مشکل در نصب DLC فریمور 5.05

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
وقت بخیر
حقیقت از اون جایی که کلا بخش جیلبریک پلی 4 به طرز عجیبی خوابیده و دوستان هم زیاد سر نمیزنن ، برای این مطلب تاپیک جدید زدم بلکه دیده شه سوالم ! :|:D

چند تا سوال داشتم راجع به نصب اپدیت ها و DLC های fpkg جیلبریک :

1- زمان پلی 3 ، اگر میخواستم یه DLC با title id متفاوت با گیم نصب کنم ، کاری که میکردم این بود که میومدم بعد نصب DLC ، محتویات داخل فولدرش رو (دیتای اصلی خود DLC به جز param.sfo و ...) میریختم مستقیم تو فولدر گیم دیتای خود بازی و بدون مشکل DLC شناخته میشد .
حالا الان من روی پلی 4 ، برای گیمی مثل RESIDENT EVIL 7 میخوام DLC ـی با title id متفاوت با ای دی خود گیم نصب کنم ! ولی اصلا نمیدونم باید چه کرد :|

- آیا فایل منیجری برای جیل 5.05 وجود داره که من بتونم محتویات dlc رو کپی کنم تو دیتای خود گیم ؟
- اصلا بر فرض مثال اگر هم وجود داشت ، این راهکار عملی ـه مثل زمان ps3 ؟

2- مشکل بعدی راجع به تفاوت ریلیز ها هست . اگر دوستان خاطرشون باشه زمان پلی 3 ، fugazi میومد مثل الان DLC ها رو ریلیز میکرد برای کنسول و کار ریلیز خود گیم هم دست تیم هایی مثل Duplex و ... بود . ولی خب مطلبی که وجود داشت اون زمان ، این بود که اگر DLC که fugazi داده بود بیرون ، با گیمی که duplex ریلیز میکرد ، title id یکسانی داشت ، به راحتی نصب میشد و اصلا نیاز به مرحله اضافی نبود !
حالا من خودم یه سرچ زدم تو اینترنت (یعنی خیلی جست و جو کردم ولی یه اموزش درست و حسابی پیدا نکردم !) راجع به این مطلب برای پلی 4 ، چون تو nfo ریلیز یکی از این عزیزان نوشته بود که DLC و Update فقط باید رو دامپ خودش نصب بشه نه دامپ دیگه ای ! حتی اگه title id اون DLC با گیم یکسان بود !!!!!!!!!
یه آموزش هم دیدم انجمن خودمون که یکی از دوستان زحمتش رو کشیده بود ولی خب به جوابی که میخواستم نرسیدم . چون اصلا منطقی به نظرم نمیاد ! مگه در نهایت همه اینا تو فولدر مربوط به id اون گیم تو کنسول ذخیره نمیشن ؟!

- الان سوالم اینه که واقعا نمیشه اپدیت و DLC ـی که fugazi مثلا ریلیز کرده رو روی گیم با همون title id ولی ریلیز گروه دیگه ای ریخت ؟!
- اگر نمیشه ، جز روش درست کردن یه fpkg جدید راهکار دیگه ای وجود داره ؟ اخه خیلی روش طولانی و اعصاب خرد کنی ـه ! اگر بشه با ftp یا فایل منیجر خود کنسول یه کارایی کرد اصلا پرونده موضوع بسته میشه !

دوستانی که زحمت میکشن کمک کنن ، خواهشا با حوصله و کامل جواب سوالات بنده حقیر رو بدن (:D) چون این یکی دو سالی که از این قضایا "به کل" دور بودم ، طبعا خیلی از مطالبی هم که میدونستم فراموش کردم . و دلیل دیگه هم این که اگر خدا بخواد میخوام همه این موارد رو به شکل اموزش ساده و روون تاپیک کنم برای افراد مبتدی دیگه ای که به این قضایا برخورد میکنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر