معجزه ی جدیدترین درایور Nvidia ، حتما بخونید !!!

Carbon

کاربر سایت
ببخشید که اینا رو میپرسم ....نمیدونم دیگه ....
میشه لطف کنین بگین منظور از این واژه ها چیه؟
forceware
catalyst
dhzer0point
یه سوالی هم دارم
اپدیت کردن درایور گرافیک خطری برای خود کارت گرافیک از نظر سخت افزاری نداره؟
منظورم اینه که احتمال داره با اپدیت کردن یه بلایی سر کارت گرافیک بیاد؟
dhzer0point نه برادر :biggrin1: DHZpoint

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
البته دقت كنيد كه ويستاي من از نوع 64 بيتي ;)
واي كه چه حالي ميده اين محيط 64 بيتي كساني كه cpu اونها 64 بيتي نيست نميتونن از گرافيك عالي ويستا استفاده كنند .
والا ما هم ویستا 64 بیت داریم....این قدر افه نمیذاریم ;)
در ضمن دوستمون گفت 64 بیت یا 32 بیت بودن ربطی به محیط ویستا نداره...اصلش کارت گرافیک هست

Gartall

کاربر سایت
والا ما هم ویستا 64 بیت داریم....این قدر افه نمیذاریم ;)
در ضمن دوستمون گفت 64 بیت یا 32 بیت بودن ربطی به محیط ویستا نداره...اصلش کارت گرافیک هست

واقعا دارم لذت ميبرم چه چيزهايي كه ادم نميشنوه .اي خدا..........

واقعا فكر ميكني ويستا 64 بيت با 32 بيت در محيط ويندوز اصلا فرقي نداره ؟!!!!!!:eek:

يه راهنمايي كنم شما را لطفا در ويندوز به قسمت display properties برو قسمت setting
حالا اونجا 32 بيت را تبديل به 16 بيت كن .ببين چه قدر فرق ميكنه ببين به چه گندي ميكشه ويندوز را .
ديگه ادم اينطور چيزهاي جزءي را ندونه واقعا..............

و مهمتر از همه فكر خيلي ها نميدونن كه فرق ويندوز 64 بيت با 32 بيت چي هست . ويندوز 64 بيت مخصوص پردازنده ها يا cpu هاي 64 بيتي ساخته شده كه ميتونن به طور كامل از محيط اين ويندوز استفاده كنند و 32 بيتي هم مخصوص cpu هاي 32 بيتي .

كساني كه اينجا ادعا ميكنن كه محيط ويستا فرقي زيادي با XP نداره علتش اينكه خيلي ها پردازندشون 32 بيتي هست و نميتونن از محيط اصلي ويستا 64 بيت برخوردار باشند .الان مني كه يه پردازنده AMD ATHLON 64bit 3800 دارم ميتونم به طور كامل از محيط زيباي ويستا استفاده كنم .
كافي يه بار خودت امتحان كني .

درضمن تا حالا هزار بار فكر كنم تو هر سايتي اين مطالب را توضيح دادن . حتي علاوه بر يك محيط با پردازنده هاي 64 بيتي ميشه حتي سرعت بهتري هم در ويستا به دست اورد .

NIK

کاربر سایت
با سلام مجدد

Gartall جان شما چی فکر میکنی. این جمله که نوشتی اصلا خودت می فهمی چی داری می گی؟
واقعا فكر ميكني ويستا 64 بيت با 32 بيت در محيط ويندوز اصلا فرقي نداره ؟!!!!!!
اصلا هم بین 64 و 32 هیچ فرقی وجود نداره.
بعدش میای می گی برین تو Properties و رنگ رو 32bit , ...

اصلا این عمق رنگ مانیتور چه ربطی به 64bit بودن Vista داره . سعی کن وقتی حرف می زنی اول فکر کنی بعدش بگی .
دیگر هم این جمله رو تکرار نکن :ديگه ادم اينطور چيزهاي جزءي را ندونه واقعا..............
64بیت بودن vista فقط مربوط می شه به اینکه register های CPU همشون 64بیتی هستند وتوان محاسباتی بالا خصوصا در مورد Floating ها دارن.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
واقعا دارم لذت ميبرم چه چيزهايي كه ادم نميشنوه .اي خدا..........

واقعا فكر ميكني ويستا 64 بيت با 32 بيت در محيط ويندوز اصلا فرقي نداره ؟!!!!!!:eek:

يه راهنمايي كنم شما را لطفا در ويندوز به قسمت display properties برو قسمت setting
حالا اونجا 32 بيت را تبديل به 16 بيت كن .ببين چه قدر فرق ميكنه ببين به چه گندي ميكشه ويندوز را .

و مهمتر از همه فكر خيلي ها نميدونن كه فرق ويندوز 64 بيت با 32 بيت چي هست . ويندوز 64 بيت مخصوص پردازنده ها يا cpu هاي 64 بيتي ساخته شده كه ميتونن به طور كامل از محيط اين ويندوز استفاده كنند و 32 بيتي هم مخصوص cpu هاي 32 بيتي .

كساني كه اينجا ادعا ميكنن كه محيط ويستا فرقي زيادي با XP نداره علتش اينكه خيلي ها پردازندشون 32 بيتي هست و نميتونن از محيط اصلي ويستا 64 بيت برخوردار باشند .الان مني كه يه پردازنده AMD ATHLON 64bit 3800 دارم ميتونم به طور كامل از محيط زيباي ويستا استفاده كنم .
كافي يه بار خودت امتحان كني .

درضمن تا حالا هزار بار فكر كنم تو هر سايتي اين مطالب را توضيح دادن . حتي علاوه بر يك محيط با پردازنده هاي 64 بيتي ميشه حتي سرعت بهتري هم در ويستا به دست اورد .
وای خدا ....نمیدونم شما چه قدر به خودت اطمینان داری و با تمام اطمینانت میای گند میکشی به عصمت این ویستا و cpu 64 بیت :)
یه چیزایی هم میگم تا قضیه یه خورده روشن تر بشه:-"
اگر شما تازه 64 بیت گرفتی من 1.5 سال هست که 64 بیت دارم..اون موقع شما نمیدونستی بیت چی هست ;)

خودت هم که ثابت کردی اصلا نمیدونی 64 بیت بودن CPu و ویندوز به چه درد میخوره!!!!

این جمله زیر هم خیلی خنده دار بود :):):)

شما احتمالا میدونی اون قسمت ویندوز برای چی هست؟؟؟؟ :cool:
خیال کردی چون اونجا نوشته 32 بیت یا 16 بیت برای تنظیمات CPU هست :eek: :cool:

ثابت کردی که اطلاعاتت در چه حد قرار داره

در ضمن ویستا سیستم عامل 64 بیتی هست و روی این نوع سی پی یو ها بهتر کار میکنه و سرعتش بالاتر میره.......
محیط ویندوز ویستا هم تا اونجایی که من میدونم کاملا وابسته به DX 10 شما باید کارتی مثل 8800 داشته باشی تا بتونی تمام گرافیک محیط کار میندوز رو ببینی :-"

ميگم بچه ها گرافيك من ati radeon 9200 اين درايور كه ميگين به مال من نميخوره نه ؟
نه عزیزم نمیخوره شما از این لینک پایین استفاده کن

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeonx-xp.html

Gartall

کاربر سایت
اولا احترام خودتون را نگه دارين كه احترام منم نگه داشته بشه .

نه برادر من خودم مثل شما 1/5 سال هست cpu 64 و 9 سال هم كامپيوتر كه شما فكر كنم اونزمان اصلا نميدونستين كامپيوتر چي .

هر وقت 2 تا كتاب تخصصي در مورد كامپيوتر گرفتي دستت و مطالعه كردي اونوقت ديگه فكر نكنم بياي اينجا اين حرفها را بزني . منم نيازي نميبينم كه در اين مورد توضيحي بدم چون شمايين كه نميدونم و و هر چه قدر هم اينجا بگم ارزشي نداره .
ولي اطالاعات خودتون را ببرين بالا خوبتره ;)

با تمام توضيحات شما كاملا مشخص ميشه كه اصلا از نظر محيط ويندوز xp فرقي با ويستا نداره .البته directx10 به كنار.

يا فرق ويندوز 98 با xp

GTA

کاربر سایت
شما که اینو گفتی , چه ربطی به مقایسه ویندوز xp و با ویستا داره!!:-"
واقعا فكر ميكني ويستا 64 بيت با 32 بيت در محيط ويندوز اصلا فرقي نداره ؟
نه برادر من خودم مثل شما 1/5 سال هست cpu 64 و 9 سال هم كامپيوتر كه شما فكر كنم اونزمان اصلا نميدونستين كامپيوتر چي .
بابا بچه مایه دار:cheesygri
این حرفت ende خنده بود:cheesygri :) :eek:

Gartall

کاربر سایت
داداشي منظور من از اون را هنمايي شمايي كه فكر ميكني نيست كه ميگين خنده دار هست همين مسائل كه برداشت اشتباه ميكنين باعث ميشه تا اختلاف به وجود بياد .
منظورم كساني بود كه نشون بدم 64 بيت چه فرقي با 32 بيت داره:biggrin1:

jalal

کاربر سایت
چون موضوع خیلی مهم و خیلی جالبی بود گفتم یه تاپیک جدا بزنم براش
من درایور جدید Nvidia را Download کردم
نتایج جدید از بنچ مارک F.e.a.r مثل یک معجزه شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در حالت معمولی و غیر Overclock
کمترین 28
میانگین 46
بیشترین 116
زیره 25 فریم 0%
بین 25 و 45 فریم 52 %
بالای 45 فریم 48%
================
در حالت Overclock
کمترین 36
میانگین 57
بیشترین 150
زیره 25 فریم 0%
بین 25 و 45 فریم 33%
بالای 45 فریم 67%
وااااااای به این درایور

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1356
سلام احسان ، شاید این حرفم خنده دار باشه ، گرافیک من ( Geforce 6200 TC _ Pcl Ex ) هست . حالا این درایو به حال گرافیک من تا ثیری داره ؟ ممنونم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
سلام احسان ، شاید این حرفم خنده دار باشه ، گرافیک من ( Geforce 6200 TC _ Pcl Ex ) هست . حالا این درایو به حال گرافیک من تا ثیری داره ؟ ممنونم
سلام
دسوت عزیز این پست احسان ماله خیلی خیلی وقته پیشه!
شما جدیدترینش رو دانلود کن
تاثیری چندان زیادی نداره نباید هم انتظار معجزه داشت در حد 2 - 3 فریم در بازی که زیاد نیست!
اگه سرعت بالا داری حتما کن اگه سرعت بالا نداری دانلود نکردی هم مشکلی پیش نمیاد
بای

GTA

کاربر سایت
داداشي منظور من از اون را هنمايي شمايي كه فكر ميكني نيست كه ميگين خنده دار هست همين مسائل كه برداشت اشتباه ميكنين باعث ميشه تا اختلاف به وجود بياد .
منظورم كساني بود كه نشون بدم 64 بيت چه فرقي با 32 بيت داره

دوست عزیز همونطور که دوستان اشاره کردن 64 یا 32 بیت بودن cpu و ویندوز هیچ ربطی به محیطش نداره.
اگه اینطور بود باید ویندوز xp 64 بیتی هم از نظر ظاهری با xp 32 بیتی فرق میکرد!!! درست نمیگم؟؟

Boss

ناظم انجمن
ما این برنامه رو دانلود کردیم(البته اون بهتره که 21 مگ)
بعد رفتیم دیدیم که فایل داس تشریف دارند تا هم روش کلیک میکنم یه صفحه سیاه (داس) میاد و میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
ما این برنامه رو دانلود کردیم(البته اون بهتره که 21 مگ)
بعد رفتیم دیدیم که فایل داس تشریف دارند تا هم روش کلیک میکنم یه صفحه سیاه (داس) میاد و میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
چی؟
درایور فایل داس هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر