مشکل در دانلود و رایت بازی های Xbox 360

morgul

کاربر سایت
Dec 2, 2005
52
نام
محمد
سلام

اقا لطفا کسانی که تو کاره Write بازی هستن یه کمک به من بکنن
من یک بازی که Tony Hawk Project باشه رو دانلود کردم و پس از Extract کردن یک image و یک فایل برای layer بوجود اورد قبل از ریختن روی dvd در deamontools گذاشتم که ببینم سالم و lable xbox360 داره وقتی دیدم داره با clone , write کردم حالا وقتی که تویه کنسول می زارم نمیخونه و error میده که قابل خوندن نیست:( اینطوری که تویه فایله nfo نوشته NTSC هست حالا می خوام بدونم که باید کاری بکنم بعدش write کنم چون یه بازی دیگه هم دانلود کردم میترسم این هم write کنم و این هم همونطوری بشه این هم فایل nfo مربوط به بازی

Tony_Hawks_Project_8_MULTi5_NTSC_INT_X360-VORTEX

date........[ 2006-11-09 ] filenames...[ vortex-thp8.rar]
platform....[ XBOX 360 ] packed......[ 72x100MB ]
origin......[ NTSC/USA ] source......[ VORTEX ]
language....[eng,span,fr,deutch,ital.] region-free.[ ]

This release is pre-patched with SS,
and stealth-patched with DMI and PFI
Tested on a Toshiba-Samsung TS-H943 with Xtreme firmware v4.2

Stealth Patch included in a seperate folder

1. Unrar
2. Burn with CloneCD
3. Play and enjoy

اگر کسی هم در مورده این SS و DMI و PFI چیزی میدونه :confused:یه راهنمایی بکونه شاید بخاطر اینه
مرسی

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
کمک فوری

من بازی ninja gaiden 2 را از یکی از بچه ها گرفتم حالا می خوام از روش رایت کنم اگه میشه به من کمک کنید در ضمن ازش با nero ایمیج گرفتم ولی از یکی که پرسیدم می گه وقتی رایتش کنی رو دستگاه جواب نمیده لطفا یکی برام در این دو مورد به طور کامل توضیح بده اگه هم نرم افزاری لازمه برام نام کاملشا بنویسه

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
من بازی ninja gaiden 2 را از یکی از بچه ها گرفتم حالا می خوام از روش رایت کنم اگه میشه به من کمک کنید در ضمن ازش با nero ایمیج گرفتم ولی از یکی که پرسیدم می گه وقتی رایتش کنی رو دستگاه جواب نمیده لطفا یکی برام در این دو مورد به طور کامل توضیح بده اگه هم نرم افزاری لازمه برام نام کاملشا بنویسه
بابرنامه Xbox backup Creator تو يه درايو كه فرمتش NTFS باشه ايميج بگير :
براي مثال ما بازي ninja gaiden 2 رو با Xbox backup Creator ايمجي گرفتيم كه اسم اون ايمج ninja2
بعد بايد يه فايل Text بسازي و دو خط زير رو توش بنويسي:
layerbreak:1913760
ninja2.iso
توجه:خط دوم بايد دقيقاً اسم ايميج باشه + پسوند iso
بعد از اين كار بايد پسوند فايل text رو به dvd تغيير بدي تا فايل از text به dvd تغيير كنه
بعد با برنامه Clone CD فايلي رو كه با پسوند dvd ساختي باز ميكني و با سرعت 2.4 از روش رايت ميزني.
بعد از 45 دقيقه بازيت آماده ميشه.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر