مشکلات Kinect

dr.be3t

کاربر سایت
Mar 24, 2011
29
من ايكس باكسم ١٣٦٠٤ اپديت كردم بعد كپي خور كردم به lt2
همه بازي هارو اجرا ميكنه ولي وقتي كينكت وصل ميكنم پيغام اپديت ميده بازي اصل خود كينكتم ميزارم باز اپديت ميخواد
ok ميكنم ولي هيچ اتفاقي نميافته
كينكت چراغش سبز ولي گوشه صفحه عكس كينكت ميياد كه ميكه در حال استارت
راستي اوتار من سفيد شده بعد از اپديت تو اوتارم ميرم ميگه اپديت كن
حالا من اگه از لايو دوباره اپديت كنم كپي خورم نميپره چون خودم فكر كنم اپديتم ناقصه
عزیز شما یه بازی جدید مثل pes2012تو دستگاه بزار پیغام اپدیت میده بزار اپدیت بشه خودم همین مشکلو داشتم با هزار بدبختی فهمیدم باید چیکار کنم
اواتار هم درست میشه اونوقت

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
سلام دوستان
از دیروز تاحالا وقتی دستگاه رو روشن میکنم ، سر کینکت رو به پایین هستش و چراغش چشمک میزنه و بعد از حدود 30 ثانیه چراغش قرمز میشه . آپدیت جدید هم کردم ولی درست نشد . ممنون میشم راهنمایی کنید

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
سلام دوستان
از دیروز تاحالا وقتی دستگاه رو روشن میکنم ، سر کینکت رو به پایین هستش و چراغش چشمک میزنه و بعد از حدود 30 ثانیه چراغش قرمز میشه . آپدیت جدید هم کردم ولی درست نشد . ممنون میشم راهنمایی کنید
وقتی چراغش قرمزه یعنی دوشاخه برقش وصل نیست ...... یا از داخله ستینگ OFF هستش ولی دقت نکردم که چراغی روشن میشه یا نه که فکر نکنم .....

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
سلام دوستان

من هم همینطوری بودم ، اون تبدیل سر آدابتور کینکتو عوض کردم درست شد !

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
برو خونه یه نفر دیگه امتهان کن ببین بازم اینطوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟
روی دستگاه اسلیم رفیقم امتحان کردم (بدون آداپتور وصل کردم ) بازم اینطوری بود . همه ی سیمارو چک کردم . داشبوردم آپدیت کردم . ولی نشد . ما مایکروسافت هم صحبت کردم همینارو گفت ، منم گفتم انجام دادم ، آخرش گفت بیار واست درستش کنیم :d یعنی واقعا ظلمه مرده میخواد مجانی درست کنه ولی ما نمیتونیم دستگاه رو بدیم :(

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
احتمالش هست از کابل باشه اگه میتونی کینکت رو باز کن و با مولتی متر تمام ورودی خروجی کابل رو چک کن.

ممنون از جوابتون. ولی میشه بیشتر توضیح بدید.

روی دستگاه اسلیم رفیقم امتحان کردم (بدون آداپتور وصل کردم ) بازم اینطوری بود . همه ی سیمارو چک کردم . داشبوردم آپدیت کردم . ولی نشد . ما مایکروسافت هم صحبت کردم همینارو گفت ، منم گفتم انجام دادم ، آخرش گفت بیار واست درستش کنیم :d یعنی واقعا ظلمه مرده میخواد مجانی درست کنه ولی ما نمیتونیم دستگاه رو بدیم :(

برای من هم دقیقا همین طور هست و همه این کارهایی که شما هم کردید انجام دادم ولی درست نشد. البته مال من ارور C000002C میده.
یک راه دیگه هم هست که اگه نرم افزاری باشه شاید درست بشه.

شما کینکت رو از کنسول جدا کن بعد برو تو بخش مموری ها. بعد همون وسط به ترتیب دکمه های LB-RB-X-LB-RB-X رو فشار بده. از شما در مورد پاک کردن آپدیت کینکت سوال میکنه. yes بزن. بعد کنسول ریست میشه. حالا کینکت رو وصل کن. میگه که کینکت به آپدیت نیاز داره. همون بازی اورجینالی رو که داری بزار که خیالت هم راحت تر باشه. اجراش کن و بعد آپدیت کن.

فقط یادت باشه این کار باعث میشه آواتارت بره. داشبورد کنسول من هنوز 13599 هست. بعد از این که آواتارم رفت همون داشبورد رو با فلش ریختم درست شد. ولی کینکتم فرقی نکرد.

اگه درست شد خبر بده.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
ممنون از جوابتون. ولی میشه بیشتر توضیح بدید.

برای من هم دقیقا همین طور هست و همه این کارهایی که شما هم کردید انجام دادم ولی درست نشد. البته مال من ارور C000002C میده.
یک راه دیگه هم هست که اگه نرم افزاری باشه شاید درست بشه.

شما کینکت رو از کنسول جدا کن بعد برو تو بخش مموری ها. بعد همون وسط به ترتیب دکمه های LB-RB-X-LB-RB-X رو فشار بده. از شما در مورد پاک کردن آپدیت کینکت سوال میکنه. yes بزن. بعد کنسول ریست میشه. حالا کینکت رو وصل کن. میگه که کینکت به آپدیت نیاز داره. همون بازی اورجینالی رو که داری بزار که خیالت هم راحت تر باشه. اجراش کن و بعد آپدیت کن.

فقط یادت باشه این کار باعث میشه آواتارت بره. داشبورد کنسول من هنوز 13599 هست. بعد از این که آواتارم رفت همون داشبورد رو با فلش ریختم درست شد. ولی کینکتم فرقی نکرد.

اگه درست شد خبر بده.

درست نشد . آپدیت جدید رو هم ریختم درست نشد . ماله منم همین ارور C00000C2 رو میده

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
100% سخت افزاریه و به احتمال زیاد هم همون سنسور IR هست.

تو فروم خود xbox.com هم که میگشتم دیدم خیلی ها هم بعد از آپدیت زمستانه با این مشکل مواجه شدن.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
100% سخت افزاریه و به احتمال زیاد هم همون سنسور IR هست.

تو فروم خود xbox.com هم که میگشتم دیدم خیلی ها هم بعد از آپدیت زمستانه با این مشکل مواجه شدن.
296a5b46-ce05-4ada-957e-93225f88172f.PNG

اگه دستگاه روشنه و کینکت هم به برقه و چراغ قرمزه یعنی مشکل درست وصل نکردنه و یا احتیاج آپدیت داره و یا اینکه آپدیت به درستی انجام نشده.
نحوه وصل کردن درست کابلها
1fa91bb1-8962-4f59-83c6-4dc5bfe2cfca.PNG

وقتی وصل کردی و مطمئن شدی که درست وصل کردی و مشکلی از آپدیت نیست باید جراغ روی کابل سبز باشه.
b5e75db3-73f4-4dcc-bb37-3d4a0304a4d7.PNG

اگه چراغ روشن نشد حتی موقع خاموش بودن ،کنسول کابل و یا آداپتور مشکل داره.
اگه هیچکدوم از اینا نبود اگه خودت میتونی بازش کن و کابلهایی که به ir میره رو تست کن ببین قطعی ندارن؟

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
اگه هیچکدوم از اینا نبود اگه خودت میتونی بازش کن و کابلهایی که به ir میره رو تست کن ببین قطعی ندارن؟

خیلی ممنون از این که راهنمایی کردین. ولی همین تست کردن با مولتی متر رو اگه میشه گام به گام توضیح بدید.
ممنون میشم.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خیلی ممنون از این که راهنمایی کردین. ولی همین تست کردن با مولتی متر رو اگه میشه گام به گام توضیح بدید.
ممنون میشم.
این آموزش باز کردن کینکت و همچنین آشنایی با قطعات اون هست و خیلی به کارتون میاد.
توی قدم 10 این وب آشنایی داره با ir کینکت و از اونجا میتونی با مولتی متر سیم رو چک کنی که قطعی نداشته باشه و یا اینکه مقاومت نشون میده و یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر