مشکل فایلهایه ویدئویی و اینترنت

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
خلاصه هر چند روز یه بار کلا نه میتونم فایلهایه ویدئویی رو دانلود کنم و نه آنلاین ببینم. میدونم فایلهایی با پسونده wmv و flv و avi و ... رو بلاک میکنن ولی راهی هست بشه فن زد بهشون؟ خلاصه رو اعصابه کلی.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
قضیه همونیه که چند ماهی هست همگی باهاش آشنا هستیم، سرعت رو فعلا محدود کردن و تازه حساسیت اون دستگاه ف ی ل ت ر رو هم اونقد زیاد شده که به هر دلیلی یکم تکون بخوره یا بلرزه ،سریع سرعت رو کم میکنه!!

یه سری به سایت Game MAG هم بزنید ،می بینید که برای آپلود نسخه ی این ماه مجله بهمین مشکل برخورده،

بیاید با هم برای شفای عاجل تمام ف ی ل ت ر های معیوب دعا کنیم!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
قضیه همونیه که چند ماهی هست همگی باهاش آشنا هستیم، سرعت رو فعلا محدود کردن و تازه حساسیت اون دستگاه ف ی ل ت ر رو هم اونقد زیاد شده که به هر دلیلی یکم تکون بخوره یا بلرزه ،سریع سرعت رو کم میکنه!!

یه سری به سایت Game MAG هم بزنید ،می بینید که برای آپلود نسخه ی این ماه مجله بهمین مشکل برخورده،

بیاید با هم برای شفای عاجل تمام ف ی ل ت ر های معیوب دعا کنیم!

مشکله سرعتی که نیست، من الان 100 KB دانلود میگیرم. فایلهایه ویدوئی که بصورته torrent یا زیپ شده باشن رو مثله هلو دانلود میکنم. اینا اومدن فایلهایه با پسونده ویدئویی رو بلاک کردن. خدا شفاشون بده.

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
براي من هم يه چند روز ي هست اينجوري شده وقتي با دانلود منيجر از سايت youtube فيلم دانلود ميكنم به صورت flv نميدونم دانلود نميشه :confused::confused:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
از شاتل.
خب اگه تایید میشه رو داتک همچین مشکلی نیست، بریم سمته داتک.

من چون همیشه V*p*N همیشه روشنه ... حواسم نبود..

بدون V*P*N امتحان کردم ... بله درست میفرمایید ...
روی FLV ها ایراد دارم ... همینطور SWF ....
AVI رو ایراد ندارم

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
من شاتل دارم چنین مشکلی ندارم:d
!!!
الان V*P*N هارم یکاری کردن ارور در ارور شده!من از 3 جا میگیرم!هر کدوم نشد با اون یکی!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من داتک دارم الان چند وقتی هست از سایت youtube نمیتونم دمو ببینم حالا چه برسه بخوام دانلود کنم اگه کسی راه حلی بلده بگه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
راه حلی قطعی و همیشگی برای دانلود از یوت یوتی خودمون:biggrin1:
موارد لازم:
لینک ویدئویی که میخواید دانلود کنید در یو-تو-ب بطور مثال این:
http://www.youtube.com/watch?v=u4lMWwqj2-k&feature=popular

- لینک ادرس (مثل بالا) ویدئو مورد نظر را را کپی کرده
سپس وارد سایت
http://www.youtubeto3gp.com/

در کادری که در صفحه وجود دارد Paste کنید
بر روی Download FLV from u****کلیک کنید
(اگر میخواهید فرمت فایل به mp4 یا 3gp یا mp3 تغییر کند قبل از کلیک روی آون گزینه تیک مورد نظر رو بزنید)
سپس پروسسینگ رو خیلی- خیلی -خیلی-خیلی سریع انجام میده- و برای دانلود ویدئو به فرمت دلخواه لینک رو بهتون خواهد داد!

برای پیدا کردن لینک مورد نظر در سایت از این ادرس استفاده کنید- بعد از سرچ کردن و پیدا کردن لینک - کپی کنید تو اون سایت و حالش رو ببرید

تذکر:سرعت
Processing همیشه فوق العاده سریعه!اگه دیدید کند شده- صفحه ی سایت رو رفرش کنید و دوباره عملیات رو تکرار کنید!
با تشکر
سوالی بود در خدمتیم- اینقدر دیگه گیر عبور از هیتلُر نباشید- به همین سادگی به همین خوشمزگی ماکارونی رضا:biggrin1:

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
راه حلی قطعی و همیشگی برای دانلود از یوت یوتی خودمون:biggrin1:
موارد لازم:
لینک ویدئویی که میخواید دانلود کنید در یو-تو-ب بطور مثال این:
http://www.youtube.com/watch?v=u4lMWwqj2-k&feature=popular

- لینک ادرس ویدئو مورد نظر را (مثل بالا) را کپی کرده
سپس وارد سایت
http://www.youtubeto3gp.com/

در کادری که در صفحه وجود دارد Paste کنید
بر روی Download FLV from u****کلیک کنید
(اگر میخواهید فرمت فایل به mp4 یا 3gp یا mp3 تغییر کند قبل از کلیک روی آون گزینه تیک مورد نظر رو بزنید)
سپس پروسسینگ رو خیلی- خیلی -خیلی-خیلی سریع انجام میده- و برای دانلود ویدئو به فرمت دلخواه لینک رو بهتون خواهد داد!

برای پیدا کردن لینک مورد نظر در سایت از این ادرس استفاده کنید- بعد از سرچ کردن و پیدا کردن لینک - کپی کنید تو اون سایت و حالش رو ببرید

تذکر:سرعت
Processing همیشه فوق العاده سریعه!اگه دیدید کند شده- صفحه ی سایت رو رفرش کنید و دوباره عملیات رو تکرار کنید!
با تشکر
سوالی بود در خدمتیم- اینقدر دیگه گیر عبور از هیتلُر نباشید- به همین سادگی به همین خوشمزگی ماکارونی رضا:biggrin1:
اقا دمت گرم خیلی حال دادی..ممنون.:love:

fahimeh

کاربر سایت
Sep 17, 2008
21
با سلام و خسته نباشید من از مرورگرفایرفاکس و دانلود منیجر استفاده می کنم تا چند وقت پیش می توانستم از سایت یوتوب دانلود کنم الان وقتی وارد سایت می شوم ویدیوها نمایش داده می شوند وایکون مثلث سبز رنگ دانلود هم بالای ان است ولی وقتی روی ان کلیک می کنم حجم فایل را نشان نمیدهد و دانلود نمی کند لطفا بگویید مشکل از کجاست و من را راهنمایی کنید با تشکر.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
با سلام و خسته نباشید من از مرورگرفایرفاکس و دانلود منیجر استفاده می کنم تا چند وقت پیش می توانستم از سایت یوتوب دانلود کنم الان وقتی وارد سایت می شوم ویدیوها نمایش داده می شوند وایکون مثلث سبز رنگ دانلود هم بالای ان است ولی وقتی روی ان کلیک می کنم حجم فایل را نشان نمیدهد و دانلود نمی کند لطفا بگویید مشکل از کجاست و من را راهنمایی کنید با تشکر.

احیانا از پرکسی استفاده نمیکنی؟ برا IDM ؟
حالا اونم جواب نده میتونی از گزینه پایینیش دانلود کنی!

52xwl7azp5rfmq3o62fz.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر