معرفی بازی های ترسناک

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
من سنم کمه :baby: بازی ترسناک نمیکنم چون اگه بکنم وسط بازی :scare: می زنم و شبم خوابم نمی بره :eek:. فقط یه رزیدنت اویل 4 رو که دوستم معرفی کرده بود بازی کردم انم هنوز تا ملحله اخرش نرفتم چون معماییه. حالا شما یه بازی ترسناک ولی غیر معمایی می شناسین به منم اسمشو بگین؟

خب وقتی سنتون پایینه و میترسید چرا به دنبال بازی توی این ژانر هستید ؟ ;)

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من سنم کمه :baby: بازی ترسناک نمیکنم چون اگه بکنم وسط بازی :scare: می زنم و شبم خوابم نمی بره :eek:. فقط یه رزیدنت اویل 4 رو که دوستم معرفی کرده بود بازی کردم انم هنوز تا ملحله اخرش نرفتم چون معماییه. حالا شما یه بازی ترسناک ولی غیر معمایی می شناسین به منم اسمشو بگین؟
doom III ! یا alan wake

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
اولین بار تو alone in the dark 2008 نتونستم ماشین رو روشن کنم یهو ریختن سرم تا میخوردم زدنم:D
تو آلن ویک هم یه چراغ قوه بیش نداشتم باید میرفتم میرسیدم به یه ژناراتور برق رسیدم بهش تا بیام برا آخرین بار طناب رو بکشم یکی بهم رسید زد منو جالب اینجا بود که اون یارو میزد من مثله کنه دو باره تلاش میکردم ژناراتور رو روشن کنم آخرشنشد مجبورشدم با جا خالیو دویدن خودمو به یه جا دیگه برسونم

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من فقط یه cold fear رو بازی کردم که جالب بود. البته زیاد توش دل و روده داشت. dead space رو گفتم برم ولی تریلرش رو دیدم پس افتادم :biggrin1:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام بازى هاى ترسناک دو دستن ىکى دسته اى که محىط تارىک مى کنن و شما رو بسىار ضعىف دسته دىگه کاملا عکس
دسته اول بازى هاى مثل doom 3 و alone 4
دسته دوم که من باهاشون حال مى کنم re خودمونه مخصوصا ۲ مرحله زىرزمىن rpd امىدوارم عزىزانى که دوست ندارن فکرشون کار کنه و چهارتا معما حل کنن نظرشون عوضشه شاىد اونوقت بازى هاىى مثل re دوباره به حلت قبل برگرده در ضمن من نفهمىدم کجاى re4 معماىى بود؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ترسناک ترین بازی به نظر من (قارچ خور )بود.غول اخرش از همه ترسناکتر بود.همون دایناسر سبزه.:mad:..... چتون شده ؟شما به چی میگین ترسناک!اخه DEAD SPACE , RES ,CONDEMNT ,LEFT 4 DEAD هم ترسناک محسوب میشه؟!اینها فقط یه مشت زامبی خنگ و کدن هستند که با گلوله تفنگ از پا در میان.
ترسناک میشه . . . روح و جن . . .که به واقعیت نزدیکن.(چی بود !؟ احساس میکنم چیزی تو اتاقه:laughing:)خوب کافیه.به نظر من FATAL FRAME 2 وحشتناک ترینه.دو خواهر . تنها در یک روستای تاریک و مرده.ارواح و جنهای پر از کینه که از در و دیوار رد میشن و یکی از انها (NECKBROCKEN WOMAN) از سقف میفته رو سره بازیکن.
این ترسناکه.FATAL FRAME 2 CRIMSON BATERFLY

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
یه بازی ترسناک که زامبی مامبی توش نباشه تا جایی که ممکنه طبیعی باشه. حالا جنم توش بود مشکل نداره. ولی زامبی نبینم. حالم بد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر