مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
با سلام
دوستان بنده تازه PS4 خریداری کردم بعد از وصل کردن کابل HDMI ب تلوزیون متوجه شدم ک تصویر هست اما صدا نیست . توی فروم های خارجی و ایرانی هم خیلی گشتم اما راه حلی پیدا نکردم قابل ذکر ک کنسول رو ب تلوزیون دیگه وصل کردم با همون کابل هیچ مشکلی نبوده با این حال بنده کابل رو هم عوض کردم مشکل همچنان باقی هست و البته ناگفته نمونه روی همین ای سی دی قبلا با 360 هیچ مشکلی نداشتم . ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

مشکلی نیست پیش میاد برای این کابل بخصوص دستگاه از ورودی دستگاه دربیار بعد بزن دزست میشه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
با سلام
دوستان بنده تازه PS4 خریداری کردم بعد از وصل کردن کابل HDMI ب تلوزیون متوجه شدم ک تصویر هست اما صدا نیست . توی فروم های خارجی و ایرانی هم خیلی گشتم اما راه حلی پیدا نکردم قابل ذکر ک کنسول رو ب تلوزیون دیگه وصل کردم با همون کابل هیچ مشکلی نبوده با این حال بنده کابل رو هم عوض کردم مشکل همچنان باقی هست و البته ناگفته نمونه روی همین ای سی دی قبلا با 360 هیچ مشکلی نداشتم . ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

شما ببینید برای خود TV اگه آپدیت اومده نصب کنید احتمالا مشکل حل بشه.

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
با سلام

شما رو یه تلویزیون دیگه امتحان کن اگه نشد کابلو عوض کن

اگر هم نشد که احتمالش خیلی کمه ببر تعمیرگاه

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
سلام.جدیدا وقتی دکمه ضربدر یا مربع رو میزنم بهصورت صدم ثانیه تو دسته گیر میکنه.
از پیشم هم نیوفتاده

دسته جرم گرفته. یه اسپری هست که الکتریکیا استفاده میکنن از اون بزن چند بار دکمه ضربدر پشت سرهم فشار بده درست میشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
سلام من با ps4 به مشکلی خوردم اونم اینکه بعضی وقت ها خود به خود ریست میشه یا میره منو ریست مود مثلا با دستگاه 3 ساعت بازی می کنم اونجور نمیشه بعدا 4 ساعت می کنم نمیشه ولی بعضی وقت ها بعد 10 دقیقه میشه کسی میدونه مشکل چیه قابل حله و کسی اینجری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمک کنین

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
سلام من با ps4 به مشکلی خوردم اونم اینکه بعضی وقت ها خود به خود ریست میشه یا میره منو ریست مود مثلا با دستگاه 3 ساعت بازی می کنم اونجور نمیشه بعدا 4 ساعت می کنم نمیشه ولی بعضی وقت ها بعد 10 دقیقه میشه کسی میدونه مشکل چیه قابل حله و کسی اینجری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمک کنین
این مشکل رو کم و بیش من هم دارم . اینکه وسط بازی یهو میره رست مود . هر بار که اینجور میشه باید یه ۲۰ دقیقه دستگاه خاموش و تمام اتصالات ازش جدا بشه .راه حل قطعی واسه این موضوع پیدا نکردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر