مشکل در network mw2

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
با سلا به دوستان عزیز.من تو psn مشکل دارم راحت به psn متصل میشم اما تا وارد محیط networke بازی mw2 میشم پینگم از 250 کلا قطع میشه یعنی اینترنتم کلا میپره بعضی وقتا میره تو بازی پینگمم عالیه من تو xbox live این مشکل رو ندارم چی کار کنم؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان منم مشکل شمارو داشتم و تونستم با همکاری دوستان مشکل رو حل کنم
شما باید مودمتون رو از حالت router به bridge تغییر بدین
حتما این کار رو انجام بدید

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
من pingam بین 125 تا 250 متغیره اخه وایرلس اینترنتم بازی راحت پیدا میکنک اما تا وارد بازی میشم پینگم میکشه بالا بعدش requist timed out میده تو xbl ازین خبرا نبود عجب غلطی کردیم باز ps3 گرفتیم اه من که کم کم دارم میفروشمش 1ماهه خریدمشو الان :))

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
من pingam بین 125 تا 250 متغیره اخه وایرلس اینترنتم بازی راحت پیدا میکنک اما تا وارد بازی میشم پینگم میکشه بالا بعدش requist timed out میده تو xbl ازین خبرا نبود عجب غلطی کردیم باز ps3 گرفتیم اه من که کم کم دارم میفروشمش 1ماهه خریدمشو الان :))
مشکل از Network Setting هست ! چه ربطی به Ps3 بدبخت داره ؟

Yasharp

کاربر سایت
Aug 22, 2009
34
نام
یاشار
منم بازی رو دیروز خریدم
الان هرکاری میکنم نمی تونم وارد بازی آنلاین بشم.
یعنی میره و وارد مپ ها نمیشه نشون میده چند نفر دارن آنلاین بازی میکنن ولی من نمی تونم بازی کنم
لطفا کمک کنید ؟:blushing:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
منم همین مشکل رو دارم کسی تونست حلش کنه. واسه من همش دنبال مچ میگرده برام هیچی پیدا نمیکنه همش میزنه waiting for .. more playeres اما اونورم هی دنبال سرور میگرده تا یه درصدی پر میکنه اما چیزی پیدا نمیکنه!!!

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
من بعد پنج روز اومدم دیدم که روی قسمت connecting to Matchmaking server گیر میکنه نه هنگا سرور پیدا نمیکنه
جریان چیه من پرستیجم هم 3 هست

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اقا یه کاری بگید انجام بدیم که فقط مربوط به بریج کردن مودم نباشه چون من PC من یه اطاق هست و PS3 هم اون طرف خونه و نمیتونم کل خونه رو سیم کشی کنم یه راهی بگید ما انجام بدیم ممنون میشم

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
با سلام اقا من مشکلم حل شدش همیشه هم دارم خیلی راحت بازی میکنم چرا ایرانیا تو mw2 کم هستن؟
خوب خوش به حالت پس بیا بگو چیکار کردی که مشکلت حل شد هان؟؟ممنون میشم توضح بدی البته خوب توضیح بده ممنون

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
مشکل من هم حل شد مودم رو از روتر به بریج تغییر بدید یعنی کاری کنید که ازتون یوزر و پسورد بخواد مثلا مودم من اتوماتیک بود و یوزر و پسورد نمیدادم اما الان که بریج شده یوزر و پسورد میدم و راحت رفتم mw2 بازی کردم خیلی حال داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر