مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام جديدا وقتي دستگاه رو خاموش مي كنم موقع خاموش شدن سه تا بوق مي زنه مي خواستم بدونم عادي هست يا مشكلي وجود داره؟!
اصولا مواقعی که دستگاه در حال کار کردن هست ( حالا مثلا hard در حال کارکردنه یا app چیزی بازه ) این قضیه پیش میاد.
اگر فک میکنی به هیچ کدوم مربوط نمیشه یه دور rebuild database رو انجام بده و کابلها رو واسه 15 دقیقه بکش .

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستان من چون برق کنسول با کیس و مانیتور و ... تو یه پریز هست هر روز چند بار شاید تا 4 بار برقش رو قطع و وصل میکنم از این لحاظ مشکلی نیست ؟

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
امروز بتمن داشتم بازي ميكردم كه يهو بازي فريزشدوميخاست لودكنه كه رولودگيركرد هركاري كردم نه بازي بسته شدنه به صورت نرم افزاري خاموش شدكه مجبورشدم سين بكشم براي اولين باراين اتفاق افتاد دليلش چيه؟مشكل ازكجاست؟جاي نگراني هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
امروز بتمن داشتم بازي ميكردم كه يهو بازي فريزشدوميخاست لودكنه كه رولودگيركرد هركاري كردم نه بازي بسته شدنه به صورت نرم افزاري خاموش شدكه مجبورشدم سين بكشم براي اولين باراين اتفاق افتاد دليلش چيه؟مشكل ازكجاست؟جاي نگراني هست؟

مال من هم دقيقا موقع جمع كردن ريدلر تروفى هنگ كرد !
مشكل خاصى نيست و باگ سيستم عاملِ
فقط سعى كن از برق نكشى چون ممكنه باعث خراب شدن يا پاك شدن اطلاعات يا حتى هارد ديسك بشه!

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
مال من هم دقيقا موقع جمع كردن ريدلر تروفى هنگ كرد !
مشكل خاصى نيست و باگ سيستم عاملِ
فقط سعى كن از برق نكشى چون ممكنه باعث خراب شدن يا پاك شدن اطلاعات يا حتى هارد ديسك بشه!

دگ هيچجوره نه اومدبيرون ازبازي نه ريسيت شد نه خاموش ميشدمجبورشدم ازبرق بكشم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

واسه منم این اتفاق توی بتمن افتاد ، مشکل نیست :)

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من جدیدا یک مشکل با PS4 و همچنین PS3 پیدا کردم.
چند روز پیش داشتم با PS3 بازی میکردم که یکهو کلا هنگ کرد مانیتور و چیزی نشون نداد. کابل رو عوض کردم چیزی نشد. زدم رو PS4 باز اون هم بالا نمیومد، باز هم کابل رو عوض کردم و دیدم باز هم هیچی.
به همین دلیل فکر کردم مشکل از پورت دوم HDMI مانیتورم هست. اما امروز گفتم یک تست دیگه بزنم و همون کارها رو روی پرت یک هم انجام دادم و باز هم چیزی نیومد در صورتی که وقتی کامپیوتر رو به هر دو پورت زدم در کمال آرامش بالا اومد.
من هم هر دو کنسول رو پیش تلویزیون بردم و تست زدم و دیدم در کمال آرامش بالا اومدن!
به نظر شما مشکل از چیه؟ ممکنه از برق باشه؟ یا سه راهی برقم مشکل داشته باشه؟ حالا ظهری میخوام برم یک سه راهی دیگه بگیرم ببینم چی میشه. اگر شما چیز دیگه ای میدونید ممنون میشم بگید.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
من جدیدا یک مشکل با PS4 و همچنین PS3 پیدا کردم.
چند روز پیش داشتم با PS3 بازی میکردم که یکهو کلا هنگ کرد مانیتور و چیزی نشون نداد. کابل رو عوض کردم چیزی نشد. زدم رو PS4 باز اون هم بالا نمیومد، باز هم کابل رو عوض کردم و دیدم باز هم هیچی.
به همین دلیل فکر کردم مشکل از پورت دوم HDMI مانیتورم هست. اما امروز گفتم یک تست دیگه بزنم و همون کارها رو روی پرت یک هم انجام دادم و باز هم چیزی نیومد در صورتی که وقتی کامپیوتر رو به هر دو پورت زدم در کمال آرامش بالا اومد.
من هم هر دو کنسول رو پیش تلویزیون بردم و تست زدم و دیدم در کمال آرامش بالا اومدن!
به نظر شما مشکل از چیه؟ ممکنه از برق باشه؟ یا سه راهی برقم مشکل داشته باشه؟ حالا ظهری میخوام برم یک سه راهی دیگه بگیرم ببینم چی میشه. اگر شما چیز دیگه ای میدونید ممنون میشم بگید.
کلا ps4 با مانیتور مشکل داره ولی با تیوی درست حسابی کار میکنه نمیدونم چرا؟؟؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
من چند وقتیه که مشکل بوق ps4 رو دارم... توی ی هر بازی بعضی مواقع 3 بوق میزنه یعضی و وقت ها هم دو بار... یا وقتی که فلش بهش گیر باشه باز بوق میزنه 2 یا 3 بار... الان جدیدن تو رست مود هم در حالی که دارم دسته رو شارژ میکنم هم بوق میزنه اونم 3 تا... مشکل از کجاست؟

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان من بازيام رو به صورت ديجيتالي ميگيرم و رو هارد بازي وجود داره تو بعضي بازيا مثل ويچر سه يا لست صداي كنسول ميره بالا تقريبا مقدار زياد نميدونم از فن هست يا هارد به نظرتون چيه مشكل؟؟!!!! البته چون بازيا ديجيتالي و رو هارد هست فكر كنم به دليل اون باشه
و يه سوال ديگه روش شيرينگ و بازياي شيرينگ اثري روي افزايش صداي فن داره؟!!!! ممنون ميشم

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
دوستان یه یک هفته هستش که کنسول قاطی کرده با این که آخرین آپدیت بازی ها نصبه ولی بازم آپدیت رو دانلود میکنه مثله چند روز پیش dlcبتمن نصب کردیم اول تو بازی زده بود 90 درصد که من اصلا 1 درصدش رو هم نرفته بودم و اینکه آپدیت رو دوباره نصب کرد ولی از 90 درصد به بعدش رو مشکل الان از کجاس؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه یک هفته هستش که کنسول قاطی کرده با این که آخرین آپدیت بازی ها نصبه ولی بازم آپدیت رو دانلود میکنه مثله چند روز پیش dlcبتمن نصب کردیم اول تو بازی زده بود 90 درصد که من اصلا 1 درصدش رو هم نرفته بودم و اینکه آپدیت رو دوباره نصب کرد ولی از 90 درصد به بعدش رو مشکل الان از کجاس؟؟؟
تغریبا متوجه نمیشم اصلا چی نوشتی ( شرمنده ) D:
ولی میتونی rebuild database امتحان کنی
در صورت امکان بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن

دوستان من بازيام رو به صورت ديجيتالي ميگيرم و رو هارد بازي وجود داره تو بعضي بازيا مثل ويچر سه يا لست صداي كنسول ميره بالا تقريبا مقدار زياد نميدونم از فن هست يا هارد به نظرتون چيه مشكل؟؟!!!! البته چون بازيا ديجيتالي و رو هارد هست فكر كنم به دليل اون باشه
و يه سوال ديگه روش شيرينگ و بازياي شيرينگ اثري روي افزايش صداي فن داره؟!!!! ممنون ميشم
صدایه فن بسته به میزانه کار کرد دستگاه و زمان کار و دمایه دستگاه تنظیم میشه.

من چند وقتیه که مشکل بوق ps4 رو دارم... توی ی هر بازی بعضی مواقع 3 بوق میزنه یعضی و وقت ها هم دو بار... یا وقتی که فلش بهش گیر باشه باز بوق میزنه 2 یا 3 بار... الان جدیدن تو رست مود هم در حالی که دارم دسته رو شارژ میکنم هم بوق میزنه اونم 3 تا... مشکل از کجاست؟
Rebuild Database امتحان کن ببین مشکل حل میشه یا نه ؟
اگر نشد از هارد backup بگیر کلا re-install کن فریمورت رو

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
تغریبا متوجه نمیشم اصلا چی نوشتی ( شرمنده ) D:
ولی میتونی rebuild database امتحان کنی
در صورت امکان بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن

منظورم اینه که آپدیت دی ال سی هر چی دانلود و اینستال میشه یه بار دیگه هم از 80 یا 90 درصد شروع میکنه به دانلود دوباره
Rebuild database هم انجام دادم درست نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر