مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

milad_wanted

کاربر سایت
Dec 16, 2010
119
نام
Milad
دکمه ی R1 دسته ی فابریکم یکم شل شده و اذیت می کنه. بردم پیش اونی که گرفتم گفت باز کردنش صلاح نیست فعلا چون تا حالا باز نکردیم ممکنه به مشکل بخوریم. دسته ی دوم هم R2 L2 هاش بدجور صدا میدن. دوستان می تونین راهنمایی کنین؟ خیلی زورم میاد دسته فابریک با 2 ساعت بازی در روز اینطوری بشه. :(

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دکمه ی R1 دسته ی فابریکم یکم شل شده و اذیت می کنه. بردم پیش اونی که گرفتم گفت باز کردنش صلاح نیست فعلا چون تا حالا باز نکردیم ممکنه به مشکل بخوریم. دسته ی دوم هم R2 L2 هاش بدجور صدا میدن. دوستان می تونین راهنمایی کنین؟ خیلی زورم میاد دسته فابریک با 2 ساعت بازی در روز اینطوری بشه. :(
باز کردنش هیچ کاری نداره ( البته کسی که کار دون باشه )
بچه ها یه روش داشتن که اسپری میزدن !!! من خودم زدن گریس چرخ دنده رو بیشتر میپستندم اما باید وصل بشه و به لولا و ریل دکمه ها گریس چرخ دنده به میزان خیلی کم زده بشه !!
اما اون اسپری هم وقتن اوکی میکنه !!

milad_wanted

کاربر سایت
Dec 16, 2010
119
نام
Milad
باز کردنش هیچ کاری نداره ( البته کسی که کار دون باشه )
بچه ها یه روش داشتن که اسپری میزدن !!! من خودم زدن گریس چرخ دنده رو بیشتر میپستندم اما باید وصل بشه و به لولا و ریل دکمه ها گریس چرخ دنده به میزان خیلی کم زده بشه !!
اما اون اسپری هم وقتن اوکی میکنه !!
واسه شل شدن r1 چیکار کنم به نظرت؟ نمیشه بدون باز کردن کاریش کرد؟
ضمنا اسبری چی ؟ مخصوصه ؟ چجوری باید زد؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
باز کردن دسته کاری نداره. آرمان جان گویا برای غیژ غیژ فقط باز کرده و تمیز کرده!

- - -ویرایش - - -

نه باو....
عطر بزن، اسپری بدن بزن فقط الکل داشته باشه و مقدارش هم کم که سریع بپره.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

دوستان در مباحث تعمیرات و برای تمیز کردن هم بورد و تمام قطعات وسایل اکترونیکی هم جرم و کثافت .... ازانواع اسپری ها استفاده میکنند که .....
_ که به اونایی که فقط برای تمیز کردن سطح عمومی استفاده میشن یعنی بوردی رو منظور نمی گیره به اصطلاح میگن اسپری چرب ....
_ و اونایی که هم برای تمیز کردن سطح غیر بوردی
و هم سطح بوردی هست رو میگن خشک ....

قیمت هر کدوم هم 5 تا 7 هزارتومن بلکه کمتر هستش

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام بچه ها
شما هم این مشکل منو داشتید
من تا قبل از اپدیت به ۱.۷۵ هیچ مشکلی نداشتم و دستگاه عالی کار میکرد.
اما همون روزی که به اخرین ورژن اپدیت کردم دستگاه رو مشکل اتو ایجکت. اونم به صورت خیلی زیاد برام پیش اومده خیلی اذیت میکنه. چه حالت استندبای چه حالت غیر اون هی دیسک میده بیرون.
دوستان لطفا راهنمایی کنید. من فکر کنم مشکل نرمافزاریه چون تا قبل اپدیت اصلا مشکل نداشتم. :(

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام بچه ها
شما هم این مشکل منو داشتید
من تا قبل از اپدیت به ۱.۷۵ هیچ مشکلی نداشتم و دستگاه عالی کار میکرد.
اما همون روزی که به اخرین ورژن اپدیت کردم دستگاه رو مشکل اتو ایجکت. اونم به صورت خیلی زیاد برام پیش اومده خیلی اذیت میکنه. چه حالت استندبای چه حالت غیر اون هی دیسک میده بیرون.
دوستان لطفا راهنمایی کنید. من فکر کنم مشکل نرمافزاریه چون تا قبل اپدیت اصلا مشکل نداشتم. :(
دستگاه رو تو سیف مد بالا بیار و Rebuild database انجام بده. اگه باگ نرم افزاری باشه ۷۰٪ درست میشه. دستگاه‌ رو عمودی بزار و اگه عمودی هست افقی بزار. نوار های زیر دستگاه رو در بیار و ارتفاع دستگاه رو از زمین زیاد کن.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دستگاه رو تو سیف مد بالا بیار و Rebuild database انجام بده. اگه باگ نرم افزاری باشه ۷۰٪ درست میشه. دستگاه‌ رو عمودی بزار و اگه عمودی هست افقی بزار. نوار های زیر دستگاه رو در بیار و ارتفاع دستگاه رو از زمین زیاد کن.

درود
این ارتفاع کردن دستگاه چه تاثیری روی ایجکت دسته داره؟

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
درود
این ارتفاع کردن دستگاه چه تاثیری روی ایجکت دسته داره؟

فکر کنم منظورت مرتفع کردنه نه؟!!!
فکرمیکنم نوار زیر کنسول که به دکمه اجکت وصله به خاطر گرم شدن کلی پلاستیک دستگاه و انبساط اون بهش فشار میاد و اونم به دکمه اجکت فشار میاره و دستگاه وسط کار اجکت میکنه.
با مرتفع کردن دستگاه دیگه به دکمه اجکت فشار نمیاد. البته بگیر نگیر داره.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوست عزیز راستش من که باز کردم برای این بود که دلیل این گیر کردن و غیژ غیژ کردن رو بدونم
دلیل هم اینه که r1,l1 یه شیار دارن که روی یه ریل حرکت میکنن و چون پلاستیکی هست بعد مدتی یه کوچیک کرونده میشه و اصطکاک میره بالا بخاطر همین این صدا رو میده و گاهن اگه از گوشه گرفته بشه گیر میکنه
این برای r2,l2 هم هست من که خودم بیشتر میپسندم که گریس چرخدنده بزنم که هم رون تر بشه و هیچ وقت دیگه گیر نکنه و صدا نده
دوستان میپسندن که از اسپری استفاده کنن اما مطمئنن به اون رونی گریس چرخ دنده نمیشه

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوستان من الان داشتم بازی میکردم یهو دستگاه به صورت خود به خود بازی رو داد بیرون و دیگه نمیتونم دیسک بزارم توش هر چند ثانیه یه بار هم صدای ایجکت یا همون زمانی که میخواد بازی بیاد بیرون رو میده به نظرتون مشکل از چیه ؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من الان داشتم بازی میکردم یهو دستگاه به صورت خود به خود بازی رو داد بیرون و دیگه نمیتونم دیسک بزارم توش هر چند ثانیه یه بار هم صدای ایجکت یا همون زمانی که میخواد بازی بیاد بیرون رو میده به نظرتون مشکل از چیه ؟

برو داخل سیف مود ببین درست میشه یا نه ....... و ریبواد دیتا رو بزن

از دوستم که دستگاهش رو برای بازی گرفتم ...... موقع بازی کردن بتلفید 4 ارور اینکه خواهشا دیسک بازی رو در بیارید میده ....!!!! میدونم بازی همش توش باگ و ارور هستش ...... اما این که کنسول از ما میخواد که دیسک رو بدیم بیرون طبیعی هستش یا نه .....؟؟؟؟؟
آپدیت هم 1.71 هستش و آپدیت جدیدی هم نکردم که اینطور بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر