مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mohamad1331

کاربر سایت
نام
mohamad reza
روی بازی های دیسکی این خطارو میگیری فقط یا روی بازی های دیجیتالی هم این خطا میاد؟
روی بعضی از دیسکی ها گرفتم که دیسک هاشون کاملا نو و اکبند و بی خط و خش هست
بازی دیجیتالی کلا ۱-۲ تا دارم

Black Roz

کاربر سایت
روی بعضی از دیسکی ها گرفتم که دیسک هاشون کاملا نو و اکبند و بی خط و خش هست
بازی دیجیتالی کلا ۱-۲ تا دارم
ممکنه مال لنز دستگاه باشه..روی بازی دیجیتالی تست کن حتما..اگه پلاس داری Need for Speed تست کن.

mohamad1331

کاربر سایت
نام
mohamad reza
ممکنه مال لنز دستگاه باشه..روی بازی دیجیتالی تست کن حتما..اگه پلاس داری Need for Speed تست کن.
رو نیدفور اسپید اوکی ام که دیجیتالی ریختمش
روی گوست اف توشیما هم اوکی ام که اخرین بازی اییه که دیسکی ریختمش!
دیشب توی یوتیوب سرچ کردم دیدم خیلی ها روی بازی هایی که منم همین ارور رو میگیرم ارور مشابه منو دارن!
میگقتن که برو توی اکانت و پرایمری رو دی اکتیو کن و دوباره اکتیو کن و بعدش برو سیف مود و ریبیلد دیتا بیس کن و اگه درست نشد بازی رو دییلیت کن و دوباره بریز و اگه بازم نشد .سیو رو هم پاک کن!
که فقط هم روی پرو (فک کنم روی سری اول پرو باشه نمیدونم :| ) این اتفاق میوفته و روی لست 2 و جی تی ای و nba و کشتی کج و اینا... :Thinking:

saeed king

کاربر سایت
سسلام دوستان.کنسول من اسلیم یک ترا هستش.
خیلی کند شده روشنش میکنم زمان میبره بالا اومدنش و اینکه تو منوهاشم لگ داره.تو بازیم دوبار فیریز شد.مشکل از چیه؟

mohamad1331

کاربر سایت
نام
mohamad reza
سسلام دوستان.کنسول من اسلیم یک ترا هستش.
خیلی کند شده روشنش میکنم زمان میبره بالا اومدنش و اینکه تو منوهاشم لگ داره.تو بازیم دوبار فیریز شد.مشکل از چیه؟
برو سیف مود و ریبیلد دیتا بیس کن
اگه اوکی نشد شاید هارد گذاشتی و سرعت هارد پایینه

sirwanx

عضو جدید
سلام خدمت دوستان

مشکلی برای ps4 ام پیش اومد کسی از دوستان اگه میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

بازی اسپایدرمن رو نصب کردم با آخرین آپدیت بدون هیچ مشکلی ولی موقع اجرا همون اول اجرا شدن داخل تصویر تیکه های شطرنجی کمی هستش و بعد از 1 دقیق بازی فریز میشه و وقتی از بازی خارج میشم ارور میزنه

فقط این بازی اینجوری هستش، لاست 2،گاد اف وار 4 هم به صورت دیجیتالی دارم ولی اونا اینجوری نیستن
چند بار هم دستگا رو تنظیمات کارخونه و فرمت هارد زدم ولی مشکل حل نشد
کسی از دوستان اساتید محترم راهنمایی کنند ممنون میشم

hamid_ghmg

عضو جدید
20201022_194544.jpg 20201022_194544.jpg سلام دوستان یه مشکل خیلی عجیب برخوردم راهنمایی کنید خدا خیرتون بده
من به تازگی به6.72 کنسولو اپدیت کردم و بازیهای هکیو ریختم و بعضی موقع ها دستگاه خیلی کم خاموش میشد نابهنگام ....{{{البته فکر میکنم ازون موقع که
Shadow of the Tomb Raider ریختم اینطوری شد چون چند روزه ریختم دارم بازیش میکنم همش سیستم قاطی میکرد!!}}}
?به هر حال مشکل اصلی اینه که یدفعه سیستم گفت دیتا بازیو که همون تام رایدر بود نمیشناسه بعد خاموش شد یدفعه.... بعدش که روشن کردم همه بازیهای کنسول پاک شدن تو صفحه اصلی ولی میرم تو هارد تمام ظرفیت هاردو پر نشون میده ولی میزنم روش چیزی نمیاره هر کاری بگید کردم حتی تو سیف مود

rebuild database زدم ولی باز نیاورد?
تور و خدا راهنمایی کنید نمیخوام حالت کارخونه بزنم چون کل بازیهام با سیواش میپره و بک اپ ندارم:(( 20201022_194544.jpg
اینم عکس هاردم که نشون میده پره ولی تو صفحه اصلی بازی ندارم!!

caesar68

کاربر سایت
View attachment 175205View attachment 175205سلام دوستان یه مشکل خیلی عجیب برخوردم راهنمایی کنید خدا خیرتون بده
من به تازگی به6.72 کنسولو اپدیت کردم و بازیهای هکیو ریختم و بعضی موقع ها دستگاه خیلی کم خاموش میشد نابهنگام ....{{{البته فکر میکنم ازون موقع که
Shadow of the Tomb Raider ریختم اینطوری شد چون چند روزه ریختم دارم بازیش میکنم همش سیستم قاطی میکرد!!}}}
?به هر حال مشکل اصلی اینه که یدفعه سیستم گفت دیتا بازیو که همون تام رایدر بود نمیشناسه بعد خاموش شد یدفعه.... بعدش که روشن کردم همه بازیهای کنسول پاک شدن تو صفحه اصلی ولی میرم تو هارد تمام ظرفیت هاردو پر نشون میده ولی میزنم روش چیزی نمیاره هر کاری بگید کردم حتی تو سیف مود

تور و خدا راهنمایی کنید نمیخوام حالت کارخونه بزنم چون کل بازیهام با سیواش میپره و بک اپ ندارم:((View attachment 175205
به این پست سر بزن
مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

• Like
Reactions: hamid_ghmg

bayern_vahid

کاربر سایت
نام
وحید
View attachment 175205View attachment 175205سلام دوستان یه مشکل خیلی عجیب برخوردم راهنمایی کنید خدا خیرتون بده

تور و خدا راهنمایی کنید نمیخوام حالت کارخونه بزنم چون کل بازیهام با سیواش میپره و بک اپ ندارم:((View attachment 175205
دوست عزیز شما دیتابیستون ریبلد شده بازیهای کپی خورت توی هوم نمیاد
اگر از دیتابیست بکاپ داری راحت برمیگرده اگر نداری دو راه داره یکی اینکه بری بازهات رو دوباره نصب کنی که میشینه روی همون دیتا قبلیات یا اینکه دیتابیست رو برگردونی که کار تخصصی تری هست وشاید نتونی انجام بدی
اگر دیتای بازیها رو داری دوباره نصب کن حل میشه

• Like
Reactions: Mahdi_MM

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
نام
حاجی بیژن

برای کنسول های کپیخور شده این مشکلات پیش میاد مخصوصا هک های جدید یکم صبر میکردی هک جدید جا بیفته و مشکلاتش حل بشه بعد هک میزدی

TITAN AMIR

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید ببخشید من دیشب داشتم بازی میکردم که کسی اشتباهی سیم پی اس فور منو از پریز کشید
بعد که من دستگاه رو روشن می کنم
همین که میرم رو بازی و بازی رو استارت میزنم دستگاه خودش خودبه خود خاموش میشه
اگه کسی میدونه باید چی کار کنم بگه لطفا

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

ITz!_MAHAN

کاربر سایت
نام
MAHAN ABBASI
سلام بچه من داشتم بازی میکردم یهو برق رفت الان برق قطعه ممکنه پی اس فورم به فنا بره یا نه اخه حقوق ۳ ماهمو دادم ps4

Need-More-Speed

Gold User
نام
یونس
سلام بچه من داشتم بازی میکردم یهو برق رفت الان برق قطعه ممکنه پی اس فورم به فنا بره یا نه اخه حقوق ۳ ماهمو دادم ps4
نگران نباش، فقط وقتی دوباره برق اومد و کنسول رو روشن کردی ی صفحه initialization میاد که بزار کارشو بکنه بعد دوباره ریست میشه به شکل عادی بالا میاد
کلا چیزی که ممکنه کنسول رو خراب کنه نوسان شدید هست نه قطع و وصلی برق
محافظ برق بزار سر راه کنسول که مطمئن بشی نوسان بهش نمی رسه

• Like
Reactions: dargon9090

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر