مشکل Freeze عنوان Assassin`s Creed جدی شد!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
در official Ubisoft Forums یا فروم رسمی سایت Ubisoft در تاپیک اختصاصی گله های شدید از مشکل های Freeze یا قفل شدن بازی یا به اصطلاح لغت فلج شدن بازی Assassin`s Creed شدیدا انتقاد شده و این خود مشکل اساسی را در بین کارکنان و کمپانی عظیم و صاحب نام یوبی سافت ایجاد کرده است جدا از این مشکلات بسیاری از افراد از این فرصت استفاده کرده و در مورد باگ های فراوان بازی که نظر اکثر سایت های معتبر نسبت به امتیاز پایین میباشد رو کرده اند با این تفاسیر منتظر واکنش از سوی یوبی سافت در مورد شاه بازی خود هستیم!

پ.م: کسانی که A.C رو بازی کردن میفهمن چی میگم!

asscreedonx3602.jpg

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
واسه من 2 بار تا حالا تو موقع save شدن قفل کرده و مجبور شدم دستگاه رو خاموش کنم
در مورد باگ هم یه بار یه سرباز رو هوا وایساده بود , 2و3 هم از بالای صقف یهو الطیر میفتاد پایین و گم و گور میشد
الانم میگه برو با بریو لیدر تو شهر های داماسکاس و اکر و جروسلم حرف بزن , این کار رو میکنم ولی ماموریت هاش پیدا نمیشه تو نقشه, منظورم investigationه که باید 3 تا از 6 تا رو انجام داد
ولی 1.5 سال انتظار الکی نبود خداییش , بازی رو همونجوری که باید ساخته میشد , ساختن

bobrez

کاربر سایت
Apr 24, 2007
26
واسه من 2 بار تا حالا تو موقع save شدن قفل کرده و مجبور شدم دستگاه رو خاموش کنم
در مورد باگ هم یه بار یه سرباز رو هوا وایساده بود , 2و3 هم از بالای صقف یهو الطیر میفتاد پایین و گم و گور میشد
الانم میگه برو با بریو لیدر تو شهر های داماسکاس و اکر و جروسلم حرف بزن , این کار رو میکنم ولی ماموریت هاش پیدا نمیشه تو نقشه, منظورم investigationه که باید 3 تا از 6 تا رو انجام داد
ولی 1.5 سال انتظار الکی نبود خداییش , بازی رو همونجوری که باید ساخته میشد , ساختن

اين قضيه که فکر نميکنم باگ باشه، بايد بری تو شهر بگردی از برجا بری بالا تا نقشه واسط معلوم بشه، اونوقت ماموريت هات هم معلوم ميشه. (برج ها هم تو نقشه نيست خودت بايد پيدا کنی، البته يکی دو تا شو که پيدا کنی بقيش معلوم ميشه) ممکنم هست همينطور که داری ميچرخی تو شهر برسی به يکی از اينا که بايد گوش کنی يا بزنی و اين حرفا...

alipsp

کاربر سایت
Mar 25, 2007
17
می خواستم بدونم کسی دررابطه بازی assassins creed اون مرحله یی که با اون یارو اسمشم co

من که چنین چیز یتو بازی ندیدم

می خواستم بدونم کسی دررابطه بازی assassins creed اون مرحله یی که با اون یارو اسمشم combo باید بجنگه چه جوری باید رد کرد اگر این تاپیک ربطی به این موضوع نداشت ببخشیدچون تازه واردم

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
اين قضيه که فکر نميکنم باگ باشه، بايد بری تو شهر بگردی از برجا بری بالا تا نقشه واسط معلوم بشه، اونوقت ماموريت هات هم معلوم ميشه. (برج ها هم تو نقشه نيست خودت بايد پيدا کنی، البته يکی دو تا شو که پيدا کنی بقيش معلوم ميشه) ممکنم هست همينطور که داری ميچرخی تو شهر برسی به يکی از اينا که بايد گوش کنی يا بزنی و اين حرفا...
من که نگفتم این باگه
تمام اون جاهام رفتم, view point, ولی بازم ماموریت نمیده
خوشحالم كه من Assassin's Creed رو نخريدم تا حالا. دیروز 05:11 AM
بد جور باید ناراحت باشی , چون یه شاهکارو از دست دادی

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من که نگفتم این باگه

من نميدونم چرا پستهارو درست نمي خونيد گفتن كه اين برج ها توي نقشه نيستند
بايد بگردي يه جايي ديدي برجه سريع ازش بري بالا(توي بازيو ببين نه نقشه) حله بيشترن هم نزديك اون صفحه ابيا هستن كه نميشه ازشون رد شد

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
من خودم تو بازی که به فريز شدن بر نخوردم البته يه بار تو صفحه اي که الطير تو صفحه ابيه هست تا بازی لود بشه موند، و ادامه نداد ولی فريز هم نشده بود، ولی کلاً فکر کنم قضيه فريز شدن PS3 بيشتر به خاطر FW 2.00 باشه، چون بعد از انتشارش خيلی ها با اين مشکل تو بازيهای مختلف مواجه شدند. من خودم 2 بار دستگاهم فريز کرد که يه بارش تو XMB بود! فکر کنم قضيه FW 2.01 هم که قراره بياد واسه همين باشه.
سلام این بازی رو کنسول من (ps3) دو بار فریز کامل شد و یه بار مثل این دوستمون وقتی تازه داشتم می رفتم تو بازی تو اون صفحه ابی گیر کرد یعنی نرفت تو بازی ولی هنوز می تونستی حرکت کنی
کنسول من با خود بازی اپدیت شد الان ورژن 1.94 هست
خوب شد این صفحه را خوندم داشتم سکته میکردم:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
من که نگفتم این باگه

من نميدونم چرا پستهارو درست نمي خونيد گفتن كه اين برج ها توي نقشه نيستند
بايد بگردي يه جايي ديدي برجه سريع ازش بري بالا(توي بازيو ببين نه نقشه) حله بيشترن هم نزديك اون صفحه ابيا هستن كه نميشه ازشون رد شد
کاش زودتر می گفتی
دوباره زدم از اول دارم میرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر