مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mehdi72

کاربر سایت
Jun 2, 2018
13
سلام
دستگام مشکلی پیدا کرد که وقتی روشن میکنم ارور :
cannot start the ps4
cannot the dualshock 4 using the usb cable and then press the ps button.
دکمه ps دسته رو که میزنم تا دسته روشن بشه ارور میده که به 5.55 یا بیشتر اپدیت کنم!
تو safe mode رفتم اپدیت کردم به 5.55 و حتی دیتابیسش رو تعمییر کردم ولی متاسفانه همین مشکل وجود داره !
حتی دسته و کابل رو هم عوض کردم ...!
دستگام: ps4pro ریجن 2اروپا
ممنون میشم راهنماییم کنین

mehdi72

کاربر سایت
Jun 2, 2018
13
از ارور عکس بفرست
وقتی روشن میکنم:

2llx_20180604_123855.jpg

و وقتی دسته رو روشن میکنم:
y4i_20180604_123835.jpg

اپدیت کردم به 5.55 و حتی دسته رو هم تعویض کردم ولی متاسفانه اینجوریه کلا

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
سیستم عامل کنسول اسیب دیده که پیغام نصب دوباره سیستم میده
یک بار دیگه نصب کن نشد صبر کن اپدیت بالاتر بیاد احتمالا باگ از ورزن سیستم

• Like
Reactions: mehdi72

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام
دستگام مشکلی پیدا کرد که وقتی روشن میکنم ارور :
cannot start the ps4
cannot the dualshock 4 using the usb cable and then press the ps button.
دکمه ps دسته رو که میزنم تا دسته روشن بشه ارور میده که به 5.55 یا بیشتر اپدیت کنم!
تو safe mode رفتم اپدیت کردم به 5.55 و حتی دیتابیسش رو تعمییر کردم ولی متاسفانه همین مشکل وجود داره !
حتی دسته و کابل رو هم عوض کردم ...!
دستگام: ps4pro ریجن 2اروپا
ممنون میشم راهنماییم کنین

منم ۳ روزه هنچین مشکلی پیدا کردم البته برای من با یه ضربه کوچیک به بدنه ps4 ، جایی که هارد قرار داره شروع شد و دقیقا همین مدلی شد...بار اول دوباره سیستم رو با فلش ریختم... اما دوباره چند ساعت بعد که حتی چند باری هم گیم های مختلف بازی کردم و بازی ریختم روی هارد دوباره اینجوری شد..‌.

نمیدونم واقعا مشکل از کجاس...شاید هارد ایراد پیدا کرده ولی بعیده چون دفعه دوم قبل از اینکه این اتفاق بیوفته خواستم برای دوستم از طریق مسیج یه عکسی رو شیر کنم... نمیشد و بجاش یه صفحه باز میشد میزد : rebuild database... ولی هیچ اتفاقی نمیوفتاد... تا اینکه خاموش کردم دستگاه رو و دوباره که روشن کردم همون صفحه سیاه اومد بالا نوشت ps4 cant start

• Like

mehdi72

کاربر سایت
Jun 2, 2018
13
منم ۳ روزه هنچین مشکلی پیدا کردم البته برای من با یه ضربه کوچیک به بدنه ps4 ، جایی که هارد قرار داره شروع شد و دقیقا همین مدلی شد...بار اول دوباره سیستم رو با فلش ریختم... اما دوباره چند ساعت بعد که حتی چند باری هم گیم های مختلف بازی کردم و بازی ریختم روی هارد دوباره اینجوری شد..‌.

نمیدونم واقعا مشکل از کجاس...شاید هارد ایراد پیدا کرده ولی بعیده چون دفعه دوم قبل از اینکه این اتفاق بیوفته خواستم برای دوستم از طریق مسیج یه عکسی رو شیر کنم... نمیشد و بجاش یه صفحه باز میشد میزد : rebuild database... ولی هیچ اتفاقی نمیوفتاد... تا اینکه خاموش کردم دستگاه رو و دوباره که روشن کردم همون صفحه سیاه اومد بالا نوشت ps4 cant start
دستگاه شما هم ps4 pro هست؟
جایی نبردین؟
یعنی مشکلش چیه :neutral:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دستگاه شما هم ps4 pro هست؟
جایی نبردین؟
یعنی مشکلش چیه :neutral:
نه مدل fat عه... والا نه جایی نبردم... فعلا دارم حالات مختلفو رووش تست میکنم ببینم سر چی این اتفاق واسش تکرار میشه

• Like

Hosseingamer1234

کاربر سایت
May 19, 2018
3
سلام دوستان من یه مشکل عجیبی برام پیش اومده امروز من داشتم بازی میکردم بعد گرفتم خاموشش کردم خیلی عادی مثل همیشه درست بود بعد که خاموشش کردم گرفتم خوابیدم حالا امشب که از خواب پا شدم رفتم روشنش کنم اصلا روشن نشد یعنی نه چراغش روشن میشه نه چیزیش اصلا نمیفهمم چشه مشکل میتونه از سیمش باشه؟ توروخدا اگه راهی بلدید بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر