مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون از پاسخگویی تون و به خصوص سرعت ان
بازی رو چطوری باید اپدیت کرد؟
ریبیلت دیتابیس رو در سیف مود کنسول انجام دادم
مجددا تشکر
خواهش
اگر اپدیتی برای بازی در دسترس باشه توی downloads اضافه میشه
گزیه option رو بزنی بعد گزینه check for update رو بزن ببین اپدیتی میاد یا میگه بازی update هست.

paj

کاربر سایت
Mar 2, 2009
28
خواهش
اگر اپدیتی برای بازی در دسترس باشه توی downloads اضافه میشه
گزیه option رو بزنی بعد گزینه check for update رو بزن ببین اپدیتی میاد یا میگه بازی update هست.
تشکر مجدداپدیت کردم ولی باز هم همون ارور هست
راهکار دیگه ای داره؟
این ارور چی هست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تشکر مجدداپدیت کردم ولی باز هم همون ارور هست
راهکار دیگه ای داره؟
این ارور چی هست؟
error این رو میگه که نمیتونه application رو اصلا شروع کنه
میتونه مشکلات مختلفی به خاطره این مسعله باشه ....
disc سالم هست ؟خطی خشی چیزی روش نداره ؟
اکثریت مشکلات برای این ارور خراب بودن دسیک بوده اما چیزهای دیگه بوده که قبلا سرچ کردم راجع بهش
نظیر اینکه یه سری توی reddit و playstation forum گفتن سوییچ کردن دستگاه روی 720p برای بعضی مشکل رو حل کرده ...
یه سری هم با initlize و نصب مجدد فریمور و یا پاک کردن save ها تونستن مشکل رو حل
یه سری هم کلا همه بازیاشون این مشکل رو داشته که کنسول رو عوض کردن
به هر حال نظره من این هست که اینا رو امتحان کنی
در صورت امکان بازی دیگه امتحان کن یا اگر میتونی از دوستی کسی fifa 14 بگیر ببین کار میکنه اگر دوباره نصبش کنی یا نه .
ممکنه هم نرم افزاری باشه هم مشکل دیسک
به هرحال شرمنده انقدر نوشتن و .... این اروره لزوما یک دلیل مشخص نداره . همه این مساعل میتونه باعث به وجود اومدن این مشکل بشه.

kata_mata

کاربر سایت
Jun 5, 2010
3
سلام
1.62 هست هم Battlefield 4 و هم COD : Ghosts پاک شدن
برای بار اول که بازی میکنم کنسول خاموش میکنم بعد باز بازی رو میخوام ادامه بدم چیزی به اسم Resume game وجود نداره و باید از اول برم فقط هم بار اول اینجوریه
البته این مشکل من فقط نیست و یکی از دوستان هم همین مشکلو داره

دوستان کسی راه حلی نداره؟

من سر جی تی آی الان بار چهارمه سیوم میپره هربار هم از بازی بیرون رفتم دوباره خواستم برگردم از اول بازی اومده سیوها رو چجوری میشه دید منظورم خود فایل سیو مثل کامپیوتر بشه دید ؟:-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی راه حلی نداره؟

من سر جی تی آی الان بار چهارمه سیوم میپره هربار هم از بازی بیرون رفتم دوباره خواستم برگردم از اول بازی اومده سیوها رو چجوری میشه دید منظورم خود فایل سیو مثل کامپیوتر بشه دید ؟:-/
شما هم مشکله مشابه ایشون رو دارید ؟
1.62 ×_×
فریمور باید اپدیت باشه .
بازیا هم بهتره اپدیت باشه . الان اکثریت بازیا به day1patch هاشون برای بازی کردن بدون مشکل نیاز دارن
save های بازی تو قسمت Setting > Save management هست

kata_mata

کاربر سایت
Jun 5, 2010
3
اسپم نباشه
اول تشکر از دوست خوبم Triangels که به سرعت جواب دادن ممنون اولین فرصت انجام میدم
دوم اینکه ظهر که از سرکار اومدم روشن کردم رفتم توبازی دیدم از همونجایی که سیوم پریده بود اومد :-o
خواستم فقط اطلاع داده باشم یک وقت دوستی مثل من ...................
ممنون
i love bazicenter

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اسپم نباشه
اول تشکر از دوست خوبم Triangels که به سرعت جواب دادن ممنون اولین فرصت انجام میدم
دوم اینکه ظهر که از سرکار اومدم روشن کردم رفتم توبازی دیدم از همونجایی که سیوم پریده بود اومد :-o
خواستم فقط اطلاع داده باشم یک وقت دوستی مثل من ...................
ممنون
i love bazicenter
gta یه باگه این تیپی داره از اول شروع میکنه بعضی موقها یا همه setting ها به صورت پیش فرض بر میگرده
دستی از منو load کنی میاد.

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام
من از وقتی که ps4 خریدم با شیر کردن اکانت ژاپن پلاس رو استفاده میکنم
اما از دیروز وقتی با اکانت اصلی میخوام وارد بخش مولتی پلیر بازی شم ارور میده و میگه شما به پلاس نیاز دارید ؟
درصورتی که هم اکانت ژاپن پلاس داره و هم اکتیو شده روی کنسول
لطفا کمک کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من از وقتی که ps4 خریدم با شیر کردن اکانت ژاپن پلاس رو استفاده میکنم
اما از دیروز وقتی با اکانت اصلی میخوام وارد بخش مولتی پلیر بازی شم ارور میده و میگه شما به پلاس نیاز دارید ؟
درصورتی که هم اکانت ژاپن پلاس داره و هم اکتیو شده روی کنسول
لطفا کمک کنید
این مشکل رو دیروز هم 3 نفر داشتن
میتونه مشکله شبکه باشه یا هر چیزه دیگه ای که در حال حاضر نمیدونم ! چون خیلیا هم دارن به همین صورت استفاده میکنن .
توصیم این بود که اگر میشه یه اکانت دیگه برای تست دوباره بسازید و یا این اکانت رو از وب کلا de-active کنید و دوباره از کنسول اکتیو کنید . restore license هم یه امتحانی بکن .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میشه بیشتر توضیح بدید ؟
من خیلی وارد نیستم
کدوم قسمت رو ؟
همونطوری که اشاره کردم مشکل مشابه رو 2-3 نفر دیگه از کاربران داشته ( خیلی هم ها نداشتن ) میتونه مشکل از خوده شبکه psn هم باشه .
به هر حال اگر از 14 روزه استفاده میکنید یکی دیگه بسازید احتمالا حل میشه . اگر نه که از طریقه وب و سایت Sonny Account manager میتونی log iN بشی با اکانتی که plus داره و به صورت کلی de-active کنی و دوباره اکانت رو وارد کنی .
یا اصلا user رو به کلی delete کنی و دوباره داخله دستگاه وارد کنی

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
دوستان دسته من از این مشکل صدای r2 رنج میبره :|
اومدم صفحات قبلی این تاپیکو خوندم فهمیدم باید چیکار کنم اما مشکل اصلی اینجا ست که قبل از این که اینجا رو مطالعه کنم ورداشتم یکم روغن روان کننده زدم :| صداش زیاد برطرف نشده اما مشکل جدید اینه که سخت تر فشار داده میشه نسبت به L2 :-s خیلی نگرانم الان راهی نیست که این روغنی که رفته توش اثرش بره ؟ :-s
دسته رو باز کنم ؟ :-s

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان دسته من از این مشکل صدای r2 رنج میبره :|
اومدم صفحات قبلی این تاپیکو خوندم فهمیدم باید چیکار کنم اما مشکل اصلی اینجا ست که قبل از این که اینجا رو مطالعه کنم ورداشتم یکم روغن روان کننده زدم :| صداش زیاد برطرف نشده اما مشکل جدید اینه که سخت تر فشار داده میشه نسبت به L2 :-s خیلی نگرانم الان راهی نیست که این روغنی که رفته توش اثرش بره ؟ :-s
دسته رو باز کنم ؟ :-s
بازش کن.هیچ چیزه خاصی تو دسته نیست...همه چیز مجزاست...فقط پایه هارو نشکونی...ترس به دلت راه نده بمب که نمیخای خنثی کنی:d

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
بازش کن.هیچ چیزه خاصی تو دسته نیست...همه چیز مجزاست...فقط پایه هارو نشکونی...ترس به دلت راه نده بمب که نمیخای خنثی کنی:d

باز کردنش مسئله ای نیست :d میگم این روغنه که باعث شده سفت در بشه ار2 رو چطوری اثرشو ببرم ؟ رو فنر منرش اثر گذاشته یعنی ؟ :-/

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
باز کردنش مسئله ای نیست :d میگم این روغنه که باعث شده سفت در بشه ار2 رو چطوری اثرشو ببرم ؟ رو فنر منرش اثر گذاشته یعنی ؟ :-/
غیر از فنر و دکمه R2 که دیگه چیزی نیست...تمیزشون کن بزن جا....همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر