معرفي كاربران آندروئيد

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
به غول اندرویید من احترام بگذارید
url

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
دیروز روی HD2 آندروید نند ریختم و کلا از ویندوز موبایل خداحافظی کردم >:d<
قبلا بیلد آندروید داشتم کهدر کنار ویندوز موبایل بود ولی نند یک چیز دیگست :d

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
من هم بعد از کلی تحقیق و پرس و جو آخر Galaxy S خریدم. هم اشکال خاصی نداشت و هم ارزونتر بود. از دی جی کالا خریدم فردا میرسه. البته اونجور که شنیدم این اثر انگشتها منو خواهد کشت :((
قصد داشتم Desire S بگیرم ولی هم نمایشگرش کوچیکتر هستش هم اون مشکل WiFi و هم نا خواناییش در نور منو منصرف کرد.

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
سلام! تازه این بخش رو دیدم!! منم جز اولین کسانی بودم hTC desire HD گرفتم (حدودا 5 ماه پیش یا شاید بیشتر). اگر دوستان هر سوالی در مورد گوشی و s-off و روت و ... داشتن بپرسن!

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
منم galaxy S دارم ... بهترین گوشی آندروید موجوده ...البته بعد galaxy S 2 ....اونم الا گرونه پول بیاد دستمون میخوریم :d

دوستان سوال راجع به گلکسی داشتن بپرسن .... یه چیزایی حالیمه :p

bijannl

کاربر سایت
Jun 6, 2011
5
من هم Samsung Galexy SII دارم.
ولی از شرکتش خيلی شاکی هستم که 1 کار به این مهمّی رو که ساپورت زبان فارسی و تازی هست رو انجام نداده اگر ميدونستم اینجوريه ميرفتم آيفون 5 ميگرفتم. و لازم نبود اینترنت رو زير و رو کنم که بتونم سايت های ایرانی رو ببينم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ولی از شرکتش خيلی شاکی هستم که 1 کار به این مهمّی رو که ساپورت زبان فارسی و تازی هست رو انجام نداده اگر ميدونستم اینجوريه ميرفتم آيفون 5 ميگرفتم. و لازم نبود اینترنت رو زير و رو کنم که بتونم سايت های ایرانی رو ببينم.

آیفون 5 که نیومده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

خب شما خیلی سریع رفتی گوشی رو خریدی! این گوشی که شما خریدی مطمئنا از اروپایی امریکایی چیزی اومده اونجا هیچ دلیلی نداره ساپورت فارسی بزارن روی گوشی!!
باید صبر کنین رام خاورمیانه گوشیتون ریلیز بشه....
در کل مبارکه شاخ ترین گوشی رو گرفتی با یه گوشی هایی مثل ایفون 5 هنوز آنونس نشده مقایسش نکن :D

پ.ن: من گلکسی اس دارم..
پ.ن2 : به جای اینکارا برو موس و کیبورد و هارد اکسترنال بهش وصل کن حالش رو ببر :))

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خب شما خیلی سریع رفتی گوشی رو خریدی! این گوشی که شما خریدی مطمئنا از اروپایی امریکایی چیزی اومده اونجا هیچ دلیلی نداره ساپورت فارسی بزارن روی گوشی!!
باید صبر کنین رام خاورمیانه گوشیتون ریلیز بشه....
در کل مبارکه شاخ ترین گوشی رو گرفتی با یه گوشی هایی مثل ایفون 5 هنوز آنونس نشده مقایسش نکن :D

پ.ن: من گلکسی اس دارم..
پ.ن2 : به جای اینکارا برو موس و کیبورد و هارد اکسترنال بهش وصل کن حالش رو ببر :))
بعید میدونم این رفیقمون ایران باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر