مشکل در اجرای بازی ها

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان من یه xbox 360 ارکید برد جسپر تاریخ ساخت 2009-07-13 دارم

4 ماه پیش بازی red dead redemption رو گرفتم و گذاشتم تو دستگاه تا اجرا کنه بازی اومد بالا
من حدود 3 یا 4 دقیقه بازی کردم بعد داشتم با اسب میرفتم و دیدم که یهو بازی هنگ کرد البته نه هنگ کامل 30 ثانیه اسب وای میستاد اما میشد با تفنگ نشونه گیری کنی و یا تیر بزنی بعده 30 ثانیه اسب دوباره 100 متر یهو بدون حرکت دادن هیچ دکمه ای میرفت جلو
اومدم که pause کنم و quit کنم که دیدم وقتی pause رو میزنم هیچ کدوم از گزینه هاش نیست و وقتی تو pause بالا یا پایین رو میزدم فقط صداش میومد

بگذریم ما رفتیم بازی رو پس دادیم و از جای دیگه گرفتیم و بازم همین مشکل پیش اومد

ما بیخیال این بازی شدیم و تا همین شنبه ی گذشته که دادم فریمورمو آپدیت کردن و بازی nfs:hp رو از همونجایی که فریمورمو آپدیت کردم گرفتم اونم یه جورایی همین طوری میشد اما یه چیزی خیلی بد تر مثلاً بعضی از مسابقاتش نمی یومد یعنی اونجایی که ماشینت و رنگش رو انتخاب می کنی یه جا هست قبل از مسابقه زمان مسابقه یعنی شب یا روز بودن و bounty نفرات رو می گه و زیرش tip میاد اونجا که زیرش لود میکنه بیش تر اوقات نمیاد و فقط گاهی اوقات میاد.

توی قسمتی که همین طوری برا خودت می چرخی داشتم میرفتم که یه دفعه ماشین مثل همین قضیه ی red dead وایستاد ولی ایندفعه دیگه ثابت بود جلوش هم انگار که دریا بود و رو دریا رو شیشه کرده بودند ولی میشد این ور و اونور رو با استفاده از d-pad نگاه کنی

توی یکی از این مسابقه ها دیدم ماشین جلوییم رفت تو زمین من هم وقتی به اون نقطه رسیدم رفتم تو زمین و اونجا هم انگار دریا بود و رو دریا رو شیشه کرده بودند و ماشین معلق بود.

ما باز هم بیخیال این بازی شدیم تا اینکه با خودم گفتم شاید مشکل از دستگاهمه برا همین هم از دوستم پرسیدم که red dead رو تموم کردی گفت آره گفتم بازی تو تا دوشنبه بهم قرض بده گفت باشه اوردم خونه و امتحان کردم دیدم باز هم مثله همون red dead قبلیس :((

حالا مشکله دستگاهم از جیه؟؟؟

کنسولمو مرداد ماه همین تابستون خریدم

مشکل از لنزشه؟؟؟؟

دوستان مشکل از هر چیش هست لطفاً به طور کامل توضیح بدن که راه حلش چیه یا اگه چیزی باید عوض شه قیمتش و نکات ضروریش رو بگن.

ممنون

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
کسی نیست جوابمو بده؟؟؟=((

سلام

اقا ببین از دوستات هارد داره اگر داره رد دید رو با هارد اجرا کن ببین همین عیب رو داره یانه اگر نداشت اشکالت از لنزت است اگر داشت دستگاه خراب است

اگر دید با هارد هیچ مشکلی نیست برو هارد بخر حال کن

به احتمال زیاد دستگاه رو عمودی استفاده می کنی و به لنز فشار اومده

اگر دیدی با هارد هم درست نشد برو بفروش یکی دیگه بخر

ahmad22r

کاربر سایت
Jun 4, 2010
10
کنسول من نمیدونم مشکلش چیه بعضی موقع ها بازی رو اجرا میکنه بعضی وقتا اجرا نمیکنه انگار اصلا dvd بازی تو xbox نزاشتی مشکلم کجاست میشه کمکم کنین thx

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من هم یه مشکلات مشابه ای دارم.ولی واسه من کل بازی گیر میکنه توی بعضی بازیها.در صورتی که میشه با دکمه ی guide اومد بیرون.نمیدونم مشکل از کجاست واقعا.شاید دیسک ها رو با سرعت بالا رایت میکنن اینطوری میشه

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
دوستان عزيز اگر open try ميده دستگاه دوتا پيچ خيلي كوچيك هست پشت لنز اونارو تغيير بدين احتمالا درست بشه.

rezasanayei

کاربر سایت
Jan 25, 2011
1
من تازه یک ایکس باکس اسلیم خریدم . وقتی بازی را اجرا می کنم بعد 5 دقیقه ارور می ده.

دیگه هم بازی را اجرا نمی کنه.اطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر