مشکلات Kinect

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
سلام من دیروز کینکت گرفتم ولی مشکل دارم
من سیمش رو طرف اولش رو به پریز وصل میکنم و سر دیگشم به به پیشت دستگاه ، دستگاه رو روشن میکنم کینکت چند تا چراغ سبز میزنه بعدش قرمز میشه . بعد یه صفحه مثله آپدیت میاد اولش Welcom داره بعدش درباره XBl میپرسه و من Conect Later میزنم بعد از آسمون ! بادکنک میاد و زمانی که میخواد بره صفحه بعدی یه ارور میاد میگه : " Kinect Sensor impotent Power و ... " و فقط گزینه های Exit Game و Try Agin داره ... سیمها دوتا تو جعبه بود اونی که دوشاخه داره ر ووصل میکنم ( 360ام آرکیده ) و توی کل این مراحل فقط A و B داره و کانتینو داره و بالا و پایین هم نمیره کل نت رو گشتم چیزی پیدا نیست و دارم دیونه مییشم ؛ کمک
یه سیم کوچیک دیگه هم هست تو جعبه اون و وصل کن بر سر USB که زدی به دستگاه چون USB فقط برای XBOX SLIM هست

sahj

کاربر سایت
Jun 17, 2011
10
نام
Alireza
سلام.من یه مشکل دارم.ما مسافرت اومدیم ومن هم کینکت و ایکس باکسم رو آوردم.صبح ایکس باکس رو به تلوزیون وصل کردم وbf:bad company2 بازی کردم.ظهر کینکتم رو به ایکس باکس وصل کردم تا بازی کنم وقتی روشنش میکنم کینکت بعد از چند چراغ چشمک زن سبز چراغش قرمز میشه و یه صفحه میاد که نوشته باید به لایو وصل شمو آپدیت کنم.زیر صفحه هم مینویسهkinect detected.آیا تبدیل دوشاخه برق مورد داره؟آیا دستگاه رو به لایو وصل کنم؟(کپیش نمیپره؟)چکار کنم گیج شدم دستگاهم آرکیده.اگه میشه یکی از بزرگان سایت راهنمایی کنند.تبدیل دو شاخه برق و سیم تبدیل یو اس بی رو هم عوض کردم.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام.من یه مشکل دارم.ما مسافرت اومدیم ومن هم کینکت و ایکس باکسم رو آوردم.صبح ایکس باکس رو به تلوزیون وصل کردم وbf:bad company2 بازی کردم.ظهر کینکتم رو به ایکس باکس وصل کردم تا بازی کنم وقتی روشنش میکنم کینکت بعد از چند چراغ چشمک زن سبز چراغش قرمز میشه و یه صفحه میاد که نوشته باید به لایو وصل شمو آپدیت کنم.زیر صفحه هم مینویسهkinect detected.آیا تبدیل دوشاخه برق مورد داره؟آیا دستگاه رو به لایو وصل کنم؟(کپیش نمیپره؟)چکار کنم گیج شدم دستگاهم آرکیده.اگه میشه یکی از بزرگان سایت راهنمایی کنند.تبدیل دو شاخه برق و سیم تبدیل یو اس بی رو هم عوض کردم.
وقتی اینچنین پیامی میده شما باید آپدیت جدید رو نصب کنی.و دوشاخ و چیزی مشکل نداره.
اگه به لایو متصل بشی کپی میپره و پیشنهادم اینه که اول درایوتون رو بدین به کسی به نسخه اصلی برش بگردونه و بعد LT+ 1.9 رو براتون بریزه و بعد آپدیت داشبورد جدید رو اعمال کنین و مشکلتون حل میشه. همین.

sahj

کاربر سایت
Jun 17, 2011
10
نام
Alireza
وقتی اینچنین پیامی میده شما باید آپدیت جدید رو نصب کنی.و دوشاخ و چیزی مشکل نداره.
اگه به لایو متصل بشی کپی میپره و پیشنهادم اینه که اول درایوتون رو بدین به کسی به نسخه اصلی برش بگردونه و بعد LT+ 1.9 رو براتون بریزه و بعد آپدیت داشبورد جدید رو اعمال کنین و مشکلتون حل میشه. همین.

اخه من تازه همه ی این کار ها رو انجام دادم(حدود یک هفته پیش).یک بار دیگه هم این مشکل برام پیش اومد ولی حلش کردم.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
اخه من تازه همه ی این کار ها رو انجام دادم(حدود یک هفته پیش).یک بار دیگه هم این مشکل برام پیش اومد ولی حلش کردم.
اگه 1.9 رو ریختی، یه سر برو لایو و ببین چشه و آپدیت میکنه یا نه، ولی احتمال زیاد مشکلت حل مشیه، این ساده ترین راهه.

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان میخواستم بدونم که آخرین آپدیتی که من انجام دادم مربوط به بازی های Assassins Creed brotherhood و hot persuit و black ops بود که انجام دادم و بعدش هم کرایسیس 2 رو با آپدیتی که داشت انجام دادم.الان هم توی منوهای داشبورد کینکت رو داره.لازم هست دوباره آپدیت کنم یا همون قبلیه کافیه؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
میشه دقیق تر بگی کجاش؟ منظورت system info
من چیزی پیدا نکردم ؟
دستگاه XBox360 خود را روشن کنید و به قسمت System Settings و سپس Console Settings بروید و سپس گزینه System Information را انتخاب کنید. نگارش دشبورد شما مثل این شکل در آنجا نوشته شده است.2.0.7371.0 یا .....​

t.A.T.u Russia

کاربر سایت
Jan 27, 2011
42
نام
کارن - Karen
دستگاه XBox360 خود را روشن کنید و به قسمت System Settings و سپس Console Settings بروید و سپس گزینه System Information را انتخاب کنید. نگارش دشبورد شما مثل این شکل در آنجا نوشته شده است.2.0.7371.0 یا .....​

پیدا کردم ، اخه گفتی 1.9 گفتم شاید دو دو رقمه!
اینه: 2.0.12625.0
آخرین بار از لایو آپدیت کردم ، این 1.9 نیست؟ حالا نمیتونم به لایو وصل بشم؟

راستی یادت رفت مرحله خاموش کردن رو بگی:d

t.A.T.u Russia

کاربر سایت
Jan 27, 2011
42
نام
کارن - Karen
پیدا کردم ، اخه گفتی 1.9 گفتم شاید دو دو رقمه!
اینه: 2.0.12625.0
آخرین بار از لایو آپدیت کردم ، این 1.9 نیست؟ حالا نمیتونم به لایو وصل بشم؟

راستی یادت رفت مرحله خاموش کردن رو بگی:d

Up topic
دوستان لطفا جوابم رو بدید من دو روزه منتظرم...:-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر