مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
باز هم کنسول من خاموش شد و روشن نمیشه البته چند ساعت خاموش باشه روشن میشه خودش ولی خب رو اعصابه امروز 2 بار خاموش شد وسط واچ داگز
با توجه به گفت گوی دوستان میگن محافظ و ... محافظ من که سالمه چون تی وی و ... بش وصله و قطعی توش ندیدم , این تبدیلی هم که خریدم والا مغازه داره میگفت بهترین جنسه , راهی دیگه ای هست که بفهمم مشکل چیه و حلش کنم؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,988
نام
Mohammad
باز هم کنسول من خاموش شد و روشن نمیشه البته چند ساعت خاموش باشه روشن میشه خودش ولی خب رو اعصابه امروز 2 بار خاموش شد وسط واچ داگز
با توجه به گفت گوی دوستان میگن محافظ و ... محافظ من که سالمه چون تی وی و ... بش وصله و قطعی توش ندیدم , این تبدیلی هم که خریدم والا مغازه داره میگفت بهترین جنسه , راهی دیگه ای هست که بفهمم مشکل چیه و حلش کنم؟
احتمالا PS4 ام از سیستمی بهره میبره که اگه زیاد داغ بشه خودش تشخیص میده و خاموش میکنه.اصلا سعی نکن روشنش کنی چون روشن نمیشه تا وقتی سرد بشه.
ما هم یه جارو برقی داریم اگه مدت زیادی باهاش کار کنیم و زیاد داغ کنه خودش خاموش میکنه و تا وقتی سرد نشه روشن نمیشه.
احیانا با کنسولت زیاد بازی نمیکنی؟

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما

بعد از چند ساعت بازي خاموش ميشه؟
فقط تو واچ داگز اينطوري ميشه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فقط توی واچ داگز اینجوریه؟
از منم یه بار توی اپدیت قبلی اینجوری شد
احتمالا خمیر سیلیکن کنسولت کمه

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دیگه گفتم جواب دوستان رو کلی بگم :D چقدر خب رسیدگی میکنید واقعا ممنون از همتون
نه خیلی کم بازی میکنم خاک خورده کنسول اصلا , جوری بازی میکنم که واچ داگز رو اول تابستون خریدم تازه تمومش کردم , شاید 2 روزی 2 ساعت بازی کنم
گرما نمی دونم , اینجا که خیلی گرمه شاید برا این باشه
بعدش تو یو اف سی هم اینطور شد فقط واچ داگز نیست
,,,,,
مصطفی خان خب خمیر سیلیکن کم باشه من باید چی کنم ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه خیلی کم بازی میکنم خاک خورده کنسول اصلا , جوری بازی میکنم که واچ داگز رو اول تابستون خریدم تازه تمومش کردم , شاید 2 روزی 2 ساعت بازی کنم
,,,,,
باید ببری به تعمیر کار بدی خمیرشو عوض میکنه درست میشه
اهوازی فک کنم ic center هم بتونی ببری
نگران نباش مشکل بزرگی نیست
خمیر سیلیکن وسیله انتقال گرما از cpu به هیتسینگها رو داره وقتی به اندازه کافی وجود نداشته باشه گرما از cpu به هیتسینگها منتقل نمیشه و اون موقع هست که کنسول خاموش میشه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
شما کاری نداشته باش محافظت جنس خوبه یا بد. دربیارش.
بعد ممکنه از گرما هم باشه. کولر سر آخرین درجه روشن کن بزار خونه سرد که شد بازی کن ببین باز اینطوری میشه؟ والا آدم تو این هوا قل قل میکنه چه برسه به PS

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
شما کاری نداشته باش محافظت جنس خوبه یا بد. دربیارش.
بعد ممکنه از گرما هم باشه. کولر سر آخرین درجه روشن کن بزار خونه سرد که شد بازی کن ببین باز اینطوری میشه؟ والا آدم تو این هوا قل قل میکنه چه برسه به PS
بدون محافظ هم زدم , فایده نداشته روشن نشد , ولی پلی 4 جفت کولره فکر نکنم از گرما باشه , در کل مشکل حادی نیست به قول دوستمون ولی خیلی رو اعصابه

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
,,,,,

خودت هم میتونی خمیر سلیکونش رو عوض کنی اما یادت باشه که خمیرش از جنس خوب باشه ......

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
بدون محافظ هم زدم , فایده نداشته روشن نشد , ولی پلی 4 جفت کولره فکر نکنم از گرما باشه , در کل مشکل حادی نیست به قول دوستمون ولی خیلی رو اعصابه

ريجن 1 براي سال 2013 كه نيست؟!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اون فیوز داخل دوشاخه رو چک کردی؟؟؟؟ شاید اون مشکل دار شده؟؟؟واگر سالم بود، کابلشو جدا کن ببر رو ضبط صوتی چیزی که کابلش مشابه هست امتحان کن ببن روی اونا جواب میده یا نه؟؟؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
ريجن 1 براي سال 2013 كه نيست؟!

نه ریجن 2 اروپا هست اونم سال 2014

- - -ویرایش - - -

اون فیوز داخل دوشاخه رو چک کردی؟؟؟؟ شاید اون مشکل دار شده؟؟؟واگر سالم بود، کابلشو جدا کن ببر رو ضبط صوتی چیزی که کابلش مشابه هست امتحان کن ببن روی اونا جواب میده یا نه؟؟؟
چشم امتحان میکنم ببینم چی میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان یکم با کابل اصلیه که تبدیل بش وصله یکم فشارش دادم و باش ور رفتم بالاخره روشن شد ولی دیگه این کابلا رو برا همیشه وصل نگه میدارم و از پریز جداشون نمی کنم , مشکلی که نیست؟ اسیبی چیزی بش وارد نمیشه؟
در ضمن من زیر پلی 4 از کارتن خودش استفاده میکنم مشکلی نداره؟
پلی 4 امروز یعنی هزار بار خاموش روشن شد رفت سیف مود اعصابم خرده حس بدی بش دارم , مشکل ساز که برا دستگاه نمیشه؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
این تبدیل جدید لعنتیا دو تا مشکل دارن،
1_ این دوشاخش اینقدر نازکه که کلا تو پریز لق میزنه!!! و باعث میشه با کوچکترین تکانی برقش قطع بشه
2 _ کیفیت بسیار بسیار افتضاحشون!! خود سهشاخه هم تو سوکتهایه تبدیل خوب سفت نمیشه! باید بازش کنیم و با دم باریک کمی صفتشون کنیم
من یکی برایه ps4 خریدم دیدم خیلی لقه! رفتم مال ماشینلباسشویی رو در اوردم زدم بهش،الحق کیفیت 4 سال پیشش خیلی بهتر از الانست!
مهران جان احیانا مشکل شما هم همین نبود؟؟ 3شاخه اصلی رو تو تبدیل تکان تکان بده ببین قطع و وصل میشه؟؟؟
اینم بگم،این تبدیل قهوه ای رنگ زخیما خیلی کیفیتش بهتر از این سفید کوچیکاست

این هزاربار خاموش روشن شدن 100% مشکل پیش میاره، بهتره به فکر چاره باشی
منم قبلا با کامپیوترم چنین مشکلی داشتم، یهو خاموش میشذ، بعد دیدم هم خمیر سیلیکن سی پی یوش کمه،هم اینکه فن پاورش برعکس نصب شده!
به نظر منم بد نیست وقتی از سالم بودن کابل کنسول مطمعن شدی،یک نگاهی به خمیر سیلیکن ش هم بزنی قبل اینکه این داغ شدن خدایی نکرده کار دست کنسولت بده
یا حالا چک کن ببین اصلا فن کار میکنه!!؟ شاید اون مشکل داره که داغ میکنه کنسولت؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر