مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

lida_g

کاربر سایت
Jun 27, 2011
30
برا من نیومده ولی همه گرفتن:|

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
سلام من هم همين مشكل رو دارم
ورژن كنسول ٣.٥٥ ولى وقتى آپديت رو ميزنم ميگه آخرين ورژن نصبه. فايل آپديت رو هم با كامپيوتر دانلود كردم ولى چون ميگه آخرين ورژن نصبه نميشه ريخت
كنسولم هم ريجن يكه
سرى اول هم هست
كمكم ميكنيد؟
ضمنا ساين اين هم ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

lida_g

کاربر سایت
Jun 27, 2011
30
سلام من هم همين مشكل رو دارم
ورژن كنسول ٣.٥٥ ولى وقتى آپديت رو ميزنم ميگه آخرين ورژن نصبه. فايل آپديت رو هم با كامپيوتر دانلود كردم ولى چون ميگه آخرين ورژن نصبه نميشه ريخت
كنسولم هم ريجن يكه
سرى اول هم هست
كمكم ميكنيد؟
ضمنا ساين اين هم ميشه

بردم safe mode حل شد

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
دوستان سلام امروز میخواستم انچارتد بازی کنم با همچین اروری مواجه شدم CE-30008-1 بعد دیگه از بازی میپرید بیرون کسی میدونه مشکل چیه

marcus2

کاربر سایت
May 26, 2014
3
سلام دوستان خسته نباشید یه مشکل خورده دستگام تو رو خدا کمک کنید. من دستگام موقع اجرای بازی صدای دستگاه هی قطع میشه (صدای فن ممکنه باشه)یعنی دستگاه اصلا از حداکثر قدرت استفاده نمیکنه وسر بازی ها با افت فریم و گیر کردن و باگ های شدید مواجه می شم که قبلا نمیشدم. منظورم اینه که اصلا صدای دستگاه ثابت نمی مونه مثلا تو بازیه ac unity در مراحلی که جمعیت زیادی داره یادمه همیشه صدای پرقدرتی از دستگاه میومد ولی الان به انگار بعضی وقتا دستکاه خاموشه (یعنی صدای ضعیفی از دستگاه میاد) که همین باعثه باگ های متعدد و همچنین افت فریم میشه . لطفا کمک کنید بگید مشکل کجاست ؟ چه قدر هزینه بر میداره؟ و کجا تو تهران ببرم تعمیر کنم که سرم کلاه نزارن. راستی حتی وقتی تو بازی هم نیستم حرکت سریع بین منو ها صورت نمیگیره انگار تیک میزنه بعضی جاها.مدل دستگام هم ۱۱۱۶ هست ویه ساله خریدم . شرمنده طولانی شد.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
سلام دوستان خسته نباشید یه مشکل خورده دستگام تو رو خدا کمک کنید. من دستگام موقع اجرای بازی صدای دستگاه هی قطع میشه (صدای فن ممکنه باشه)یعنی دستگاه اصلا از حداکثر قدرت استفاده نمیکنه وسر بازی ها با افت فریم و گیر کردن و باگ های شدید مواجه می شم که قبلا نمیشدم. منظورم اینه که اصلا صدای دستگاه ثابت نمی مونه مثلا تو بازیه ac unity در مراحلی که جمعیت زیادی داره یادمه همیشه صدای پرقدرتی از دستگاه میومد ولی الان به انگار بعضی وقتا دستکاه خاموشه (یعنی صدای ضعیفی از دستگاه میاد) که همین باعثه باگ های متعدد و همچنین افت فریم میشه . لطفا کمک کنید بگید مشکل کجاست ؟ چه قدر هزینه بر میداره؟ و کجا تو تهران ببرم تعمیر کنم که سرم کلاه نزارن. راستی حتی وقتی تو بازی هم نیستم حرکت سریع بین منو ها صورت نمیگیره انگار تیک میزنه بعضی جاها.مدل دستگام هم ۱۱۱۶ هست ویه ساله خریدم . شرمنده طولانی شد.
افت فریم و باگ و تغییر صدای کنسول چیز طبیعی هست نگران نباشید
لگ رابط کاربری هم طبیعی هست و هممون داریم فقط یکی بهش حساسه یکی حساس نیست ، زیاد به این چیزا حساس نباشید و از بازیتون لذت ببرید :)
As unity هم کلا باگ و لگ زیاد داره ...

marcus2

کاربر سایت
May 26, 2014
3
افت فریم و باگ و تغییر صدای کنسول چیز طبیعی هست نگران نباشید
لگ رابط کاربری هم طبیعی هست و هممون داریم فقط یکی بهش حساسه یکی حساس نیست ، زیاد به این چیزا حساس نباشید و از بازیتون لذت ببرید :)
As unity هم کلا باگ و لگ زیاد داره ...
مرسی از جوابتون اخه قبلا تا این حد نبود و اصلا همچین مشکلی نداشتم .حتی تمام اپدیتای بازی ها هم نصبه ولی الان به طرز وحشتناکی زیاد شده که اصلا بازی کردنه معلومیم واقعا نمیشه کرد به حدی که حتی موسیقی ها داخل بازی هم تداخل پیدا میکنند یعنی یه موسیقی تموم نشده اون یکی شروع میشه :-( :-(

• Like
Reactions: xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
مرسی از جوابتون اخه قبلا تا این حد نبود و اصلا همچین مشکلی نداشتم .حتی تمام اپدیتای بازی ها هم نصبه ولی الان به طرز وحشتناکی زیاد شده که اصلا بازی کردنه معلومیم واقعا نمیشه کرد به حدی که حتی موسیقی ها داخل بازی هم تداخل پیدا میکنند یعنی یه موسیقی تموم نشده اون یکی شروع میشه :-( :-(
فقط توی یک بازی این مشکل هست یا تمام بازیا؟

Parsa2240

کاربر سایت
Sep 29, 2016
1
سلام دوستان من 2سال پیش اون موقه که مشکل چراغ آبی بود دلو به دریا زدم و یه ps4 ریجن 1مدل10 خریدم که تا یه ماه پیش که کلا 657 ساعت بازی کردم (تو اکانت psn نوشته) مشکل نداشتم و مشکل چراغ آبی پیدا کرد که دادم 250 تومن درست شد ولی خودم متوجه شدم که جدیدا همش از برق جدا میکردم که خراب شد گفتم اینو به شما بگم که تا جایی که میشه دستگاه تو برق باشه
فقط یه سوال این که این مشکل برنمیگرده؟؟

• Like
Reactions: J. Constantine

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
درود دوستان
نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه، چون مشکله همینجا مطرح میکنم
من با یکی از دوستام که میخوام پارتی درست کنم به NAT Type گیر میده، هر جفتمون NAT Type 2 هستیم ولی نمیتونیم وارد پارتی هم بشیم
فقط هم با همین دوستم این مشکل و دارم و با بقیه خیلی راحت میتونم وارد پارتیشون بشم یا پارتی بسازم اونا وارد شن و خیلی راحت صحبت کنیم
کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

27922

کاربر سایت
Oct 3, 2016
2
سلام دوستان من دو روز بعد از اینکه اپدیت دستگاه رو کردم دستگاهم حین بازی خاموش میشه گاهی ده دقیقه بعضی موقع بیست دقیقه گاهی هم بیشتر بعضی موقع تصویر قطع میشه صدا هست ولی بیشتر موقع تصویر میره پلی هم چراغش سفید میمونه و هنگ میشه کسی علتش رو میدونه خواهش میکنم جواب بدین حال سه روزی میشه این مشکل رو دارم در ضمن از اکانت های هکی هم استفاده میکردم امکان داره سونی این بلا رو سرم اورده باشه ممنون میشم جواب بدین

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام دوستان من 2سال پیش اون موقه که مشکل چراغ آبی بود دلو به دریا زدم و یه ps4 ریجن 1مدل10 خریدم که تا یه ماه پیش که کلا 657 ساعت بازی کردم (تو اکانت psn نوشته) مشکل نداشتم و مشکل چراغ آبی پیدا کرد که دادم 250 تومن درست شد ولی خودم متوجه شدم که جدیدا همش از برق جدا میکردم که خراب شد گفتم اینو به شما بگم که تا جایی که میشه دستگاه تو برق باشه
فقط یه سوال این که این مشکل برنمیگرده؟؟

سلام من فکر نمیکنم مشکل از کشیدن از برق باشه
طبق راهنمای خود دستگاه ، زمانی که دستگاه به طور کامل خاموش بشه ، میشه از برق جدا کرد . منبع تغذیه ps4 یه آداپتوره مثل بقیه اداپتورا ولی خب داخل کنسوله . مثلا من هیچ وقت سراخ ندارم اداپتور لپتاپم ایراد پیداکرده باشه درحالی که خیلی از برق کشیدمش . Ps4 هم همینطور ، تو این 2 سال ونیم که دارمش هر روز که بازی میکردم شبش در حالی که دستگاه خاموشه سه راهی برقشو خاموش می کردم . تا الانم دستگاه هیچ اشکالی پیدا نکرده به نظر من مشکل از جای دیگست ممکنه نوسان جریان برق باعث آسیب به منبع تغذیه بشه .

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
کسی نیست جواب بده
اگه تصویر نداره ولی کنسول روشن هست سعی کن از طریق سیف مود بیاریش بالا دوباره اپدیت کن اگه حل نشد مشکل از ایسی تصویر هست منم این مشکل رو داستم تا ایسی رو عوض کردم ولی اگه نه کلا خود کنسول وسط بازی خاموش میشه احتمالا مشکل پاور کنسول هست بازم میگم اولین کار اپدیت دوباره اگه تصویر روی سیف مود داری.یا علی

R4v3N

کاربر سایت
Mar 22, 2012
51
کنسول رجین ۲ مدل ۱۲۱۶ گرفتم که ۵۰۰ گیگ هستش ولی وقتی تبدیل سه شاخه به دو شاخه میزنم و کنسول رو میخوام روشن کنم هیچ عملی انجام نمیشه هرچقدذم پاور لمس یا فشار میدم بازم هیچ اتفاقی نمیفته! جای کابل برق سفت کردم ولی باز هم روشن نمیشه اینم اضافه کنم که کنسول رو اکبند سفارش دادم و تبدیل سه شاخه رو وقتی به شارژر گوشی میزنم کار میکنه ولی همون رو به سه شاخه پلی استیشن ۴ میزنم هیچ چیزی روشن نمیشه !! مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر