مصاحبه اختصاصی بازی‌سنتر با سازندگان Kingdom Come: Deliverance

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد

طبق مکاتبه‌هایی که انجام شد، استودیوی Warhorse برای مصاحبه با بازی‌سنتر اعلام آمادگی کرد. از ما خواسته شد تا سوالات را به همراه فرد مورد نظر از استودیو برای پاسخ دادن به آن‌ها انتخاب کنیم. ابتدا قرار بر این بود که این مصاحبه با «دنیل واورا» (Daniel Vavra) یکی از پایه‌گذاران اصلی استودیو و کارگردان ایده‌پرداز صورت پذیرد، متاسفانه با توجه به مشغله‌ی او و درگیری با پروژه‌ی Kingdom Come: Deliverance، این مهم به مدیر روابط عمومی Tobias Stolz-Zwilling واگذار شد.
برای خواندن مصاحبه به لینک زیر مراجعه کنید:
مصاحبه اختصاصی با تیم warhorse - بازی سنتر

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
ممنون از مصاحبه

شدیدا منتظر این RPG هستم.....یه RPG ای که با توجه به سابقه ای که سازنده هاش دارن (مافیا1 ) و رویکرد واقع گرایانه و نه فانتزی که داره میتونه یه چیز یونیک بشه که مدتها مورد انتظار خیلی ها بوده

اگر این بازی موفق بشه میتونه سرآغاز دوران RPG های واقع گرایانه داستانی باشه...امیدوارم

.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
ممنون از مصاحبه

شدیدا منتظر این RPG هستم.....یه RPG ای که با توجه به سابقه ای که سازنده هاش دارن (مافیا1 ) و رویکرد واقع گرایانه و نه فانتزی که داره میتونه یه چیز یونیک بشه که مدتها مورد انتظار خیلی ها بوده

اگر این بازی موفق بشه میتونه سرآغاز دوران RPG های واقع گرایانه داستانی باشه...امیدوارم

.
من که امیدوارم چنین دورانی شروع نشه:-"

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Daniel Vavra اگه بزارن خودش کارشو بکنه و نظارت کامل رو بازی داشته باشه می تونه یه چیزی در حد و اندازه های مافیا 1 بده بیرون (منظورم سطح کیفی بازیه) ولی اگه قرار باشه فقط یه گوشه کارو بگیره میشه مثل مافیا 2 یه بازی شدیدا متوسط

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر