مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Saeed.AL.R

کاربر سایت
حل شد ولی بازم ممنون روش حل شدنش هم میگم که اگه کسی به این مشکل خورد برطرف کنه
1-دستگاه رو خاموش کنین
2-اتصالات رو قطع کنین
3-دیسک رو به صورت دستی و با فشار کم خودتون جا بزنین -تا جایی که راه داره مراقب باشید دیسک نشکنه
4-دستگاه رو روشن کنین
بعد میبینین که دیسک رو میکشه و مشکل حل میشه

Sent from my LG-H955 using Tapatalk
من اینکارو کردم ولی نه دیسکو کشید داخل نه میده بیرون کلا دیسکم رفت تو دستگاه نمیتونم بیارم بیرون!

bayern_vahid

کاربر سایت
من اینکارو کردم ولی نه دیسکو کشید داخل نه میده بیرون کلا دیسکم رفت تو دستگاه نمیتونم بیارم بیرون!
دیسکو نباید زیاد میدادی داخل کلا کار حساسی هست ولی جواب میده برای من که نتیجه داد
دیسکو اروم بکش بیرون اگه درنمیاد بده تعمیرکار کار دست خودت ندی یه موقع

Saeed.AL.R

کاربر سایت
دیسکو نباید زیاد میدادی داخل کلا کار حساسی هست ولی جواب میده برای من که نتیجه داد
دیسکو اروم بکش بیرون اگه درنمیاد بده تعمیرکار کار دست خودت ندی یه موقع

کلا دیسکه محو شده نمیتونم بیارمش بیرون. اعصابمو داغون کرده فجیح دستگاه کلا سذ هم 24 ساعتم باهاش بازی نکردم ولی اینجوری شده! احتمالش هست مشکل از آپدیت باشه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
کلا دیسکه محو شده نمیتونم بیارمش بیرون. اعصابمو داغون کرده فجیح دستگاه کلا سذ هم 24 ساعتم باهاش بازی نکردم ولی اینجوری شده! احتمالش هست مشکل از آپدیت باشه؟
دیسکو میشناسه؟
اره احتمالش هست ولی اگه خودتون فنی نیستین دیگه ادامه ندین ببرین تعمیرکار

Saeed.AL.R

کاربر سایت
دیسکو میشناسه؟
اره احتمالش هست ولی اگه خودتون فنی نیستین دیگه ادامه ندین ببرین تعمیرکار
نه دیسکو نمیشناسه وقتی میرم رو بازی میگه دیسک را وارد کنید! تو شهر ما تعمیرات نیست برای ps4 باید ببرم رشت که الان موقعیتشو ندارم!

bayern_vahid

کاربر سایت
نه دیسکو نمیشناسه وقتی میرم رو بازی میگه دیسک را وارد کنید! تو شهر ما تعمیرات نیست برای ps4 باید ببرم رشت که الان موقعیتشو ندارم!
اگه فنی هستی با این اموزش دربیارش
اگه نیستی بده بیرون برات انجام بدن

Saeed.AL.R

کاربر سایت
دمت گرمممم. ببینم میتونم یه کاریش کنم. همینجا اطلاع میدم

اگه فنی هستی با این اموزش دربیارش
اگه نیستی بده بیرون برات انجام بدن
داداش این برای ps4 های قدیمیه تو جدید همچین قصمتی نداره که بشه باهاش دیسکو در آورد

Last edited by a moderator:

rohallah_tavakoli

کاربر سایت
سلام و عرض ادب!

من به فریم ور 4 آپدیت کردم! تمام بازی هام روی 30 فریم قفل شدند! GTA V و بازی MGS V رو تست کردم! کیفیت تصویر بازی ها بیشتر شده اما هر دو روی 30 فریم قفل شدند!

این دیگه چه مسخره بازیه سونی در پیش گرفته؟

i am legend

کاربر سایت
سلام دوستان امروز به یه مشکلی برخوردم تا غروب که با دستگاه بازی میکردم مشکلی نداشتم دیسک رو در آوردم و دستگاه رو خاموش کردم الان که روشن کردم دیسک داخل دستگاه نمیره! چیزیم داخلش نیست کسی این مشکل رو داشته قبلا؟ باید چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند