معرفي كاربران آندروئيد

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
حالا یکمی هم صبر کنی ، بهتره بیخیال ویتا هم بشی !
چون نسل بعد گوشی ها از پردازنده های 4 هسته ای استفاده می کنند که دیگه ...
برای مثال پردازنده های Tegra 3 که گفته شده می تونه قدرت یک کامپوتر معمولی رو داشته باشه !!!
مگه ویتا پردازنده ی 4 هسته ای که داره کشکه تازه هم داره نسل سوم (3G) داره راه میوفته بهتره همون ویتا رو بگیرید

من هم NEXUS S دارم میخوام Galaxy Nexus بگیرم+PSVITA

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
برای مثال پردازنده های Tegra 3 که گفته شده می تونه قدرت یک کامپوتر معمولی رو داشته باشه !!!
vita خودش 4 هسته ایه. بازی ها و کنترلش هم بماند

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
در کل به نظرت یه گوشی 4 هسته ای بهتره یا یک کنسول بازی 4 هسته ای ؟؟؟
کودوم کاربردش بیشتره ؟؟؟

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 PM ارسال شده بود ----------

تازه هم داره نسل سوم (3G) داره راه میوفته بهتره همون ویتا رو بگیرید

به همین خیال باش =))

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
کودوم کاربردش بیشتره ؟؟؟

به همین خیال باش =))
همینه دیگه این نشان از قدرتشه بعدش یه از قرار معلوم شما به کاربردشون نگاه میکنید نه به جنبه ی بازی ، شما برو همون سمارت فونتو بگیر کف نکنی
فعلا که هنوز Tegra 3 هم عرضه نشده

دو سوال ایا شما میری 2 میلیون پول یه گوشی 4 هسته ای بدی ؟ یا با 350 -400 تومن میتونی یه دونه کنسول 4 هسته ای با بازی های بیشتر و جذاب تر رو بگیری؟
2- شما با صفحه تاچ بیشتر حال میکنید یا انالوگ و دکمه؟
خواهشن این حرفا رو نزنید دچار سوء تفاهم نشیم

آخرین ویرایش:

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
منم samsung galaxy gio دارم و خیلی از اندروید راضی هستم الان رام سیانوژن ریختم و واقعا دارم از قدرتی که بهم داده اونم با این قیمت لذت میبرم
منم میخواستم SG SII بگیرم ولی پول گذاشتم کنار تا ویتا اومد بی درنگ بگیرمش :D
کلا هر دستگاهی رو بهر کاری ساختند (مثلا هیچ وقت انچارتد برای اندروید چه دو هسته ای چه چهار هسته ای نمیاد! )
اگه ادم میخواد بازی کنه باید به فکر یه کنسول باشه !

• Like
Reactions: Sorrows

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
کودوم کاربردش بیشتره ؟؟؟
می خوام واسه بازی بخرم. بازییییییییی. ویتا با بازی های زیاد و دکمه و آنالوگ و تاچ!! واسه بازییییییییی
نه یه گوشی که همش لمسیه و قیمتش اندازه xbox + ps3 + kinect + move + vita + LG970 منه

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
1.
فعلا که هنوز Tegra 3 هم عرضه نشده
مگه من گفتم عرضه شده ؟
خوبه خودم گفتم
2.
ایا شما میری 2 میلیون پول یه گوشی 4 هسته ای بدی ؟ یا با 350 -400 تومن میتونی یه دونه کنسول 4 هسته ای با بازی های بیشتر و جذاب تر رو بگیری؟
منم از شما سوال دارم ، می شه بگید چطور موفق شدید یه همچین اختلاف قیمت هایی بوجود بیارید ؟؟؟
2 میلیون؟ چه خبره مگه ؟؟؟ تاحالا کودوم گوشی 2 میلیون بوده ؟(به غیر از اولین و دومین روز ورودشون به ایران!)
تازه مطمئن باشید حداقل تا 3 4 ماه نه می تونید بازی کپی vita‌ رو بازی کنید ، نه می تونید با قیمت 350-400 تومن یه دونه کنسول 4 هسته ای با بازی های بیشتر و جذاب تر بخرید
2- شما با صفحه تاچ بیشتر حال میکنید یا انالوگ و دکمه؟
برا من فرق نداره !

در کل محدودیت هایی در ویتا هست که تو smartphone ها نیست ;)

ویرایش:
می خوام واسه بازی بخرم. بازییییییییی. ویتا با بازی های زیاد و دکمه و آنالوگ و تاچ!! واسه بازییییییییی
خوب عزیز من از اول می گفتی ما هم این همه زور تایپ به خودمون نمی دادیم دیگه :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .Evanescence.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
مطمئنا اگر کسی مدنظرش بازی هستش مظمئنا به نظره من یه کنسول که اصلی ترین کارش گیم هست بهتره ... شک نکنید!

این نظره شخصیمه : تلفن های هوشمند همراه فقط به درد بازی های آرکید میخوره مثل Gold miner - fruit ninja - و از این قبیل بازی ها... که البته این بازی ها هم لذت خاصه خودشون رو دارن...

هیچ وقت حال نکردم رو گوشی آندرویدیم فوتبال ران کنم چون مطمئنا میخورده تو زوقم به دلیل کیفیت پایین و ....

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به تمامی دوستان - راهنمایی میخواستم درباره موتورولا Atrix

راستش من برای خرید بین Moto Atrix - Moto Razr و htc sensation XE موندم -

میخواستم ببینم کسی اینجا این 3 مدل رو داره ؟ هرکی هر کدومش رو داره اگه لطف کنه درباره معایب و مزایاش بگه خیلی ممنون میشم.

بعدشم شما بین این 3مدل چی پیشنهاد میکنید ؟ چرا ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ماشالله اینجا فعالیت درحد لالیگا هستش ! شما که کمک نکردید بالاخره خودم به نتیجه رسیدم Motorolla RazR TX910 .....>:d

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
منم با دوتا اندروید در خدمتتون هستم !
HTC HD2 = Team Blue Droid Sensation XL - Android version 2.3.5 , Sense 3.5
Samsung Galaxy S II I9100 = NDT MIUI - SiyahKernel 2.4.1

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
ماشالله اینجا فعالیت درحد لالیگا هستش ! شما که کمک نکردید بالاخره خودم به نتیجه رسیدم Motorolla RazR TX910 .....>:d

بهترین انتخاب کردی کلا بین hTC - Motorolla همیشه باید Moto رو انتخاب کرد . RazR هم Super Amoledه طراحیش هم که فوق العادس .
-
من Atrix داشتم که گم کردم الان هم Samsung Galaxy S II دارم

کرنل)CheckROM 4(based On 2.3.6) + Dark Knight 2.3

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بهترین انتخاب کردی کلا بین hTC - Motorolla همیشه باید Moto رو انتخاب کرد . RazR هم Super Amoledه طراحیش هم که فوق العادس .
-
من Atrix داشتم که گم کردم الان هم Samsung Galaxy S II دارم

کرنل)CheckROM 4(based On 2.3.6) + Dark Knight 2.3

واقعا ناراحت شدم که گوشیت رو گم کردی ! اونم Atrix که خیلی قبل از اومدنش تو ایران تو کفش بودم ولی ورودش به ایران همزمان با RazR بود که انتخاب بین این 2مدل دیگه فکر نمیخواد...

S2 هم اتفاقا تو فکرش بودم - چطور گوشی هستش ؟ شما راضی هستی ؟ کیفیت و بلندی صدا تو هدفونش چطوره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر