مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

saji baba

کاربر سایت
Dec 6, 2020
7
سلام دوستان خواهشن یکی کمک کنه من دستم و دستگاه هیچ مشکلی نداشت الان ی چن وقته دستگاه دادم دست دوستم دستگاه دیگه با دسته روشن نمیشه و باید دکلمه جلو کنسول رو بزنی و دسته با کابل وصل کنم ک بشناسه.دکمه ریست پشت دستم رو هم زدم فرقی نکرئ ممنون از پاسختون

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
سلام خدمت دوستان الان دو روزی میشه که ps4 fat اصلا با هیچ طریقی به اینترنت کانکت نمیشم. نه کابل نه وای فای
مودم دو میشناسه ای پی میگیره ولی اینترنت نه همش توی قسمت اینترنت کانکشن میگه پروکسی چک کن
حتی به تنطیمات کارخونه هم برگردوندم هم کنسول هم مودم
کسی راه حلی داره؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام خدمت دوستان الان دو روزی میشه که ps4 fat اصلا با هیچ طریقی به اینترنت کانکت نمیشم. نه کابل نه وای فای
مودم دو میشناسه ای پی میگیره ولی اینترنت نه همش توی قسمت اینترنت کانکشن میگه پروکسی چک کن
حتی به تنطیمات کارخونه هم برگردوندم هم کنسول هم مودم
کسی راه حلی داره؟
مشکل از اینترنتتونه..با یه اینترنت دیگه تست کنین..مثلا همراه اول یا ایرانسل ..هات اسپات کن بعد تست بگیر.

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام به همه بازی سنتری های عزیز

دسته من آنالوگ سمت چپ به مشکل خورد دادم بیرون برام عوض کردن

آوردم خونه دسته رو جمعش کنم همه چیز درست بود تا جایی که وقتی میزنم به سیستم یا پلی 4 اصلا دسته روشن نمیشه

کابل فلت برق عوض کردم باز هم نشد

دسته رو باز کردم زدم به کابل برد دسته داغ میشه ولی به هیچ وجه دسته روشن نمیشه

اینکه برد دسته داغ میشه نشون میده که برق میره داخلش ولی اینکه چرا روشن نمیشه ؟

به نظر شما از باطری هستش یا برد اصلی

ممنون میشم کمک کنید

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام به همه بازی سنتری های عزیز

دسته من آنالوگ سمت چپ به مشکل خورد دادم بیرون برام عوض کردن

آوردم خونه دسته رو جمعش کنم همه چیز درست بود تا جایی که وقتی میزنم به سیستم یا پلی 4 اصلا دسته روشن نمیشه

کابل فلت برق عوض کردم باز هم نشد

دسته رو باز کردم زدم به کابل برد دسته داغ میشه ولی به هیچ وجه دسته روشن نمیشه

اینکه برد دسته داغ میشه نشون میده که برق میره داخلش ولی اینکه چرا روشن نمیشه ؟

به نظر شما از باطری هستش یا برد اصلی

ممنون میشم کمک کنید

مشکل حل شد . از کابل فلت تاچ پد هستش . زمانی که کابل فلت تاچ پد قطع میکنم دسته روشن میشه و میشناسه ولی زمانی که کابل فلت وصل میکنم به برد دسته خاموش میشه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام. من pro دارم .
دستم خورد به لیوان ته مونده چایی حدودا 5 یا 6 قطره چایی ریخت روی لایه پایینی زیر دکمه پاور.
حالا میترسم روشنش کنم.
بنظرتون چیکار کنم؟

jalal_immortal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
9
سلام بر اساتید گرامی
دوستان من چند روزی میشه از قسمت آنالوگ سمت چپ یه مقداری انگاری روغن میزنه بیرون خیلی کم این طبیعی هستش یا نیاز به رسیدگی داره ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستانی که تجربه لحیم کاری دسته ps4 دارن از چه مدلی هویه استفاده میکنن لطفا راهنمایی کنن
من با gordak952 میزنم..هم هیتر داره هم هویه..تقریبا تو 15 ثانیه به دمای مورد نظر میرسه.یعنی خودت میتونی تعیین کنی تا چه دمایی داغ بشه هویه.نمایشگر دیجیتال داره..فقط گرونه.

• Like
Reactions: hamed619

Artemis_ayn

کاربر سایت
Feb 9, 2021
3
سلام خسته نباشید من کنسولم مشکل هارد داره فک کنم ولی بازم به راهنمایی نیاز دارم ، من یه شب که داشتم با کنسول بازی میکردم شب که خاموش کردم خوابیدم بعد از ظهر فردا که خواستم بازی کنم دیدم کنسول روشن میشه چراغ زرد چشمک زن میزنه روی دکمه پاور.... کنسول با دسته روشن نمیشه و با دکمه ی پاور فقط روشن میشه ، متوجه شدم سیستم عامل پریده ، هارد و فرصت کردم و سیستم عامل دوباره نصب کردم و همینجوری شد چند روز بعد ، یه چیزی هم که متوجه شدم روی حالت رست مود بدون اینترنت که میشه دستگاه دوتا چشمک میزنه هارد صدا خارت خارت میده و کنسول خاموش میشه ، هارد و در اوردم و با نرم افزار پارتیشن ایسوس فرمت زدم و بد سکتور گیری کردم که بین 200تا 310 تا هر دفعه که میزدم بد سکتور میگرفت ، یه هارد 350 لبتابی داشتم زدم به. کنسول البته ساتا 1 و 7500 دور
همه ی مشکلات حل شد ، فقط بعد یه هفته که بازی gta میکردم خوب بود همه چی اکی بود ، بعد چند روز یه بازی کلاف دیوتی وارون نصب کردم با حجم 90 گیگ بعد سه روز کم کم سرعت کند شد و کرش میزد ، و مثلا روز اول شروع کرد کرش زدن و مثلا فقط میرفتم توی بازی یه جاهای درست لود نمیشد ، کالاف و پاک کردم سرعتش اومد بالا ولی یه دفعه هنگ کرد و مجبور شدم با دکمه خاموش کنم ، بعد که روشن کردم زد نمی تونم کنسول و استارت کنم ... فک کنم مشکل از هارد هست چون اون هارد 350 گیگ هم که زدم ساتا 1 بود و سرعتش پایین ، هارد بخرم درست میشه یا مشکل سخت افزاری داره. ؟؟؟؟ مدل اسلیم 1t
1سال و 5ماه هست دارم در کنسول هم باز کردم هوا گرفتم درست نشد چون شنید بودم کرش میزنه اگه نکنی ، ممنون میشم هر کسی براش پیش اومده بگه

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
لطفا راهنمایی کنید خیلی لنگ شدم ممکنه کنسول هارد و خراب کنه ؟؟ کنسول میتونه از فریز کردن بد سکتور پشتیبانی کنه ؟؟
شما بازیاتو نصب کن اگه این اتفاق افتاد برو تو safe mode گزینه Rebuild Database بزن ببین بهتر میشه
اگه هارد اکسترنال داری وصل کن به دستگاه بازیو داخل هارد اکسترنال نصب کن ببین چجوریه

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان دسته ps4 من یه مشکلی پیدا کرده. انالوگ سمت چپ به سمت بالا به مقدار کمی خودش حرکت میکنه. تو cod هم sprint چون L3 هست دکمه رو میزنه یه لحظه میدوئه و بعدش بدون دویدن حرکت میکنه. (مشکل دکمه L3) دسته کلا 6 ماه هم کار نکرده ولی چون یه مدت زیادی بازی نکردم احساس میکنم خاک روش بود و به داخل نفوذ کرده.
فیلم های یوتیوب هم یا میگن از رو شوک فوت بکن داخل یا الکل بزن یا باز کن کلا انالوگ رو دکمه و سنسورش رو عوض کن.
بنظرت ببرم تعمیرگاه حل میشه؟ چون شهرستان هستم زیاد اعتماد ندارم میترسم بزنن چشمش هم کور کنن بجای ابروش.
کلا بازی برام کوفت شده لطفا کمکم کنید

Artemis_ayn

کاربر سایت
Feb 9, 2021
3
شما بازیاتو نصب کن اگه این اتفاق افتاد برو تو safe mode گزینه Rebuild Database بزن ببین بهتر میشه
اگه هارد اکسترنال داری وصل کن به دستگاه بازیو داخل هارد اکسترنال نصب کن ببین چجوریه
داداش کردم ولی همینجور بود که بوده هارد اینترنال خریدم از دیجی کالا الان میخوام وصل کنم به کامپیوتر یه تست بگیرم ببینم اگه سالمه بعد بزنم به کنسول. که اگه اتفاقی افتاد بفهم ا ز کنسول هست ، از کجا بفهمم هارد جدیدم نو هست ؟ چون شنیدم میگن کارخانه های گارانتی میان هارد های خراب باز میکنن تعمیر میکنن دوبار پلمپ میکنن و میفروشن!!!!

دوستان دسته ps4 من یه مشکلی پیدا کرده. انالوگ سمت چپ به سمت بالا به مقدار کمی خودش حرکت میکنه. تو cod هم sprint چون L3 هست دکمه رو میزنه یه لحظه میدوئه و بعدش بدون دویدن حرکت میکنه. (مشکل دکمه L3) دسته کلا 6 ماه هم کار نکرده ولی چون یه مدت زیادی بازی نکردم احساس میکنم خاک روش بود و به داخل نفوذ کرده.
فیلم های یوتیوب هم یا میگن از رو شوک فوت بکن داخل یا الکل بزن یا باز کن کلا انالوگ رو دکمه و سنسورش رو عوض کن.
بنظرت ببرم تعمیرگاه حل میشه؟ چون شهرستان هستم زیاد اعتماد ندارم میترسم بزنن چشمش هم کور کنن بجای ابروش.
آنالوگ شما مشکل داره یه اسپری هوا فشرده با الکل باید بگیری تمیز کنی!! باید در دسته باز بشه!! ، از بیرون دسته به هیچ عنوان به داخل دسته هوای فشرده الکل وارد نکنید !!! ، اگه اطلاع دارید از داخل آنالوگ های این کارو انجام بدید در این صورت به مدار اسیب وارد میشه ،، در بعضی مواقع با این روش حل میشه در صورتی که دوباره اتفاق افتاد به تعمیر کار با اطمینان مراجعه کنید

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
پست 6072 رو کامل بخون..اگر دقیقا مثل اموزشی که گفتم اقدام کنی به احتمال بسیار زیاد مشکلت حل میشه..فقط باید بلد باشی دستتو باز کنی و ببندی...اگر انالوگت نشکسته به هیچ عنوان انالوگت رو عوض نکن.

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
پست 6072 رو کامل بخون..اگر دقیقا مثل اموزشی که گفتم اقدام کنی به احتمال بسیار زیاد مشکلت حل میشه..فقط باید بلد باشی دستتو باز کنی و ببندی...اگر انالوگت نشکسته به هیچ عنوان انالوگت رو عوض نکن.

خوندم داداش ولی تاحالا نشده چیزی رو باز کنم و بتونم ببندمش. نه نشکسته اصلا استفاده چندانی نکردم فقط محیط یکم خاکی بوده و احتمال گرد و غبار میدم که داخلش نفوذ کرده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر