدونم انقدر بگیره هرچند مولتی هم باشه عنوان سود بیشتری هم براش داره .
قربون ادم چیز فهم
تو بقیه موارد نظر نمیدم چون تو تخصص من نیست فقط طبق تجاربی که بدست اومده *R انحصاری نگه دار نیست
راکستار داره بدون اینکه یه دلار پول بده عجب تبلیغی برای بازیش داره میکنه مثل حرکت اکتی برای MW3 هرچی تونست گذاشت شایعه برای بازیش درست بشه راکستار هم تابلو داره GTA V میسازه ولی وقتی میبینه داره براش تبلیغ مفتی انجام میشه مگه مغز چیز خوردن که به این زودی معرفی کنه بازی هم فکر کنم بهار 2012 بیاد امیدوارم ماه دیگه رسمی بشه چون داره خز بازی میشه
همچین بی خرج هم نیست
اگر این شایعه سازی مجلات و سایت ها سیاست طبلیغاتی باشه که احتمالا هست با ماچ و بوس که شایعه سازی نمیکنن مثلا سم هاوسر به صاحاب مجله بگه عاشقتم برام شایعه سازی کن!کیسه رو میاره وسط سرشو شل میکنه...:d

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
امیدوارم شهری که میسازن یکم بهتر از لیبرتیه نسخه قبل باشه!
شهر لیبرتیه نسخه قبل یکم بی جون به نظر میرسید!ً

اتفاقا من عاشقه New York شدم بعده اون بازی...
به این دلیل بی جون بود چون هیچ چیزه نوستالوژیکی نداشت... احساس میکردی تویه یک شهره شلوغ و پر دود و همه سرهکارشون و ... یک حالته زندگیه Modern رو داشت.
با اینکه خیلی گفتن GTA SA بهتره چون محیطش بهتر بود اما خوب GTA IV استاندارد هایی به وجود آورد که هیچ بازیه Open World ای تا اون موقع نداشت. ( تقریبا همه ی بازی هایه OW راک استار استاندارد به وجود میاوردن :D )

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
البته یه مقدار بعیده که بازی به این زودی ها بیاد،چون احتمال خیلی زیاد max payne3 هم سال بعد میاد،تازه agent هم هست،البته اگه کنسل نشه یا تاخیر طولانی مدت هم نخوره که با توجه به اینا احتمالاً سال بعد امکانش کمه که هر 3 تاشون بیان،پس شاید سال بعد نوبت agent باشه و بعدش gta،چون به هر حال باید یه فاصله ی زمانی بین معرفی تا انتشار باشه که هم یه فرصتی واسه تبلیغات باشه وهم اینکه با چند تا تریلردهن گیمرا رو هم بیشتر آب بندازه:d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
ها بسیار خوشحال شدیم !!! E3 که در اون حد بهم نچسبید :d ( ولی در کل بهتر از هیچی بود :d ) به نظر می یاد حداقل Gamescom بهمون بچسبه :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
همچین بی خرج هم نیست
اگر این شایعه سازی مجلات و سایت ها سیاست طبلیغاتی باشه که احتمالا هست با ماچ و بوس که شایعه سازی نمیکنن مثلا سم هاوسر به صاحاب مجله بگه عاشقتم برام شایعه سازی کن!کیسه رو میاره وسط سرشو شل میکنه...
دیگه مثل EA که نیومد 100 میلیون خرج تبلیغات BF3 کنه به هر حال روشت تبلیغاتی خوبی هست چون کمترین هزینه برای شرکت سازنده داره

در مورد شهر هم من دوست دارم بریم شهر جدید مثل شیکاگو خیلی حال میده یا اصلا از آمریکا بریم بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر