مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
سلام دوستان من چند وقت پیش بازی متال گیر گرفته بودم برای اولین بار که گذاشتم بعد نصب که رفتم تو بازی وقتی که دستگاه داشت دیسک میخوند یهو یه صدای تق تق از درایو بلوری دستگاه میومد ولی بعد دو سه دیقه صدا رفع شد الان کال اف دیوتی بلک اپس سه خریدم از اول که نصب شده رفتم تو بازی از درایو صدای تق تق مداوم میوند بعد یه ربع قطع شد الان دوباره ps4 جدید گرفتم سری 1216a همون بازیارو انداختم توش دوباره برای اولین بار که میزارم تق تق صدا میده ( مثل صدای قطار ) :| میخوام ببینم این دیسکا دوباره زدن لنز دستگاه جدید خراب کردن صدا میده یا این عادیه که اولین بار که بازی میزاری یه صدای مثل قطار میده البته بگم صدا تو این ps4 جدیده کمتره و سریع تر قطع میشه خواهشا سریع جواب بدید دارم این یکی ام میفروشم یه روزه خریدمش ( چند تا بازی هم امتحان کردم مثل فیفا چهارده انداختم تو اون دستگاه قبلیه برای تست تق تق صدا داد الان انداختم تو این جدیده هم همین طور میگم نکنه دیسک خراب میندازی تو دستگاه خراب خراب میشه و میندازی تو یه دستگاه دیگه انتقال میده )

اصلا طبیعیه داداش نگران نباش اول ک میزاری دستکو برا نصبش اینطوریه بعضی بازی ها سنگین هم ممکنه یکم بیشتر طول بکشه برا خوندن دیسک

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام. یه چند روزیه دسته PS4 من عجیب غریب شده. تو بازیا ادا در میاره. مثلا در بازی BattleField Hardline وقتی انالوگ سمت راست رو می چرخونم واسه خودش تیر اندازی می کنه ! و یا تو بازی Need For Speed وقتی انالوگ سمت راست (R3) رو به سمت چپ متمایل می کنم عین دکمه R2 (گاز) عمل می کنه !

حالا سوال این که آیا دسته خرابه ؟ یا مشکل جای دیگست.
ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید.

من خودم دوتا از دسته هام اب ریخت رفت توش اینجوریی شد(بدتر خخخخ) مشکل از دستته اینم احتمالا از انالوگ راسته مشکل از بوورد دسته نیست شاید بشه راحت درست کرد

parham100

کاربر سایت
Jul 10, 2014
31
اصلا طبیعیه داداش نگران نباش اول ک میزاری دستکو برا نصبش اینطوریه بعضی بازی ها سنگین هم ممکنه یکم بیشتر طول بکشه برا خوندن دیسک

- - -ویرایش - - -

من خودم دوتا از دسته هام اب ریخت رفت توش اینجوریی شد(بدتر خخخخ) مشکل از دستته اینم احتمالا از انالوگ راسته مشکل از بوورد دسته نیست شاید بشه راحت درست کرد

سلام داداش دمت گرم از نگرانی دراوردیم داشتم این دسگاهم میفروختم ������ میتونی بیای تلگرام صداشو بفرستم خیالم کاملا راحت شه ممنون ای دی تلگرام [MENTION=378]Parham[/MENTION]pkh

MCapio69

کاربر سایت
Nov 6, 2015
9
سلام به همگی، تو اکثر بازی ها افت فریم دارم تو بازی های kill zone, dying light, gta v, fall out 4 و ... تنها بازی ای که توش افت فریم نداشتم the order 1886 بود. الان میخوام بدونم مشکل از دستگاهه یا از خود بازی ها، اینم بگم هیچ کدوم از بازی ها رو آپدیت نکردم، افت فریم هم تو بعضی از قسمت های بازیه، الان مشکل از کجاس؟ذ
ممنون.

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
سلام به همگی، تو اکثر بازی ها افت فریم دارم تو بازی های kill zone, dying light, gta v, fall out 4 و ... تنها بازی ای که توش افت فریم نداشتم the order 1886 بود. الان میخوام بدونم مشکل از دستگاهه یا از خود بازی ها، اینم بگم هیچ کدوم از بازی ها رو آپدیت نکردم، افت فریم هم تو بعضی از قسمت های بازیه، الان مشکل از کجاس؟ذ
ممنون.
بازیا rpgمثل faĺloutروی سی فریم قفل شدن بدلیل بزرگ بودن یازی ازسی فریم کمتر میشن و معمولا باآمدیت قسمتی ازین مشکل حل میشه تنها راه حل افت فریم جزیی همون آپدیته

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

mmoghimih

کاربر سایت
Jan 17, 2016
10
سلام به همه یه مشکل عجیب برا من پیش اومده
کنسول من امروز از سه راهی کشیدم
الان با هر سه راهی تست می کنم کنسول روشن نمی شه ولی با برق مستقیم راحت روشن می شه چرا اینطوری شده؟ با سه راهی که 1 سال داشت کار می کردم روشن نمی شه
سر در نمی یارم الان با برق مستقیم راحت داره کار می کنه
به نظرتون ربطی به کنسول داره؟با سه تا سه راهی هم تست کردم ولی روشن نشود

aminkarimir

کاربر سایت
Jul 21, 2013
14
سلام دوستان من حدود 9ماه ps4گرفتم تا حالا هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه بعد اپدیت اخریه که دستگاه بروز کردم یک روز خوب بود بعد دوروز از دستگاه استفاده نکردم امشب روشن کردم صفحه اصلی که میاد انگار مشکی شده رنگ ها نشون نمیده عکسو تو این پست گذاشتم
http://forum.bazicenter.com/thread74854/page2041/#post3949500

آخرین ویرایش:

roozbeh_mcse

کاربر سایت
Jan 29, 2007
59
نام
Roozbeh
با سلام
من حدود یک ماه پیش یک 1216a. گرفتم تا دو روز پیش وقت نکردم بازی بگیرم رفتم یک بازی ویچر خریدم دوروزه دارم بازی میکنم فریمویر دستگاه رو هم به 3.15 آپدیت شد دیشب بعد بازی دستگاه رو خاموش کردم دیسک بازی رو هم دراوردم الان اومدم روشن کردم چراغ آبی چند لحظه چشمک میزنه بعد سفید میمونه هیچ تصویری هم تو مانیتور نمیاد
چه بلایی سر دستگاه اومده؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
با سلام
من حدود یک ماه پیش یک 1216a. گرفتم تا دو روز پیش وقت نکردم بازی بگیرم رفتم یک بازی ویچر خریدم دوروزه دارم بازی میکنم فریمویر دستگاه رو هم به 3.15 آپدیت شد دیشب بعد بازی دستگاه رو خاموش کردم دیسک بازی رو هم دراوردم الان اومدم روشن کردم چراغ آبی چند لحظه چشمک میزنه بعد سفید میمونه هیچ تصویری هم تو مانیتور نمیاد
چه بلایی سر دستگاه اومده؟
درود
وارد Safe Mode بشید و گزینه دوم Change Resolution رو بزنید درست میشه
هیچ مشکلی هم پیش نیومده عزیز طبیعیه این مشکل زیاد پیش میاد نگران نباش
PS4-Safe-Mode-PS4-Blue-Light-of-Death-Fix-Playstation-4.jpg

roozbeh_mcse

کاربر سایت
Jan 29, 2007
59
نام
Roozbeh
درود
وارد Safe Mode بشید و گزینه دوم Change Resolution رو بزنید درست میشه
هیچ مشکلی هم پیش نیومده عزیز طبیعیه این مشکل زیاد پیش میاد نگران نباش
PS4-Safe-Mode-PS4-Blue-Light-of-Death-Fix-Playstation-4.jpg

ممنون
چطوری باید وارد سیف مود کنسول شد؟
و مواقعی که دستگاه روشن شده ولی تصویر نیست چطوری میشه کنسول رو خاموش کرد بدون اینکه سیم برقشو بکشی؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
ممنون
چطوری باید وارد سیف مود کنسول شد؟
و مواقعی که دستگاه روشن شده ولی تصویر نیست چطوری میشه کنسول رو خاموش کرد بدون اینکه سیم برقشو بکشی؟
خواهش میکنم عزیز
وقتی میخواید دستگاه رو خاموش کنید باید دیکمه پاور رو ۷ ثانیه نگه دارید ( تا زمانی که ۲ تا بوق بزنه )
وارد شدن به سیف مد هم دقیقا مثل همینه ، وقتی دستگاه خاموشه کافیه دکمه پاور رو نگه دارید تا زمانی که ۲ تا بوق بزنه و بعد از وارد شدن به محیط پیغام میده که دسته رو بوصیله کابل یو اس بی به دستگه متصل کنید و کلید PS رو بزنید

M_k_k_12

کاربر سایت
Jan 23, 2016
18
سلام دوستان من تازه كنسول گرفتم كنارش يك حالت انحنا داره خواستم بگم مال همه اينطوريه؟
Ps4هست
سمت راست كنسول بينش يك حالت انحنا داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsenapache

کاربر سایت
Jan 9, 2016
1
سلام دوستان من تازه ps4 مدل 1216b خریدم مشکلی که دارم اینه که در بازی fifa15 و fifa16 افت فریم دارم و بازی لگ داره همچنین تو بازی pes2016 هم موقع پرتاب اوت یا زدن کرنر این مشکی کندی و افت فریم رو دارم ولی در بازی nba2k15 بدون مشکل خاصی بازی میکنم
لطف میکنید منو راهنمایی کنید اشکال کار از کجاست؟

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام دوستان من تازه كنسول گرفتم كنارش يك حالت انحنا داره خواستم بگم مال همه اينطوريه؟
Ps4هست
سمت راست كنسول بينش يك حالت انحنا داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk
اگه منظورتون اون انحناییه که درون شیار سمت راست کنسوله ، اون بدلیل قرار گرفتن فن درقسمت راست کنسول و طراحی خود کنسوله . مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر