مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
سلام
دوستان من امروز ی ps4 ریجن 2 اوروبا و خاورمیانه با هارد 1 ترابایت تولید 3ماه دوم 2015 سری جدید CUH-1116B خریدم ظهر یکم باهاش بازی کردم
حدود 1 ساعت بیش دوباره اومدم بازی کنم وقتی دیسک رو وارد دستگاه کردم اون چراغ خطی رو کنسول نارنجی رنگ شد و تصویر رفت!و دوباره دکمه
ps روی دسته رو زدم تا دستگاه دوباره اومد بالا!بنظرتون دستگاه مشکل داره؟اینم بگم تا حالا دستگاه رو ب اینترنت وصل نکردم!ممکن ک بخاطر بروز نبودن
نرم افزار سیستم اینجوری شده باشه و با ابدیت کردن مشکل حل بشه؟

بله شما آپدیت کنید به احتمال زیاد درست بشه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام
دوستان من امروز ی ps4 ریجن 2 اوروبا و خاورمیانه با هارد 1 ترابایت تولید 3ماه دوم 2015 سری جدید CUH-1116B خریدم ظهر یکم باهاش بازی کردم
حدود 1 ساعت بیش دوباره اومدم بازی کنم وقتی دیسک رو وارد دستگاه کردم اون چراغ خطی رو کنسول نارنجی رنگ شد و تصویر رفت!و دوباره دکمه
ps روی دسته رو زدم تا دستگاه دوباره اومد بالا!بنظرتون دستگاه مشکل داره؟اینم بگم تا حالا دستگاه رو ب اینترنت وصل نکردم!ممکن ک بخاطر بروز نبودن
نرم افزار سیستم اینجوری شده باشه و با ابدیت کردن مشکل حل بشه؟

رفته رو حالت ریست مود.مشکلی نداره

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
احتمالا دستت خورده به دکمه لمسی پاور

نه نخورد فقط وقتی میخواستم دیسک رو بکنم تو ستگاه چون اتاق تاریک بود دیسک رو یکم بد کردم تو دستگاه
یعنی فک کنم لبه دیسک ی ذره تو دستگاه بود این بی زبونم هی میخواست بکشه تو نمیشد :D
دقیقا مث وقتی میخوای ب ی بچه کوچیک غذا بدی مثلا قاشق رو بذاری رو لبش اونم هی زور بزنه نتونه بخوره :D

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
یکی از آنالوگ هام یکم پاره شده
برای جلوگیری از پاره شدن کاملش راهی هست ؟ یا باید آنالوگ نو بخرم عوض کنم ؟
یکسری محافظ هست که میتونی بخری روش بزاری که زیاد جالب نمیشه !
خود انالوگ هم هستش میتونی بخری خودت عوض کنی !

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان یک سوالی داشتم
دکمه R2 دسته ps4 کامل کارنمیکنه با کامپیوتر تست کردم 70 درصد کار میکنه... میشه تعمیرش کنم یا کلا خراب شده؟

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام حدود یک ماهه پیش وسط بازی بودم یکدفعه از تلوزیون صدای (دییییییید) اومد و کنسول خاموش شد. فک کردم مشکل نرم افزاری ای هستش و هیچی نی.
دوبازه خواستم بازی کنم هی اینطور نیشد تا اینکه هی روشن نمیشد:|
بعدش تا کابلو بیست بار در نمیاوردم روشن نمیشد
بعدش کنسول رو بردم یه مغازه ای ازم سیصد تومن گرفت درستش کرد(خودش که میگفت مشکل از منبع تغذیه برقش بود)
آقا ماهم که خوشحال پولو دادیمو اومدیم
تا اینکه همین چند روز وسط بازی باز همون صدا رو وسط بازی (بتای بلک آپس) دادو کنسول خاموش شد:|
هر چی هم کردم روشن نشد(دویست باز کابلو دراوردم هزاران کار کردم روشن نشد:|)
اگه میشه یکی راهنماییم کنه که چیکار کنم(سایتی چیزی معرفی کنید که تعمیرات داشته باشه)
بعدش بنظرتون ارزش داره بزارمش یا بفروشمش؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سلام حدود یک ماهه پیش وسط بازی بودم یکدفعه از تلوزیون صدای (دییییییید) اومد و کنسول خاموش شد. فک کردم مشکل نرم افزاری ای هستش و هیچی نی.
دوبازه خواستم بازی کنم هی اینطور نیشد تا اینکه هی روشن نمیشد:|
بعدش تا کابلو بیست بار در نمیاوردم روشن نمیشد
بعدش کنسول رو بردم یه مغازه ای ازم سیصد تومن گرفت درستش کرد(خودش که میگفت مشکل از منبع تغذیه برقش بود)
آقا ماهم که خوشحال پولو دادیمو اومدیم
تا اینکه همین چند روز وسط بازی باز همون صدا رو وسط بازی (بتای بلک آپس) دادو کنسول خاموش شد:|
هر چی هم کردم روشن نشد(دویست باز کابلو دراوردم هزاران کار کردم روشن نشد:|)
اگه میشه یکی راهنماییم کنه که چیکار کنم(سایتی چیزی معرفی کنید که تعمیرات داشته باشه)
بعدش بنظرتون ارزش داره بزارمش یا بفروشمش؟

کنسولت جزء سری اولیاست ؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
از کجا بفهمم؟!!!!

رو PS4 یه کد زده . یا CUH-1100 یا CUH-1000 . که CUH-1000 سری قدیم هستن . توی سریای قدیم اینجور که دوستان میگفتن این مشکل با تعویض هارد درست شده . البته من دقیقا مطمئن نیستم مشکل شما از هارد باشه . اما اونایی که این مشکلو داشتن اکثرا با تعویض هارد مشکلشون حل شده .

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
رو PS4 یه کد زده . یا CUH-1100 یا CUH-1000 . که CUH-1000 سری قدیم هستن . توی سریای قدیم اینجور که دوستان میگفتن این مشکل با تعویض هارد درست شده . البته من دقیقا مطمئن نیستم مشکل شما از هارد باشه . اما اونایی که این مشکلو داشتن اکثرا با تعویض هارد مشکلشون حل شده .
نه داداش مشکل هارد نیست اصن مشکل برقیه!
دیگه بریدم از ps4 ببینم میشه فروختش
راستی یه اکانت دارم کلی چیز توش خریدم یه سایت بهم معرفی میکنی که سریع اکانتو ازم بخرن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر