مشکل در کنسول سه روزه

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام
نمیدونم این یه مشکل هست یا نه
مورد اول
بنده که دو سه روزی هست اسلیم 4 گیگ گرفتم دیشب برام یک اتفاقی افتاد که سر در نیاوردم
وقتی کنسول رو روشن کردم و یک game رو گذاشتم داخلش به جای پلیgame .پلی dvd رو میاورد هر بازی که گذاشتم همین طور بود
پایین تصویر کلید های نمایش فیلم را میاورد .کنسول رو خاموش روشن کردم درست شد (این مشکل هر چند وقت یک بار برای همه بازی ها اتفاق میفته و با خاموش روشن کردن درست میشه)
به نظر شما مشکل از چی بوده ؟؟؟

مورد دوم

بازی درت (dr) رو هم روز اول مشکلی نداشت اما الان بازی رو اجرا میکنه یه چند دقیقه بازی میکنی از دیسک مشکل میگیره و میگه کنسول رو رسیت کنید . بازی هم lt 3 خورده .یعنی روش نوشته. راستی وقتی همین بازی رو میزارم صدای چرخش و درایو زیاد تر میشه و کنسول تا حدودی بیشتر داغ میکنه
(البته بازی های دیگه به هیچ عنوان این طور نیستند ) فقط dirt3

در ضمن مطمئن هستم کنسول دستکاری نشده .منظورم قطعاتش عوض نشده .درایوش هم لایتون هست .lt3خورده +اخرین داشبورد

اقایان محترم و اساتید کهنه کار اگر ممکنه و زحمتی نیست جواب این دوسوال رو بدن .یه وقت کنسول مشکل نداشته باشه

مرسی و با سپاس فراوان

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
مشکل اول رو منم دارم.البته مشکل نیست از وقتی ال تی 3 ریختم اینطوری شد.اگه با کنسولت فقط بازی های ال تی 3 بری اصلا به این مشکل بر نمیخوری.این مشکل وقتی دیده میشه که قبلش با کنسولت یا فیلم دیدی یا بازی های ال تی 2 رو اجرا کردی.نگرا نباش مشکلی نیست.

شاید مشکل از دیسک بازی dirt هستش اگه اینطوری نیست پس:-/

vaita2

کاربر سایت
Aug 30, 2008
72
سلام
نمیدونم این یه مشکل هست یا نه
مورد اول
بنده که دو سه روزی هست اسلیم 4 گیگ گرفتم دیشب برام یک اتفاقی افتاد که سر در نیاوردم
وقتی کنسول رو روشن کردم و یک game رو گذاشتم داخلش به جای پلیgame .پلی dvd رو میاورد هر بازی که گذاشتم همین طور بود
پایین تصویر کلید های نمایش فیلم را میاورد .کنسول رو خاموش روشن کردم درست شد (این مشکل هر چند وقت یک بار برای همه بازی ها اتفاق میفته و با خاموش روشن کردن درست میشه)
به نظر شما مشکل از چی بوده ؟؟؟

مورد دوم

بازی درت (dr) رو هم روز اول مشکلی نداشت اما الان بازی رو اجرا میکنه یه چند دقیقه بازی میکنی از دیسک مشکل میگیره و میگه کنسول رو رسیت کنید . بازی هم lt 3 خورده .یعنی روش نوشته. راستی وقتی همین بازی رو میزارم صدای چرخش و درایو زیاد تر میشه و کنسول تا حدودی بیشتر داغ میکنه
(البته بازی های دیگه به هیچ عنوان این طور نیستند ) فقط dirt3

در ضمن مطمئن هستم کنسول دستکاری نشده .منظورم قطعاتش عوض نشده .درایوش هم لایتون هست .lt3خورده +اخرین داشبورد

اقایان محترم و اساتید کهنه کار اگر ممکنه و زحمتی نیست جواب این دوسوال رو بدن .یه وقت کنسول مشکل نداشته باشه

مرسی و با سپاس فراوان

سلام.
یه سوال؟
دستگاهتو از همایون خریدی؟!

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
مورد اولت که 100% اشکالت از درایوته. یا دسته دومه یا یه مشکل دیگه داره....
اما در مورد مشکل دوم اینه که چون بازی Dirt به صورت کامل برای LT3 استلث نشده، کلا این مشکل وجود داره.

مورد اولت رو جدی بگیر توی همین چند روز ببز چکش کن.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اگر تاحالا درست نشده احتمالا زیاد کی ـش پریده یا برد درایو سوخته !!!
ببر نداز رو همونی که ازش خریدی

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
ممنون از دوستان که جواب دادن
از غفوریان گرفتم
هر چند روز اینطور میشه . تا حدودی گفته مستر Gamershell در مورد مشکل من صدق میکنه

البته اینکه میگید کی-اش پریده یا برد درایو سوخته ...
اینکه داره کار میکنه
...
در این مورد با خودش صحبت کردم اما هنوز وقت نکردم ببرم جاش نشون بدم
فقط گفت مشکل نه از درایو نه از لنز و تنظیم لنز .... یه چیزی در مورد میدان مغناطیسی (مثالش) که بین درایو و برد اتفاق میفته
و با خاموش روشن کردنش این مشکل حل میشه ..
البته گفت این پلی dvd دادن و خاموش روشن کردن پی در پی باشه از لنز هست یا درایو
به هر حال گفت که ببرم اونجا نشونش بدم .. فقط نمیدونم تا چه حد این بنده خدا قابل اطمینان هست

ممنونم

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
یه چیزی دیگری رو هم که متوجه شدم اینه که .. وقتی در حال بازی کردن گیم هستم و بعد کنسول رو خاموش میکنم . بدون در اوردن گیم از درایو
هیچ وقت این مشکلی که گفتم اتفاق نمیفته

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
من هم کنسولم عین مال تو هست 20 روزه که ریدمش بعضی وقت ها این جوری میشه من از خیلیا شنیدم که گفتن مشکل از هک lt3هست که نصب میشه و همین جوری هست
مشکل دومت هم مشکل از دیسک هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر